• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Cx-Cıs 2.Pvr 19/21.10.2007Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cx süper plus ta 114.10 yazılımı yüklü iken kullanabildiğim 1gb samsung ve 4gb kinston flsh diskleri şu anda kullanamıyorum.cihaz usb yi görüyor,yazılm,softcam yükleyebiliyorum fakat kayıt yapamıyorum.kayıt için mavi tuşa basınca görüntü pause yapılmış gibi donuyor,ardından ''zaman kaydırma hata'' yazısı çıkıyor ve sonra kanala tekrar geri dönüyor.
    yardımcı olabilecek var mı?

Yorum yap

• loony969 Nickli Üyeden Alıntı
      2000 cx süper plus ta 114.10 yazılımı yüklü iken kullanabildiğim 1gb samsung ve 4gb kinston flsh diskleri şu anda kullanamıyorum.cihaz usb yi görüyor,yazılm,softcam yükleyebiliyorum fakat kayıt yapamıyorum.kayıt için mavi tuşa basınca görüntü pause yapılmış gibi donuyor,ardından ''zaman kaydırma hata'' yazısı çıkıyor ve sonra kanala tekrar geri dönüyor.
      yardımcı olabilecek var mı?
      Kayıt için Help tuşuna bas .

Yorum yap

• saol.çok teşekkür.

Yorum yap

• evela çok teşekkür ederim yazılm desdeği için mach1 ustam elerine emeğine sağlık buraya gelene kadar tam 48 sayfa 483 mesaj sabırla okudum ustam Allah sabrını artırsın benim sabrım kalmadı başta ne güzel açıklamışsınız her şeyi maksad yazmak olsun diye bir sürü mesaj yazılmış bence temizlense yararlı olur ben hepsini okudum malesef ya insanlarımız dikkatli okumuyorlar yada okuduklarını anlamıyorlar benim sorunuma gelince usb bu konuyla ilgili birkaç mesaj okudum usb ile yeni yazılımı attım usb yi artık tanımıyor 2. usb mi denedim malesef ondada durum aynı dosya sistemi fat 32 Pcde her ikiside çalışıyor aletim 2000 Dpcis super Plus daha yeni aldım üstünde 113B vardı 114b yükledim şimdide 115 i ama bu sorunum oldu yükledikten sonra usb üstünde kaldı ondanmı yoksa başka bir sorunmu çözemedim önerinizi bekliyorum yeniden yüklemek istersem com portan nasıl yükleyeceğim hangi program lazım birde seting almak vermek için hangi program lazım yada gereklimi bu durumda lütfen öneri ve yardımlarınızı bekliyorum lütfen böyle yazdığım için arkadşalar lütfen darılmasın eğer aynı konuda bir konuya rastlasaydım sorunumu çözecek ve sırf güzel teşekkürlerimi sunacaktım kolay gelsin hekese
          Saygılarımla Harmen

:efferin:

Yorum yap

• Kablo ile atmak istersen STBLink 01.06 editörü kullanabilirsin. Yazılım, Key dosyası, Setting almak-atmak, arkaplan resmi atmak için de kullanabilirsiniz. Birde size bir öneri Usb takılıyken cihazı arka anahtardan kapatıp açın. Bu yolla cihaz usbyi görebilir.

Yorum yap

• sayın tasarım hoca lütfen

hocam saygılaröncelıkle hızmetlerınız için sonsuz teşekkurler hocam kayıt yaptıgımız zaman yaklaşık 5-6 sanıye bekleyınız dedıkten sonra kayda başlıyor bu sizdede böylemi benım usb de sorun var zannettım dün 2 gb lık kıngston aldım ama oda 5-6 sanıye sonra kayda başlıyor hocam bırde bende digiturk kartı var son yazılımı attıktan sonra kart bölümünde hatalı kart dıye yazdı en az 10 1-15 defa çıkartıp taktım olmadı cihazı arkadan 5-6 defa kapattım ancak düzeldı ama kartı birdaha çıkartamıyorum çünkü yıne hatalı kart uyarısı verıyor hocam bırde mp3 leri cıhaz üzerınden sılemıyorum normal kayıtlarıda bıraz geç silıyor hocam cevap verırsenız çok sevınırım teşekkurler
              next 2000 cıs sp

Yorum yap

• Kartın chipini kontrol edin. Belki kirlenmiş olabilir aksi halde o kartla ilgili herhangi bir sorun yok. Kayıt ise bende 2gb Kingston kullanıyorum bende gayet normal.

