• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hotbirdde softcamla açamadığım kanallar

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbirdde softcamla açamadığım kanallar

cyfra keyi, numericable keyi, equidia pro keyi, tv globo keyi her softcamda veriliyor ama henüz hiçbirinin açtığına şahit olmadım. cx super plus kullanıyorum raiden başka hiçbir seca keyi, hiçbir irdeto keyi işe yaramıyor. açılanlar sadece tps,polsat, biriki cw kanalı bide bissler. sizden ricam lütfen softcamlarda işe yaramayan şifre vermeyin. cyfra emuda açılmıyor diyorsunuz niye keyini hep koyuyorsunuz.

sessizada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cyfra keyi, numericable keyi, equidia pro keyi, tv globo keyi her softcamda veriliyor ama henüz hiçbirinin açtığına şahit olmadım. cx super plus kullanıyorum raiden başka hiçbir seca keyi, hiçbir irdeto keyi işe yaramıyor. açılanlar sadece tps,polsat, biriki cw kanalı bide bissler. sizden ricam lütfen softcamlarda işe yaramayan şifre vermeyin. cyfra emuda açılmıyor diyorsunuz niye keyini hep koyuyorsunuz.
    Bir yardım yapıyorlar arkadaşım sen onun miktarını belirliyemezsin burası forum herkeze hitab ediyor işine yarayanı alırsın işine yaramayanı bırakırsın kart paylaşımı da yapılıyor o arkadaşlar alıyor

saygı çerçevesinde kalalım

Yorum yap

ne alakası var. equidia pro ve tv globo emu ile izlenebilen kanallar listenizde var. ve softcamla veriliyor ve izlenemiyor. ve yanılmıyorsam mesela seca2 de 0086 ve 0084 kodu da hotbirdde açılmıyor. ben bunun nedenini soruyorum. next 2000 super plus için verilen emu şifreleri bunlar. kart paylaşımı için söylenmiyor ki. zaten kart paylaşımı ile açılabilen bi çok kanallar softcam keylerde verilmiyor zaten. bunlar niçin veriliyor. merak ediyorum.

Yorum yap

ne alakası var. equidia pro ve tv globo emu ile izlenebilen kanallar listenizde var. ve softcamla veriliyor ve izlenemiyor. ve yanılmıyorsam mesela seca2 de 0086 ve 0084 kodu da hotbirdde açılmıyor. ben bunun nedenini soruyorum. next 2000 super plus için verilen emu şifreleri bunlar. kart paylaşımı için söylenmiyor ki. zaten kart paylaşımı ile açılabilen bi çok kanallar softcam keylerde verilmiyor zaten. bunlar niçin veriliyor. merak ediyorum.
        hotbırdekini son yazılımla izleye biliyorsun konuyu açık yazmamışın ki ne alakası var diyon
        sonra bu kanal equidia üç dört tane hepsi açık

bunu izleyemiyoruz globo sanırım kartla izleniyor dedim

yani forumda kişiye özel yazılım atılmıyor yarayanı seçeceksiniz
        özel birşey istiyorsanız üstadlarda rica edeceksiniz uygunsa caresi bulunacak
        şu niye yazılıyor veya bu niye yazılıyor yorumunu yapamazsınız 60 000 kişi var burada arkadaşım

Yorum yap

Sizin işe yaramıyor dediğiniz keylerle Astra uydusunda 6 tane kanal açık. Sadece kendi kullandığınız sistemi düşünmeyin burada. Diğer kullanıcıları da düşünün

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sizin işe yaramıyor dediğiniz keylerle Astra uydusunda 6 tane kanal açık. Sadece kendi kullandığınız sistemi düşünmeyin burada. Diğer kullanıcıları da düşünün
            o zaman hangi uyduda çalıştığını belirtiniz lütfen milletinde aklı karışması
            örnek:0081 01 **************** cyfra Astra 5
            gibi

Yorum yap

ya nekadar isteğiniz bitmiyor ve tuhaf isteklerde bulunuyorsunuz? key başlığında hangi uydularda hangi keyleri çözdüğü her seferinde yazılıyor zaten ilk sayfada gördüğümüz gibi gerek görmüyorsanız yüklemezssiniz olur biter.:trts:

uzman sende bundan sonra bana özel key hazırla hepsini açmazsa seni tüketici haklarına şikayet ederim))))):firca:

Yorum yap

Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Burada key veren arkadaşların hiç bir amacı ve çıkarı yoktur....

İlelebet: Emu key sayesinde izlenebilen kanal sayısı ve listesi ? Ne dersiniz arkadaşlar ? Ustalar bir de "bu softcam sayesinde izlenebilen kanal sayısı şu kadardır. Ve listesi aşağıdadır" deyip listeyi ekleselerdi güzel olmaz mıydı?
                  Güncel bir softcam dosyası sorularının yanıtıdır...
                  Spartakus35: Kardeşim ilelebet, forumda softcam veren Tasarım, Uzman, Ekurel, Mpl ve ismini şu an hatırlayamadığım arkadaşlar emu keylerin neleri çözdüğünü en azından çözülen paketler olarak Softcam dosyalarının üzerinde yazıyorlar. Onları okuman sorularının yanıtı olacaktır. Daha olmadı, güncel bir softcam dosyasını bir metin belgesi üzerinde aç, emu keylerin neleri çözdüğünü, tek tek uyduları ile birlikte görebilirsin...

Kolay gelsin, sevgiyle kal...
                  Başka bir topikte ilelebet kardeşime yazdığım bir cevabı buraya alıntı olarak aldım. Okuyun ve lütfen fervi olmayalım. Burada key veren arkadaşların bilgi ve becerilerini sizlerle paylaşmaktan başka hiç bir amacı ve çıkarı yoktur....
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X