• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bilen biri anlatsın...,

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bilen biri anlatsın...,

Arkadaşlar,kanal setings atıyoruz,yazılım atıyoruz,keybin atıyoruz peki bu Tps ne oluyor onları nasıl ve niçin atıyoruz?
    "Taş devri dünyada taş kalmadığı için bitmedi.Petrol devride dünyada petrol kalmadığı için bitmeyecek."

TPS,bunlar Fransiz Multivizion kanallari.(13'E Hotbird) Bu kanallar icin her gün yama Patch yüklemek lagzim.Buna TPS Hdf deniyor.Bu da bir günlük.Yani bu dosyanin icinde bir günlük keyler var.Her gün yüklemek gerekiyor seyretmek isteyenler icin.

Yorum yap

Bunlar hotbird uydusundaki kanallar tps kanalları paketi yanında multivizyon
      kanalları gece ***** yayın yapıyor ve yanı sıra birçok kanalı daha açan bir şifreleme sistemi viaccess Benim cihazım next 2000 olduğundan bunların emulkeys dosyasını yüklüyorum bütün gün seyredebiliyorum sizin cihazınız nedir böyle bir desteği varmı bilemem

Yorum yap

ToH3.4_HoT8.0 PMCT?

Günaydin Mach1 Digital ToH3.4_HoT8.0 PMCT gerekmezmi?

gerekirse nerden bulabilirim

Simdiden tesekürler

Saygilarimla

Yorum yap

Yanıt veren tüm dostlara teşekkür.Daha öğrenmemiz gereken çok şey var anlaşılan ancak bu iş bilgisayar işinden daha zor yahu.Her gün update her gün update... Bu tps leri de yazılım attığımız programlamı atıyoruz ?Bir de PMCT nedir bu da mı hergün update ediliyor?
          "Taş devri dünyada taş kalmadığı için bitmedi.Petrol devride dünyada petrol kalmadığı için bitmeyecek."

Yorum yap

Humaxuploader la nasıl yazılım patch atıyorsan aynı şekilde günlük her sabah verilen tps.hdf dosyasını cihaza yolluyorsun 1 gün boyunca tps çalışıyor pmct table la alakası yok onu günlük vs atmıyorsun...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Üstad yazılımı yeniledimToh3.4 Hot 8.0 ,18022007 TPS hdf yi de attım,TPS de sinyal de var ama seyredemiyorum ,nerde hata yapıyorum acaba başka ne yapmam lazım ?

Yorum yap

Mach1 ustam bende aynı dertten muzdaribim. Yazılımı bende Toh3.4 Hot 8.0 yaptım, 24022007 TPS yi attım ama bende izleyemiyorum sorun nerden kaynaklanıyor ??? (Makinam Humax 5400 Z)

Yorum yap

8.0 yüklü cihazda irdeto kartım takılı card+emu seçili tps.hdf 24 atılı saat gmt +01:00 14.50 şu an sorunsuz çalışıyor ...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hangi Uydularda bu Paketler??

Selam Mach1 Su asagidaki Paketler hangi Uydulardan Izlenir?

Ellerin dert görmesin

Saygilarimlar:tr:

Dreamtv
                    Bellvu
                    Euskaltet
                    Hongkong cable
                    İntimacy

Yorum yap

balllu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Selam Mach1 Su asagidaki Paketler hangi Uydulardan Izlenir?

Ellerin dert görmesin

Saygilarimlar:tr:

Dreamtv
                      Bellvu
                      Euskaltet
                      Hongkong cable
                      İntimacy
                      Eğer Türkiyede yaşıyorsanız bunları seyredemezsiniz arkadaşım ama ille seyredecem diyorsanız uzakdoğuya taşınmanız gerekir.
                      En büyük aptallık,
                      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Sayin ikizbeyin arkadasim ya almanyadan bu paketler izlenirmi eger biliyorsan
                        bilgi icin cok sevinirim:cevap icin sagolun

SAYGILARIMLA

Yorum yap

forum içinde bilgiler mevcut....
                          Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

arkadaslar benim humax manuel kanal aradim ok ledim ondansonra kapandi daha acilmadi arkada acip kapatiyorum dorttane cizgi geliyor sonra dort tane sifir okadar xardim eden olursa tesekurederim

Yorum yap

arkadaşım o cihaza seting atman lazım hataya geçmiş box setting at düzelir 3 nokta yanıp sönüyor o durumda
                              seedit ile setting at sorun kalkar
                              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X