Yorum yap

• bendede 2gb kingston var tasarım usta fakat bendede aksoy- arkadaşın dediği gibi kayıt işleminde ve time shift işleminde 3-4 saniye donma yapıyor. Sonra sorunsuz kayıt devam acaba usb memorynin hızıyla yada doluluğuyla alakalı olabilirmi?
                  :tr: :manga:
                  Başkalarını bilen kimse bilgili,
                  Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• Sanırım yazma ve okuma hızıyla ilgili bir sorun. Dün MPEGAV dosyalarını .ts formatına çevirdim ve kırılmalar vardı bende de.

Yorum yap

• Valla harika PVR kayıt yaparken izleme olayının çözülmesi çok iyi olmuş ellerine sağlık Mach1 yalnız bi şeyvar bende 2 çanak var bu çanak ayarlarından Diseqc ayarını ne olarak seçmem lazım 2 uydununda aynı anda çalışması için.

Yorum yap

• A B diye seçeceksin turksat a hotbird b yada tam tersi senin sistemin ne şekilde ise
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Bildiğiniz üzere bazı harici hard diskler gücünü USB girişinden sağlarken bazıları ise ayrı bir adaptör vasıtasıyla bunu gerçekleştirmektedir. Öğrendiğim kadarıyla özellikle bazı dizüstü bilgisayarlar USB girişinden güç sağlayan hard diskleri zaman zaman çalıştıramamaktaymış (internette okumuştum). Asıl söylemek istediğim gücünü USB girişinden alan bir hard disk aldığımız taktirde Next 2000 CIS Plus uydu alıcılarında çalışmama gibi bir problemle karşılaşabilir miyiz? Ben şu an araştırma safhasındayım. Bu uydu alıcısında kullanmak amacıyla 120 GB veya üzeri bir harici hard disk almak istiyorum. Mach1 hocam özellikle sizin tavsiyelerinizden nasiplenmek isteriz. Saygılar…

Yorum yap

• sayın mach hocam hafızaya alıyorum dsech ayarlarını uyduyu taratıyorum menüden çıkınca sinyal yok mesajı ve disch ayarlarını kontrol ettiğim zaman sanki hiç hafızaya alınmamış gibi dsech ayarında yok mesajı alıyorum arada uydular arasında gezerken bu sorunla karşılaşıyorum 2000dpcıs 21 tarihli yazılım var

Yorum yap

• sevgili arkadaşlar TD1 kanalını artık seyredemiyorum sizde de aynı sorun varmı 1 2 puan üst yada altını denedim yine olmuyor o frekansta td1 i bulamıyor bu kanalda mı bir sorun var yada yeni yazılımdan sonra seyreden varmı bunu merak ettim.O frekansta(TRANSPONDER:61 11943/ 2950/V) bulduğu TADİRAN SCO uydusunda görüntü olmayan (sinyal yok) bir kanal .
                              saygılar iyi çalışmalar

Yorum yap

• üstad ben bu cihazı alalı 1 hafta oldu,ve bu siteyede 2 gündür üyeyim. cihazı aldığımda üzerinde 113 yazılım vardı dun aksam yeni yazılımı attım iyi oldu. yanlız eskı yazılımdada bu yazılımdada bır sorunum var şöyleki; cıhaz açıkken modülü takıyorum tanıyor ve modül çalışıyor. fakat cihazı kapatıp açtığımda modülü tanımıyor mutlaka modülü yerinden çıkartıp yeniden takmam gerekiyor. bununla ilgili programda benmi bir hata yapıyorum yoksa bu durum normalmidir. emekleriniz için tekrar tsk ederim. <saygılarımla>

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X