• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cı plus eski yazılım yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cı plus eski yazılım yardım

arkadaşlar merhaba.next 2000 cı plus inf serisi cihaz kullanıyorum.
    son versiyon olan 614p yi yüklettim tüm autolar gitti ve ben vh1 ve bbc prime yi seyredemez oldum. 2 yıl önceki yazılımı nasıl bulabilirim ve bu kanalları gösteren yazılımın numarası kaç teşekkür ederim.

ahmetaksar Nickli Üyeden Alıntı
    son versiyon olan 614p yi yüklettim tüm autolar gitti ve ben vh1 ve bbc prime yi seyredemez oldum. 2 yıl önceki yazılımı nasıl bulabilirim ve bu kanalları gösteren yazılımın numarası kaç teşekkür ederim.
    O aradığın yazılımı bulup, yüklesen bile yine de izleyemezsin bu kanalları. Çünkü sistem tekrar değişti.

Yorum yap

next 7500 fta'da şu an aradığım kanallar gösteriyor. o cihaza yeni versiyon yüklenmedi
      tps kanallarının %95'i göstermiyor. ama vh1 bbc prime mtv france ve cnn'i gösteriyor. o cihazın yazılımı daha mı farklı

Yorum yap

ahmetaksar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        next 7500 fta'da şu an aradığım kanallar gösteriyor. o cihaza yeni versiyon yüklenmedi
        tps kanallarının %95'i göstermiyor. ama vh1 bbc prime mtv france ve cnn'i gösteriyor. o cihazın yazılımı daha mı farklı
        O kanallar Polsat üzerinden açıktır. Tps şuan için hiçbir cihazda yok.

Yorum yap

ilginiz için teşekkür ederim

Yorum yap

merhaba. next 2000 X cı plus'ta 305 yazılımı ile aradığım kanallar açık. bu cihaz fabrika çıkışı ile duruyor yani hiç yüklenmedi. üstadım sizden ricam Biss ve Cyrptoworks ilk kez emu!ya düştüğü yazılım numarasını istiyorum. yada araştırabileceğim ya da indirebileceğim bir site adresi verirseniz cok memnun olurum. sabrınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum. gerçekten izlemek istediğim üç kanal var BBC Prime, VH1 ve CNN İnternational. 614p yazılımını yüklemeden önce bu kanalları seyrediyordum fakat yazılım numarasına bakmak hiç aklıma gelmemişti.LÜTFEN YARDIM!!!!!

Yorum yap

ahmetaksar Nickli Üyeden Alıntı

google dan depo yazarak arama yapın,bulunan ilk net adresine tıklayın,daha sonra açılan adresde cihaz isimlerinden next i tıklayın.şimdide next in tüm seri cihazlarının adları çıkacaktır vede oradan next plus inf serisini tıklayın,çıkan sayfada yani arşivde bütün inf serisi için yazılımlar çıkacaktır.siz vh1 ve bbc prime yi izlemek istiyosunuz,bbc prime polsat paketindede var oradan da izleyebilirsiniz.ayrıca bu kanalların yanında forumumuzda bulunan güncel *** ve softcamla- polsatları,raileri,ayrıca tps lerden : w9,boomerang,mtvler,gameone,virgin17,cnbce,cnn international,babytv,fillestv,gullitv,motors tv,canal j,tele melody,nrj12,mezzo,tiji, gibi bunun için 614a yazılımını indirin vede zipli dosyadan çıkarın sizin cihazınıza uygun olan yazılımı yükleyin vede bu istediğiniz kanalları hiç bir sorun olmadan izleyin.ayrıca bu yazılımda kart paylaşımına uygun,yine en güncel seca,viacces,cw,biss,ırdeto,cryptroworks,nagravisi on vede conax şifreleme sistemi bu yazılımda mevcuttur,bazen emuya düşen cw keylerinide güncel softcam atarak yayını izleyebilirsiniz.umarım yardımcı olabilmişimdir.iyi seyirler,saygılar...

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

üstadım çok teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X