• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D En Çok Sevdiğiniz/Olmasını İstediğiniz Özellik Hangisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Youtube veya başka bir portalda video izlerken internet hızıma göre çözünürlük değiştirme imkanı var mıdır? bulamadım! eğer yok ise bilhassa bunu istiyorum.
    Aşağıdaki resimde olduğu gibi alt sağ köşedeki seçenekleri kullanmak isterdim.
    kay:

Yorum yap

• Evet cozumluluk youtubedayken Setting yazilan yere girin oradan video kalitesini secin olan bu.
      Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
      TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

• Selam Arkadaşlar;
        Harici diskten veya başka bir ortamda video izleme esnasında cihazın bize vermiş olduğu imkanlar dahilinde görüntülü ileri geri alma özelliği yapabilirse süper olacak, en azından hangi sahnede kaldığımızı veya hangi sahneye kadar ileri geri alacağımızı görürüz.
        ayrıca 3 kademeli ileri geri alma işlemi daha süper olur;
        1. kademe de biraz yavaş,
        2. kademe ondan biraz hızlı,
        3. kademe daha hızlı ileri geri alma özelliği,
        4. Film başı film sonu vs. eklenirse güzel olacak.
        Bunun içinde sanırım daha gelişmiş bir medya oynatıcı konması gerekecek.
        Bende sony bluray oynatıcı BDP-S790 var dediğim özellik bu cihazda aynen böyle, fikir vermesi açısından incelenmesini öneririm.
        Saygılar....

Yorum yap

• iptv de ileri geri sarma özelliği olmalı

Yorum yap

• kamdav51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            iptv de ileri geri sarma özelliği olmalı
            iptv'de ileri geri sarma olayı olmaz canlı yayın bu..ama iptv bölümünde info özelliği,kayıt ve saat olması gerekenler bence..Saygılar...

Yorum yap

• sinbas Nickli Üyeden Alıntı
              Selam Arkadaşlar;
              Harici diskten veya başka bir ortamda video izleme esnasında cihazın bize vermiş olduğu imkanlar dahilinde görüntülü ileri geri alma özelliği yapabilirse süper olacak, en azından hangi sahnede kaldığımızı veya hangi sahneye kadar ileri geri alacağımızı görürüz.
              Bende sony bluray oynatıcı BDP-S790 var dediğim özellik bu cihazda aynen böyle, fikir vermesi açısından incelenmesini öneririm.
              Saygılar....
              Aynen katılıyorum. Bu özellik MUTLAKA OLMALI!
              Ne Mutlu Türklüğüyle Gurur Duyana.

Yorum yap

• ben en çok next machinada mozilla firefox eklentisi olmasını istiyorum lakin artı bu kumanda sorunun düzeltilmesini istiyorum şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• sinbas Nickli Üyeden Alıntı
                  Selam Arkadaşlar;
                  Saygılar....
                  Ben cihazı ben çıkmış çıkalı kullanıyorum da bu değiniz özellikler var zaten.Ben film izlerken kaç dikikalık film olduğu.Kaçıncı saniyede kaldığı,ileri sarabiliyorum,geri alabiliyorum.Hatta şimdi bilgi barı renk seçeneği bile var.

Yorum yap

• Sayın @can__211 sanırım üst yazıyı tam okumadan cevap yazdınız ben görüntülü ve kademeli ileri geri alma sisteminden söz ediyorum. Tekrar okumanız için yeni ilavelerimle birlikte mesajımı tekrar güncelliyorum.
                    Saygılarımla.

Selam Arkadaşlar Bundan sonra ki çıkacak yazılımdan beklentilerim;
                    Harici diskten veya başka bir ortamda video izleme esnasında cihazın bize vermiş olduğu imkanlar dahilinde görüntülü ileri geri alma özelliği yapılabilirse süper olacak, en azından hangi sahnede kaldığımızı veya hangi sahneye kadar ileri geri alacağımızı görürüz.
                    ayrıca 3-4 kademeli ileri geri alma işlemi daha süper olur;
                    1/1. kademe de biraz yavaş,
                    1/2. kademe ondan biraz hızlı,
                    1/3. kademe daha hızlı ileri geri alma,
                    1/4. Film başı film sonu vs. özelliği eklenirse güzel olacak.

