• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@flyHaN ; yetkisi alınmıştır.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@organik bu haberi verdiği günden beri ayhan ile msnde görüşmek ve buraya bir kaç şey yazmak için bekledim. Az öncede kendisinin msnde online olmasıyla mesajlaştım.
    Kendisi oldukca üzgün, Bir anda kendini kaybettiğini dile getirdi ve istem dışı yaptığını söyledi. Onun bu statüyü almasında kendisine öncülük etmiş tabir-i caizse kefil olmuş biri olarak bende çok üzüldüm.
    Absinin vefatı ardından psikolojik sorunlar sonucunda ilaca bağlı bir süre hayatını devam ettirmesi gerektiği bir gercek. Ama düzenli kullanmadığında kendini kaybedip bu durumu gercekleştirdiğini söyledi.
    Dediğim gibi hatalar insanlara mahsus fakat kontrolü kendimizde. kendisiyle konuştuk hatasının farkında. Allah hakkında hayırlısını versin buından sonra.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @organik bu haberi verdiği günden beri ayhan ile msnde görüşmek ve buraya bir kaç şey yazmak için bekledim. Az öncede kendisinin msnde online olmasıyla mesajlaştım.
      Kendisi oldukca üzgün, Bir anda kendini kaybettiğini dile getirdi ve istem dışı yaptığını söyledi. Onun bu statüyü almasında kendisine öncülük etmiş tabir-i caizse kefil olmuş biri olarak bende çok üzüldüm.
      Absinin vefatı ardından psikolojik sorunlar sonucunda ilaca bağlı bir süre hayatını devam ettirmesi gerektiği bir gercek. Ama düzenli kullanmadığında kendini kaybedip bu durumu gercekleştirdiğini söyledi.
      Dediğim gibi hatalar insanlara mahsus fakat kontrolü kendimizde. kendisiyle konuştuk hatasının farkında. Allah hakkında hayırlısını versin buından sonra.
      Sevgili @pride dostumuzun bu açıklayıcı bilgilerinden sonra işin gerçegini ögrenmiş bulunuyoruz.çok degerli Mach1 forum yönetimindeki sevgili dostlardan sevgili flyhan kardeşimizin eskisi gibi aynı konuma getirilmesini rica ediyorum.Bizler artık bir aileyiz,aile içinde malesef böyle durumlar oluyor ama gerçegide belirtmek lazım.saygılar sunarım.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Üzüldüm, depresyon geçirdiğini tahmin etmiştim, inşallah iyi olur, burada gördüğüm kadarıyla foruma epey faydası olan bir arkadaş idi, karar yönetimindir.
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

@flyhan'ın durumuna üzüldüm ve buradan geçmişolsun diliyorum; ancak durum yapılanı geri getirmez veya telafi etmez. Bundan sonra bu tip şeylerin olmayacağı konusunda da kimsenin garanti verebileceğini zannetmiyorum. Anlayışla karşılanacağını umarak daha fazla uzamaması için konuyu kapatıyorum. Saygılar..

Yorum yap

@flyhan ın durumu nedir anlamadım ama gerçekten biz forum dostları onun emeklerini biliyoruz hayırlısı ne diyeyim......
            VU+DUO GİGABLUE 800 UE PLUS GİBERTİNİ 135 CM MOTORLU
            125 OFFSET MOTORİZE LG SMART TV FULL PROGRAMLI İPTV Lİ TV

AZBOX PREMUM HD 42,19,23,5,07,01,UYDULAR
            GigaBlue quad Xtreand et 9000

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X