• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 süper hd dönüşüm yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 süper hd dönüşüm yazılımları

cihaz 20 tane modele dönüşümünü sağladım bu cihaz çok değerli bir cihaz haline döndü dönüşüm yazılımlarından bir kısmının desteği hala devam etmektedir bu yazılım benden hediyedir iyi kullanımlar

NEXT_YE-2000_SUPER_HDTV dönüşüm skygate http://dosya.co/u0oa140ld7zp/NEXT_YE...te_HD.rar.html

skygate den next hd geri dönüşüm http://dosya.co/qzh07ovw50z4/SkyGate...xt_hd.rar.html
    Eklenen Dosyalar

şimdiden eline sağlık beklemekdeyim
    saygılar

Yorum yap

yazılımlar ilk sayfaya eklenmiştir

Yorum yap

bakalım power vu desteği gelecekmi gelirse orginal nextlere eklerim süper hdtvye

Yorum yap

bu dosyayı cihazımıza yüklersek ne gibi degişiklik olaacak?

Yorum yap

bu dönüşümler atıldığı zaman artık cihaza sürekli dönüşen modelin yazılımını atacaksınız dilediğiniz an next orginale dönebiliyorsunuz nextin 2000 hd yazılım desteği bitti ama dönüşümler sayesinde diğer modellerin yazılım desteği sürdüğü için siz kullanıcılar için bir avantaj sürekli güncel yazılım var 20 ye yakın modeli hazırladım birkısmını denedim çok güzel çalışmaktadır testlerden sonra diğerlerini eklerim size çok güzel bir yazılım ekledim test ok en satabil yazılımlardan biri

2000_SUPER_HDTV_to_Passion http://s3.dosya.tc/server5/14d6u5/NE...080HD.rar.html

Passion_1080HD_Vision__to_next_hd http://s3.dosya.tc/server5/z1lpjd/Pa...xt_hd.rar.html

Yorum yap

Bu yazılımlardan hangisini
              Next 2000 DPCIS super plus qnec e yükleyebiliriz.
              Saygılar

Yorum yap

bunlar normal seriye olmaz sadece 2000 hd cihaz içindir

Yorum yap

Bu dönüşüm yazılımında emu desteği var mı acaba tnt sat ssrg paketi gibi.

Yorum yap

super 2000 hdtv kullanan arkadaşlar nasıl memnunmusunuz cihazdan, asıl sormak istediğim diseq motoru çevirmesi nasıl, kafasına göremi canı istersemi çeviryo , yoksa super plus'lar gibi milim şaşmadan çalışıyormu
                    ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                    Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                    Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                    MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                    Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                    Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                    Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

memoli1478
                      Passion_1080HD_Vision__to_next_hd bu yazılımda kumanda çalıştı
                      bu yazılımın artısı nedir birde emu aktif etmek için yazmamışsın
                      emu aktif 2142

next son yazılım var bende
                      SkyGate_HD to next hd.rar bu yazılımı attım kumanda çalışmadı
                      yeni güncel softcam ve softcan kdb varmı :alsana:CRYPTOWORKS KEYS
                      acarmı
                      saygılar
                      ellerine sağlık iyi çalışmaıar
                      tesekkür

Yorum yap

Arkadaslar belirttigim tum modeller ok test ok bugun eklerim cw icin deneme yapminiz gerekiyor cogu yazilima destek verilmektedir isterseniz sistem cart key ve identleri yazilimin icinden editlerim denersiniz

Yorum yap

sistem cart key ve identleri yazilimin icinden editlerim denersiniz

Passion_1080HD_Vision
                          memoli1478
                          ustad editlersen iyi olur
                          şimdiden eline sağlık
                          teşekkür saygılar

Yorum yap

Yazılımı attım fakat kumanda işlem görmüyor
                            ne yapabilirim

Yorum yap

yardım

RDK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yazılımı attım fakat kumanda işlem görmüyor