• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000Hd Atv HD sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ceribasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm hd yayınlar aynı.ses var görüntü yok..
    O zaman görüntü için bağlantı yaptığınız kabloyu değiştirip deneyiniz,kablodan olma olasılığı yüksek.

Kolay gelsin.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

karbon tam 3 adet hdmı kablo ile denedim ama aynı ses var görüntü yok..

Yorum yap

ceribasi Nickli Üyeden Alıntı
        karbon tam 3 adet hdmı kablo ile denedim ama aynı ses var görüntü yok..
        Diğer bağlantı tiplerinde deneme şansınız var mı? Scart kablo ile yada Component kablo ile,belki HDMI çıkışı ile ilgili donanımsal bir arıza da olmuş olabilir!
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

herkes bir şey yazmış ama kimse dememişki arkasındaki düğmeyi kapatıp açın sonra cihazı açın işte karşınızda HD kanallar sorun çözülmüştür kolay gelsin
          Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

karbon ilgi ve alakan için ne kadar teşekkür etsem azdır.Akşam tüm yolları denedim scart v.s. durum aynı.hd kanallarda ses var görüntü yok.cihazıda arkadan kapatıp açtım ama nafile.Karbon var mı aklına gelen başka bişe..Çok canım sıkıldı akşam yaaa...

Yorum yap

cihazda mı bir sorun var acaba??normal bir uydu alıcısı ile de aratsam yine böyle olur mu arkadaşlar ses var ama görüntü yok!!tunerde sorun olsa diğer sd kanalları göstermez..bi anlam veremiyorum arkadaşlar yaa..

Yorum yap

cihazda mı bir sorun var acaba??normal bir uydu alıcısı ile de aratsam yine böyle olur mu arkadaşlar ses var ama görüntü yok!!tunerde sorun olsa diğer sd kanalları göstermez..bi anlam veremiyorum arkadaşlar yaa..
                baska HD cihazi varsa dene.

Yorum yap

malesef başka hd cihaz yok

Yorum yap

Arkadaşlar merkezi sistemde kullanıyorum.Bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi?

Yorum yap

Arkadaşlar merkezi sistemde kullanıyorum.Bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi?
                      komsularin da HD kullanan varsa rica et kendi cihazini onlarin kullandigi sistem de den.
                      komsunun cihazini sen kendi sistemin de dene

Yorum yap

cihazdaki hdmi kablosunu çıkar tak belki düzelir arada bendede oluyor öyle yapıca düzeliyor hd yayınlar

Yorum yap

3 farklı hdmi kablosu denedim arkadaşlar ama nafile.tv nin 3 hdmi çıkışında denedim ama yok yok..

Yorum yap

Arkadaşlar forumu biraz inceledim bazı arkadaşlar topraklama hattından bahsetmiş.Henüz bakmadım ama benim sorunum da bu yüzden olabilir mi?

Yorum yap

Hep HDMI kablo ile mi denedin Scart - scart kablo kullanıp denedinmi. Denedi isen sonuç aynımı.
                              Computer High Engineer
                              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

evet onlarda da sonuç aynı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X