• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Geç oldu ama yinede oldu sonunda...

Emegi geçenlere teşekkürler

Yorum yap

bu konuda tartışmasız en iyiye saygılar selamlar

Yorum yap

sevgili arkadaşlar ve hocalar forumlarda öğrendiğime göre bazı markalara mct au yazılımları verilmiş.bizim cihazlar bahedilen cihazdan daha gelişmiş cihazlar.bizim cihazlarada irdeto2 desteği verilerek mct au yapılamazmı?.hocalardan destek bekliyoruz.

Yorum yap

yahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgili arkadaşlar ve hocalar forumlarda öğrendiğime göre bazı markalara mct au yazılımları verilmiş.bizim cihazlar bahedilen cihazdan daha gelişmiş cihazlar.bizim cihazlarada irdeto2 desteği verilerek mct au yapılamazmı?.hocalardan destek bekliyoruz.
          arkadaşım dedigin cihazdan bende vardı mct outo cöktü bir gün calıştı
          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

yazılımlar için teşekkürler ustatlardan bir ricam olacaktı cx ve cıs modellerinde kart takıldıgı zaman gömülüye belirgin bir biçimde sinyallerde düşmeler oluyor ustatlarımızın bilgisine şimdiden teşekkürler
            Mach1 Team™

Yorum yap

Arkadaşlar,tps yazılımını attım,cihaz versiyon biligisini açıyorum boş sayfa...Siz de de öyle mi....Tşkler...

Yorum yap

peters.zihni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar,tps yazılımını attım,cihaz versiyon biligisini açıyorum boş sayfa...Siz de de öyle mi....Tşkler...
                şifreli kanalları seyredebilmen için öyle olması lazım..yani sayfayı boş görmen CI sisteminin aktif olmasıdır..kırmızı tuşa basıp 1234 yazarsan sayfanın yazılarını görürsün .ama bu seferde TPS yi seyredemessin..

Yorum yap

Tşk ederim...

Yorum yap

Sizin de sonuç ta aynı o zaman....

Yorum yap

peters.zihni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sizin de sonuç ta aynı o zaman....
                      Evet emu'nun açık durumda olduğunun göstergesidir yazıların görünmemesi...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

saol kardeşim iyiki varsınız

Yorum yap

yahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaş söyledigin auto olayı hiç bir cihazda bildigim kadarı ile yok.Modülde var diyolar ama oda yok en son 1 hafta seyredildi sonra çöktü.bizim nextlere yazılım gerekiyor.Sayın ustalarım bu konuda bilgilendirmişti.mct kanallarını seyrettin galiba

Yorum yap

çok çok teşekkürler ellerine sağlık

Yorum yap

hocam gerçekten harikasınız. emeği geçen herkese çok teşekkürler

Yorum yap

İlk defa bu şekilde yazılım yüklemesi yaptım.Fakat bütün uydular ve favori kanallar gitti.Bütün uyduları ve favori kanal listemi tekrar oluşturdum.Size sorularım:
                                1-Acaba taranmış uyduları ve favori listeleri muhafaza etmenin yolu var mı?
                                2-Favori listesi yedeklenebiliyor mu?
                                3-Saat ayarımı yaptığım halde saat bir süre sonra değişip yanlış gösteriyor.Cihaz saat bilgisini uydudan mı alıyor?
                                Yardımcı olursanız memnun olurum.
                                Nexy YE 2000 CX Super Plus

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X