• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sanırım sorunuma cevap verecek biri yok ?

Yorum yap

• arkadaslar bende temp0 k0 20200 DCI var bunun pr0fgramını nasıl bulabılırm nasıl yukleme yapabılırım bılen arkadas varmı acba yada hangi makıne ile uyusuyr aynı pr0gramı yuklesek s0run yapamaz [email protected] eklersenız sevınırım

Yorum yap

• daha eski yazılımlara dönersiniz mesela 115.51 yazılımı sorunsuz
        dunkes:

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          http://www.mach1digital.com/mach1for...331443.#331443
          Sayfanın en altı 2000 Süper yazan.
          mesaj kutum dolu olduğu için ÖZEL cevap yazamadım.
          yazdıgın yere girdim ama cıkmadı özel mesaj icin önemli degil nezaketin icin teşekkür ederim ama soft cam mesajını bekliyorum

Yorum yap

• Yeni yazılım konusunda çok farklı şeyler okuyorum. Bu yazılım(veya yazılımlar) aynı cihazlarda farklı sonuçlar veriyor sonucu çıkıyor. Son yazılımı usbden attım. Kanalların silinmesi dışında (o da söylenmişti) hiç bir olumsuzluk yaşamadım. Kanal geçişleri hızlandı. Aynı yazılımın aynı cihazlarda farklı sonuç vermesi nasıl açıklana bilir?

Yorum yap

• arkadaşlar 2000-cıs super plus cihazı var usb ile 10-6-2008 yazılımı atmak istedim ama en sonunda save yazdı arkadan cihazı açtım kapadım şu an cihaz çalışmıyor o işareti var lütfen yardım!!!!!!!!!!!!

Yorum yap

• projeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın üstatlar next 2000 cıs plus kullanıyorum 9 haziran yazılımını yükledikten sonra her cihazı kapayıp açtığımda tüm kanallarım siliniyor ve yeniden taratmak zorunda kalmam gerekiyor bunu düzeltebilmek için ne yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
                Kanallarını tarattıktan sonra Kırmızı tuşla açılan menüden Kaydet seçeneğini kullan.

Yorum yap

• savran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar 2000-cıs super plus cihazı var usb ile 10-6-2008 yazılımı atmak istedim ama en sonunda save yazdı arkadan cihazı açtım kapadım şu an cihaz çalışmıyor o işareti var lütfen yardım!!!!!!!!!!!!
                  Panik yapmana gerek yok. Aynı yazılımı editör ile boot menüden atarsanız sorun kalmaz.

Yorum yap

• ustam eline koluna sağlık

Yorum yap

• nagralar açılıyormu

yada acılması için ne yapmak lazım

09 06 yazılımı ve 14 06 softcam yüklü ???

Yorum yap

• Bu yazılımı attım ama TPS auto (yeşil Tuş) yok oldu ve kanalların tamamı gitti neler yapmamız gerekli,lütfen acil yardım...
                        İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

• polsatları çözmüyor hocam neden acaba

Yorum yap

• efefök Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu yazılımı attım ama TPS auto (yeşil Tuş) yok oldu ve kanalların tamamı gitti neler yapmamız gerekli,lütfen acil yardım...
                            Menü>>Girişler>>Kırmızı>>1234 :alalal:

Yorum yap

• cafercanbolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              polsatları çözmüyor hocam neden acaba
                              Auto yapmıyor ancak açık yayınlar. Şimdilik bir problem yoktur bizlerde.

Yorum yap

• İyi günler arkadaşlar.
                                Bu son yazılımını (10/06/2008 tarihli) Nekt 2008 cıs super plus cihazıma attım. Görüntü kalitesinde galiba bir düşüklük oldu. Sizin cihazlarınızda da aynı sorun oldu mu acaba. Yazımla görüntü kalitesi arasında bir bağlantı var mı?
                                :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X