• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

StbLink 01.06 Editor ....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• StbLink 01.06 Editor ....

StbLink 01.06 Editor ıle key atmaya calışıyorum gecersız versıyon uyarısı alıyorum yenı editor varmı yoksa sorun ne olabılır tsk...

key atmaya çalışırken paylaşım programı açık ise böyle bir problem olabilir

Yorum yap

açık program yok herzamankı gıbı yaptığımı yapıyorum ama basarısız oluyor

Yorum yap

cihazı kumandadan kapat ve loderi aç com ayarlarını kontrol et cas bölümünü tıkla keyi yükle eğer yine hata alıyorsan pc kapat aç tekrar dene

Yorum yap

tsk ler deneyecegım loderin tr sını ındırdım ondan problem olmaz sanırım...

Yorum yap

aynı hatayı verıyor anlamadım problem nerde..

Yorum yap

Cihazı stand-bye konumuna al öyle at.

Yorum yap

Arkadaşlar aynı sorun bende de var.Cihaz YE 2000 CIS süper plus StbLink 01.06 Editorle soft cam atarken ve kanal yedeklemek isterken geçersiz versiyon hatası uyarısı veriyor.(Cihaz stand-bye da,com port ayarları yapılı hiç sorun yok)

Yorum yap

cihazda 17-4-2007 yazılımı yüklü sorun yazılımdanmı kaynaklanıyor acaba

Yorum yap

sorunu flaş bellek alarak çözdüm yazılım softcam ..vs

Yorum yap

evet hocam bende bişeyler yazım diyordum ama comdan fazla yazılım key uğraşmıyorum. 2-3 kez comdan yazılım key attım ama bu tür bi sorunla karşılaşmamıştım. hep usb kullanıyorum .daha pratik.
                      kolay gelsin... saygılar.
                      HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar aynı sorun bende de var.Cihaz YE 2000 CIS süper plus StbLink 01.06 Editorle soft cam atarken ve kanal yedeklemek isterken geçersiz versiyon hatası uyarısı veriyor.(Cihaz stand-bye da,com port ayarları yapılı hiç sorun yok)
                        Ben de bu sorundan müzdaribim.Bütün işlemler tamam ( cihaz stand-bye , com port ayarları yapılı , connect de yapıyor ama softcam atmak istediğim zaman hata veriyor.En son yazılım yüklü (5.05.07 )Acaba yazılımdan dolayı bir problem olabilir mi?Çünkü bu yazılımı atana kadar böyle bir problem yoktu.
                        Cihaz next ye 2000 cx super plus ( Qnec)
                        Lütfen yardım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X