• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 12.06.09 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar cccam server bilgilerini nereden bulupda deniyorsunuz?

Yorum yap

yazılımlar sonrası bazı gözlemlerim:

1-digi tv oto yazılımıyla birlikte diğer nağravizyon şifreleri preslenmişti aynı sorun bu yazılımdada devam ediyor.

2- pvr kayıt işlemleri düzgün ve tam yapılamıyor yapılabilenlerde pullanmalı izleniyor.ayrıca kayıt işlemi tek tuşla daha basite indirilmeli vede rezervasyon yapmadanda kayıt yapılabilmeli süre tamamen serbest bırakılmalı,kayıt istendiği zaman durdurulup diğer kanala geçilerek devam edilebilmeli.

3-cccam server stabil çalışmıyor ve çok geç açılıyor çok çabuk kapanıyor.ayrıca tek porttan başka portlara izin vermiyor.vede emuyu kapatmadan çalışmıyor.

4- hd yayınlarda ses var görüntü yok.

5-usb den aldığımız yedeğe kanal bilgileriyle birlikte:kbn dosyasının,alan ayarlarının ve server bilgilerininde dahil edilmesi.

şimdilik önemli gördüğüm aksaklıklar bunlar sayın hocalarımızın ilerki yazılımlarda bu aksaklıklarıda dikkate alarak nihai yazılımları hazırlayacaklarından hiç şüphem yok.kendileririne başarılar dileğiyle saygılarımı sunuyorum.
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Arkadaşlar usbden kayıt ettiğimiz dosyaları başka formata dönüştürebilirmiyiz.

Yorum yap

ademozkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar usbden kayıt ettiğimiz dosyaları başka formata dönüştürebilirmiyiz.
          evet dönüştüre bilirsin codec leri bul ve dönüştür
          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            evet dönüştüre bilirsin codec leri bul ve dönüştür
            nasıl dönüştürüldüğü hakkında ayrıntılı açıklama yapabilir misin

Yorum yap

ademozkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              nasıl dönüştürüldüğü hakkında ayrıntılı açıklama yapabilir misin
              kardeş bende tam bilmiyorum ya burada yada next destek sayfasında ayrıntılı açıklama ve codec indireceğin linkler olması lazım sen bir araştır
              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Merhabalar arkadaslar son yazılım attıktan sonra 500 gb hard dıskke format attım ve tekrar hard dıskke kayıt yaparken cıhazın 500 gb harddıskı 10 gb olarak goruyor ne yapmalıyımkı tekrar 500 gb olsun bu konuda yardımcı olacak arkadaslara sımdıden cok tesekkurler.

Yorum yap

arkadaşım bununla hd yi extfat32 formatla sonra recevera tak http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1221358188
                  M3d+M3d Combo Super
                  VU+Ultimo
                  Gigablue HD QUAD PLUS
                  T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

ALEYNA12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhabalar arkadaslar son yazılım attıktan sonra 500 gb hard dıskke format attım ve tekrar hard dıskke kayıt yaparken cıhazın 500 gb harddıskı 10 gb olarak goruyor ne yapmalıyımkı tekrar 500 gb olsun bu konuda yardımcı olacak arkadaslara sımdıden cok tesekkurler.
                    hatırladığım kadarıyla sağlıklı kayit için anakarttaki bazı kondansatörler değişecekmiş. yetkililer açıklama yapacaklarmış. biraz sabırlı olmamız lazım.
                    cccamd gibi bir özellik geldi harılharıl açıyor herşeyi?
                    kayı içinde önümüzdeki günleri bekliyelim. bende benzeri sorunları yaşadım.şuan dıski bir kenara koymuş bekliyorum.
                    ben e sata kablosunu iptal edıp direkt sata kullaniyordum,bu yazılımla diski takınca cihaz kitleniyor. usb de de büyük disk problem çıkarıyor. cihazımız dörtdörtlük oldu ,dahada olacak?

Yorum yap

cccam ilse NDS'lerde çok donmalar var. sky uk ve sky italia HD'ler de açıyor ama donma had safhada. seca, irdeto ve diğerlerinde donmalar oldukça az.
                      bu arada birkaç kez, donduktan sonra kanal listesi yüklemek durumunda kaldım. server bilgileri ise silinmemişti.
                      geliştirildiği takdirde çok daha iyi olacağına inanıyorum.
                      saygılar
                      170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

misafir17 Nickli Üyeden Alıntı
                        cccam ilse NDS'lerde çok donmalar var. sky uk ve sky italia HD'ler de açıyor ama donma had safhada. seca, irdeto ve diğerlerinde donmalar oldukça az.
                        bu arada birkaç kez, donduktan sonra kanal listesi yüklemek durumunda kaldım. server bilgileri ise silinmemişti.
                        geliştirildiği takdirde çok daha iyi olacağına inanıyorum.
                        saygılar
                        bende üç adet cccam server var NDS'ler.çok sorunlu. nevcamdın gözünü seveyim şakır şakır açıyor cccam daha sıkıcı geldi bir gün açan iki gün yok nasıl iş anlamadım
                        Astra 1F/1H/1KR/1L/1M @ 19.2° East ..Premiere
                        Eurobird 1 - Astra 2A/2B/2D @ 28.5/28.2° East ..Sky uk
                        Hot Bird 6/8/9 @ 13° East ..Sky Italia
                        Hellas Sat 2 @ 39° East .Dolce paketleri
                        Eutelsat W2 @ 16° East ..
                        Total TV

Yorum yap

fbservet Nickli Üyeden Alıntı
                          kardeş bende tam bilmiyorum ya burada yada next destek sayfasında ayrıntılı açıklama ve codec indireceğin linkler olması lazım sen bir araştır
                          bigilendirmen için teşekkürler

Yorum yap

dediğini yaptım, yine de sorun var, bomboş olan 500 gb hd, nexte takınca 90 gb dolu gösteriyor, pc'ye takıyorum problem yok, bu son 3 yazılım da epey dertli oldu.

yardım edebilecek olan var mı?

akd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşım bununla hd yi extfat32 formatla sonra recevera tak http://www.mach1digital.com/mach1for...5&d=1221358188

Yorum yap

Merhabalar arkadaslar son yazılımı yukledıkten sonra everest 3,5 ınc kasa icinde segaate 500 gb hardıskkı formatladıktan sonra next 2000 hd tv e-satalı cıhazda 10 gb gorunuyor.harddiski eski haline getirmek icin nasıl formatlamam gerekıyor.not arkadaslar laptop bılgısayardada hard dısk 10 gb olarak gorunuyor.bu konuda yardımcı oalacak ustalara simdiden cok tesekkurler.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X