• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 09.02.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni yazılım hotbird 13 deki hangi kanalları açıyor ? teşekkürler.

Yorum yap

bu yazımla hangi kanalları açıyor bir liste verebilirmisiniz

Yorum yap

Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhaba;
        Cihazıma bu yazılımı attıktan sonra emu yu aktif hale getiremiyorum. Cihaz versiyon bilgisi + kırmızı tuş + 1234 diye biliyorum emuyu açmayı. Cihaz versiyon bilgisi ekranında bu yöntemi izlememe rağmen hiçbir değişiklik olmuyor. Ne yapmam olazım? Yardımcı olur musunuz? Problem nedir acaba?
        Menü>Girişler >Kırmızı tuş>1234 > CAS menü gelir >Ordan EMU AÇIK yap OK

Emun Açılır Kolay gelsin
        Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
        75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

elinize saglık

Yorum yap

yazılımlarda emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

demir42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Menü>Girişler >Kırmızı tuş>1234 > CAS menü gelir >Ordan EMU AÇIK yap OK

Emun Açılır Kolay gelsin
              Çok teşekkürler ama ben menüden girişler seçeneğini bulamıyorum. Nerede bu seçenek? Hangi kategorinin altında?

Yorum yap

Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı
                Çok teşekkürler ama ben menüden girişler seçeneğini bulamıyorum. Nerede bu seçenek? Hangi kategorinin altında?
                Burayı inceleyin...

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler... emeğine sağlık...

Yorum yap

Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum

Yorum yap

ustam emegine teşekkür ellerin dert görmesin

Yorum yap

emeği geçen ustalara teşekkürler.

Yorum yap

hayırlı olsuuuuuuuuuuuun

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

m1ali Nickli Üyeden Alıntı
                              yazılım için teşekkurler ama neyi düzeltmişler bakalım.
                              arkadaşım cihazım next2000cıs süper plus son yazılım 129-91 i yükledim bana göre bu yazılımdaki görüntü kalitesi 129-44 nolu yazılıma göre biraz mat yani görüntüdeki parlaklık oranı az yeni yazılımda mezzo kanalını açma özelliğinden bahsedilmiş oysaki 129-44 nolu yazılımı tekrar yükleyerek tasarım hocanınında 12.06.20011 ****** lerini yükleyerek mezzo kanalını eski yazılımında açtığını gördüm üstelik bahsedilen yeni yazılımdaki kart okuyucu güncellemesi 129-44 nolu yazılımda benim kullandığım digitürk,ün yasal cryptoworks kartınının zaten etkilenmediğini gördüğümden bana göre son yazılımı içerik yönünden bana göre gereksiz gördüm yazılım için nextin yazılım arşivinde 129-44 no ile belirlenmiş yazımları görmek mümmkün bu şekilde arşiv hazırlayanlara sonsuz saygılar yinede yazılımı hazırlayanların emeği için ellerine sağlık.yeni yazılımlarda bütün next kullanıcılarının isteği olan toplu tp.ve uydu silme özelliği hala eklenmemesi ise ayrı bir sorun...

Yorum yap

yazılım için teşekkürler,artık bu toplu tp ve toplu uydu silmenin bu cihaza eklenmesi lazım,cihazın tp hafızası doldu, bu gereksiz uydu ve tp lerin yüzünden yeni tp ve kanal ekleyemiyoruz,tek tek tp silmek gerçekten çok zor saatleri alıyor,toplu kanal siliyoruz da niçin toplu tp silemiyoruz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X