2. Seyredemediğimiz kartina tv nin yerine yeni bir yayın konulması daha şık olacaktır. Cihazı daha popüler hale getirebilecek bir uygulama (yayın) konulabilir.
                    Örneğin;
                    Ekstrem sporlar
                    Kaykay · Paten · BMX · Snowboarding · Sörf · Uçurtma kayağı · Yamaç paraşütü · MotoX · Bungee jumping · Rüzgâr sörfü · Dağcılık · Paraşütle atlama · Drift · Sokak kızağı · Slacklining vs vs.
                    veya
                    Diğerlerinin içinden ayrıştırılıp "Belgesel"ler adı altında yeni bir; adına klasör mü dersiniz ne derseniz öyle bir uygulama konulabilir.
                    Bunlar veya bunlara benzer yayın yapan üyelik zorunluluğu olmayan şifresiz kanallar daha çok ilgi görecektir.

3. harici belleklerden MP3 vs dinlerken ilgili albümün kapağını duvar kağıdı olarak fona yerleştirme seçeneği olursa güzel olacak.

4. film izleme esnasında izlenen filmden eskisini kapatmadan yeni filme tıklandığında zaman zaman cihaz reset atıyor bu konununda incelenmesini rica ediyorum.

5. Machina3 D portalda görünen anlık ve haftalık hava durumu ile dmi nin sitesinden alınan hava durumu eşleşmiyor sanırım machina3 d nin kinde güncelleme sorunu yaşanıyor. şu anda bakmak isteyen ne demek istediğimi farkedeceklerdir. http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i...x?m=BURDUR#sfB pc mi açmadan machinadan hava durumunun son halini görmek istiyor ve güvenmek istiyorum.

Cihazın daha popüler ve daha kullanışlı olabilmesi adına yazdım ancak biraz fazla uzun oldu galiba

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletir ve daha da başarılı olmalarını temenni ederim.

Saygılarımla.

Yorum yap

• CCcam serverin açtığı şifre türü info tuşunda değişik renkte görünmeli.
                      1 den fazla cfg kullananlar içinde hagi dosyanın açtığı info tuşunda görülmeli
                      tabii mümkünse bu istek 27-02-2013 tarihinde ilgili bölüm no 18.

saygı duyduğum mach1 hocamın 28-02-2013 taih 19 no lu mesajı
                      İnfo bar güzel olur evet linux cihazlardaki gibi eklenmesi şart cccaminfo gibi panel gibi ama hala konmadı..

bu kadar güzel ve üstadlarımız tarafından her şeye hakim hale getirilebilen bu cihazdaki eksikliğin giderilmesini ilgililere arz ederim saygılarımla

Yorum yap

• "Uydu silme" özelliğine rastlamadım.
                        Daha önceden taratılan ve kullanılmayan uydular "sat" bölümünden kalkmıyor.

Bu özellik eğer yoksa getirilmeli.

Yorum yap

• marjinalhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          "Uydu silme" özelliğine rastlamadım.
                          Daha önceden taratılan ve kullanılmayan uydular "sat" bölümünden kalkmıyor.

Bu özellik eğer yoksa getirilmeli.
                          bu konu daha önceleride defalarca yazıldı ancak bu cihazda mümkün olmadığı ustalarca belirtildi.saygılar.

Yorum yap

• toplu tp silme özelliği konması iyi olur selamlar

Yorum yap

• şifreleme sistemi görünmüyor

Yorum yap

• STARCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                şifreleme sistemi görünmüyor
                                Görünmez olurmu arkadaşım hiç...OK tuşuna basınız şifreli bir kanal üzerine geliniz en altta SOL tarafta şifreleme sistemi ile beraber aynı zamanda yayıncı kuruluşun hangisinin olduğu bile aynen görünmektedir. :byeeee:
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X