• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next machine 3d serilerine ne zaman yeni yazılım verilecek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next machine 3d serilerine ne zaman yeni yazılım verilecek

s.a arkadaşlar son yazılım olmasına rağmen özellikle paralı ip tv lerde yayın 2-3 dk izleniyor siyah ekrana dönüşüyor belli bir süre sonra tekrar yayın geliyor bu olay sürekli oluyor bazende ip tv menüsünde iken direk uydu kanal listesine dönüyor cihaz...reset atıyor. bazı özelliklede ip tv ler vede bazı buglar için umarım yeni yazılım biran önce verilir şuanki haliyle sağlıklı ip tv izlenmiyor. bu olay free ip tv için değil özellikle paralı serverimdada sorun yaşıyorum. 2-3 adet paralı server denedim onlardada aynı sorun oluyor malesef....

Free serverda bu sorun olmıyor mu?
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

free serverlerdede var yayın bu sorun freelerdede çoğunda yapıyor ama bazı kanallarda nadir çogunluğundada sürekli yapıyor yayın açılıyor 3-5 bilemedin 10 dk demeden mavi yada siyah ekran oluyor yani yayın kesiliyor tekrar başlıyor şuanda denedim hem free hemde paralı x stream code paralı ip tv serverimda yapıyor bu durum. cihazım next machine 3d çift tunerli modelidir.

Yorum yap

istenirse video kayıt olarakta çekilip buraya konulur ama gerek yok sorun gün gibi ortada şuanda arkadaşlar...

Yorum yap

yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          istenirse video kayıt olarakta çekilip buraya konulur ama gerek yok sorun gün gibi ortada şuanda arkadaşlar...
          bende yok sorun sen iptv aldıgın yere bir sor bence...

Yorum yap

yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            free serverlerdede var yayın bu sorun freelerdede çoğunda yapıyor ama bazı kanallarda nadir çogunluğundada sürekli yapıyor yayın açılıyor 3-5 bilemedin 10 dk demeden mavi yada siyah ekran oluyor yani yayın kesiliyor tekrar başlıyor şuanda denedim hem free hemde paralı x stream code paralı ip tv serverimda yapıyor bu durum. cihazım next machine 3d çift tunerli modelidir.
            - Yaşar selamlar;
            - Görüyorum ki; bu sorun yalnızca sende var gibi, çünkü ben de aynı cihazı kullanıyorum ve paralı veya fre server bende kullanıyorum ama senin bahsettiğin sorunlar bende de yok.
            - Sana nacizane tavsiyem cihazını İstanbul'a yetkili servise bir gönder, mutlaka donanımsal bir sorun var ki bahsettiğin sorunlar var. Bence cihazını bir incelesinler, gerekli kontrolleri yapsınlar.

- Ya da benimle irtibata geç olmazsa cihazı beraber deneyelim. Gerekirse benim cihazı sana vereyim bir kaç gün kullan, bak...

Yorum yap

kullandığınız televizyon HD ready televizyonmu? HD ready lerde çözünürlük 720 olması lazım..değilse, televizyonlarda renk değişimi kararma gibi bazı hatalar olabiliyor...

Yorum yap

machine 3d çift tünerde ip tv ile yaşadığım sorunlar modemle internet sağlayıcım turknet ile hız dalgalanması yada stabil hız alamamamdan kaynaklanan bir sorun varmış sağolsun @tasarım arkadaşımın kendi cihazı ilede kullanıp denemelerim oldu şükür sorunum çözüldü şuan bir sorun yaşamıyorum artık.... @mach1 arkadaşımızdanda bu konu ile ilgili ufak çaplı bir tartışma konusu yaptığım için kendisinden özür diliyorum.... ama ip tv bölümlerinde editleme yani silme vb ufak sorunlar var yinede oda yeni yazılımda düzeltilir sanırım... saygılar.

Yorum yap

Bakıyorum bazı Arkadaşlar yazılımda sorunlar olduğunu söylüyor Tasarım üstadımızında söylediği gibi deyil bu yazılım hiç bir yazılımda bugüne kadar öyle kayda deyer bir sorun olmadı ancak kayda deyer bir özellikde Machina3 deye eklenmedi ben başından beri hep Machina3 deye neler yapılabilir konusunu zaman zaman dile getirmeye çalıştım ama maleserf Tavşancılr Tilkiciler Bir Tavşan çobanı tutarak Machina3 çıktığından beri özellik olarak kaçan tavşanlaı tutup kümese atmaktan başka bir şey yanı kayda deyer bir özellik eklenmedi bende zaten 5.513 yazılımı kullanıyorum açıkçası bundan sonra yazılım çıksa nolur çıkmasa nolur çıksa bile gene bir tavşanı kümese soktuk derler sonrada tavşancılar vay emeği geçenin bilmem neyine sağlık geçin artık fazla uztmama gerek yok Machina3 denin fiyakası bitmiştir ve hak ettiği yere ulaşaması engellenmiştir Machina3 d cilere geçmiş olsun.

Yorum yap

Arkadaşlar Dailymotion da videolar oynatılamıyor hatası veriyor sizlerde durum nedir ? Bu belkide uzun zamandır var çünkü kimse bu video izleme uygulamasına fazla bakmıyor youtube da sorun yok.Yeni düzeltme yazılımı çıkarmı acaba?
                    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

doğrudur aynı hatayı bendede veriyor ara sıra bu gibi durumlar oluyor sonrada düzeliyor

Yorum yap

Sanırım cihaza verilen destek yavaştan kalkıyor
                        NEXT MACHİNA 3D
                        2000 UEFA KUPASI
                        2000 SÜPER KUPA
                        4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

gshare3 sistemini destekliyormu
                          malum 19.2 astra c+ fransa paketi cccam artık acılmıyor

gshare3 ile acılıyor

Yorum yap

Doktor hocam G-share destekliyor mu?
                            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

nextin bi sürü modeli gshareli punto, minix ,18500, point özellikle uydushare destekli çift tunerli olanlarda kesin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X