• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox 800 hd d-smar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox 800 hd d-smar

dunkes:selam
    bende dream800 var ve dsmart karti var var etc config boxkeyi yazdim cc cam 2.9 ile fakat gostermiyor bu konuda bilgisi olan varmiyardimci olabilirmisiniz simdiden tesekkurler

arkadasım gereken portları flan actınızmı bıde kartı kendı cıhazında deneyın calısıyormu

Yorum yap

kendi cihazinda sorunsuz cslisiyor porlarderken nedemek istedin onasil oluyor

Yorum yap

hocam bende de d-smart var. dm800 hd pvr aldım. bu ürüne d-msart kartımı takarsam kartı yakar dediler doğruluğu varmıdır? konu hakkında bilgi sahibi de değilim. birileri yardımcı olurmu acaba?

Yorum yap

ozaman dm800 takmiyacaz yoksa yaniyormus

Yorum yap

dm 800 hd card slotu digitürk orjinal card açmıyor, dsmart orjinal kart açmıyor. peki ne işe yarıyor. yoksa ben mi beceremedim. nabilo black yüklü 2 pla

Yorum yap

dm 800 hd card slotu digitürk orjinal card açmıyor, dsmart orjinal kart açmıyor. peki ne işe yarıyor. yoksa ben mi beceremedim. nabilo blackhole hd 2 yüklü.teşekkürler

Yorum yap

dm 800 hd lerde kart yuvası veya girişi yok kart nasıl takılıyor. bilgi veren olursa sevinirim,

Yorum yap

selam kardes:

dream 800 hd bahsediyorsan kart yuvasi olamaz mi? cihazin sol tarfinda dikkat et bir kapak var o kapagi soda parmaginla ac icinde kart yuvasi var. iste bu kadar selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X