• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharemax Kullanım Açıklamaları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaslar servis idleride kayıtlı bu resime iyi bakın çalısan shamaxten hiç bir farkı yok ama görüntü yok hiç bir sekilde yayın alamıyorum bu programdan teknoka üstadım bu programın hazırlayıcısı resimleri hazırlayan sizsiniz neden olabilir xplus yazılımları çıktığı günden bu yana hergün kaldırdım yükledim versiyonu en yuksek olanı tercih ettim 5.5 loderden çalıstırdım ama kesinilikle bir kanal bile açmadı sebebi sistemselmidir yoksa bizim bir hatamız varmıdır saygılar.
    NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

portları düzgün girdinmi? bunun dışında aklıma bişi gelmiyor.her şey normal gözüküyor.inşallah ustalar yardımcı olur.bende sorun yok çalışıyor.
      next ye 2000 cx süper plus usbsiz
      dreambox 500s

Yorum yap

dostum portların hepsi tamamda port adlarını belirtmesen daha ii olur bak boşuna resime dikkat etsen yinede saolasın hepsi girili bütün portlar tamam ama hiç bir sekilde yayın yok kanal idleride tamam ama yayın açmıor hiç bir sekilde..
        NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

Bence su sharemax programının biraz daha ayrıntılı anlatılması gerekiyor.

Bu programda hangi satırlardaki yazılar numaralar sabit olacak belirtilirse daha kolay sorunsuz kullanabiliriz.

Yorum yap

bende izleyemıyordum 3 gundur super calışıyor izleyemıyom derken kesılmeler oluyordu donuyordu mach 1 teşekkurler emeklerınız icin

Yorum yap

bende daha yeni kuruyorum programı iş güç

Yorum yap

ustalar,bendede bi sorun var çözemedim.sharemax programi kullaniyorum ilk kullandiğim gün çok güzel çalişti 2.gün programi açiyorum sonra cihazi açiyorum kanali açiyor kanal değişinçe açmiyor,ayni kanala geliyorum yine açmiyor ama cihazi kapatip tekrar açinca yine açiyor kisacasi:her kanal değişiminde cihazi kapatip açmam gerekiyor (next2000xplus)yardimlarinizi bekliyorum,herkese saygılar

Yorum yap

Acele Yardim LÜtfen

Cİhazim 2000 Cis Super Plus.

Tercİhler MenÜsÜne GİrdİĞİmde Com Port Satiri Yok.
                  Bu Durumda Ne Yapmaliyim?

Yorum yap

yazılım Yüklemelisiniz CS Lİ OLANI
                    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

Arkadaşlar aşağıda kırmızı alandaki taradığım şifreleri görebilmemiz için server la açılan kanalın üzerinemi gelmemiz gerekiyor.

Ben şu an başka kanal üzerindeyimde şifreler bende gözükmüyor. Normalmi ?

Yorum yap

404 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar aşağıda kırmızı alandaki taradığım şifreleri görebilmemiz için server la açılan kanalın üzerinemi gelmemiz gerekiyor.

Ben şu an başka kanal üzerindeyimde şifreler bende gözükmüyor. Normalmi ?

çok ilginçsin valla kendi soruna kendin cevap veriyorsun ve konu açıyorsun, serverde olmayan kanalın üzerine geldiğinde şifreler nasıl gözüksün ki ))))))))))

Yorum yap

ne bileyim olur ya !

kendisi ben başka kanaldaykende şifreleri gönderir diye düşündüm .

Yorum yap

sharemax 98 versiyonu

arkadaşlar laptopun cd room bozuk olduğuna xp kuramıyorum
                            yani 98 ile çalışıyor.. sharemax wın 98 altında çalışan versiyonu varmı biloyormusunuz.. yardımlarınız için teşekkürler

Yorum yap

sharemax kapandımı arkadaşlar port eklerken hata veriyor BAD USER OR PASSWORD

Yorum yap

emretemur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sharemax kapandımı arkadaşlar port eklerken hata veriyor BAD USER OR PASSWORD
                                sharemax loader dosyasından çalıştır programı. registration problemi olabilir bu.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X