• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D En Çok Sevdiğiniz/Olmasını İstediğiniz Özellik Hangisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

elimizdeki cihazlara uydu kanalları için alt yazı desteği gelmiycek mi şimdi yeni cihaz lafları dolaşmaya başladı
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      elimizdeki cihazlara uydu kanalları için alt yazı desteği gelmiycek mi şimdi yeni cihaz lafları dolaşmaya başladı
      Arkadaşım öyle şey olurmu hiç senin elindeki makina çıkacak olanın çok çok üstünde özelliklere sahip elbette gelecektir ALT YAZI desteği....Diğer cihaz zaten tek tuner olacakmış ve diğer özellikleri nedir belli bile değilken boşuna bir bardak suda fırtına koparmanın bir alemi yok öyle değilmi.!:byeeee:
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ben SKY Italia kanallarını altyazılı izliyorum, altyazı değil de teletext kısmından ulaşıyorum altyazılara.

Yorum yap

hosgeldin @doktor machina 3d alma arefesindeyim fakat bi takım yeniliklerden bahsediliyor değişeceği yönünde detaylı açıklama yaparsanız sevinirim...

doğru bilgiler şunlar
          1)yazılım çalışmaları çok iyi gidiyor,ondan fazla yenilik var onlarca yenilikte sırada,,,donanım sorunumuz yok zaten ..estetik elektroniğin kardeşi değil,akrabası,herkese göre farklı..gönül rahatlığıyla alabilirsin.
          2)machina 3d işlemcisi,ısı.arka çıkışları 2 tuneri nedeniyle full çıktı bu baz model...KİMSENİN PEK KONUŞMADIĞI Resim işleme özelliği nedeniyle elektronik marketlerden bilhassa philips vb sorunlu tv ler için talep alındı fakat market alt seviye (gerekirse sadece ) fta veya tek tuner tek kart girişli cı sız .arkada tek hdmı vb ürün istedi belki yıl sonunda market için sadece fta yada tek kartlı,ethernetsiz, bir model çıkabilir hepsi bu daha tasarımda bile değil.ana ürün asla değişmez..
          3)birçok kullanıcı tamamı siyah panel istedi ,PANELİ beğenmedikleri için değil,...ne model ismi ne özellik nede tek bir virgül değişmeden sadece ön paneli full siyah bir şekilde 2-3 aylık süre
          sonunda az bir miktar siyah panellede gelebilir ama bu ana panel asla değişmez.cihaz birçok ülkeye verilecek en azından farklı bölgeler için bu gerekli,ama ne donanım ne boyut hiçbirşey değişmeyecek..kutusuda aynı...
          4)uzaktan kumandası 2. partide biraz daha ufak bir modelle değişecek,kullanıcılardan yenisini daha şık yada eline uygun bulan olursa doktor olarak ücretsiz yenisiyle değiştirtecem..4 tuş diğer tuşlarla kombine edilecek bu sayede biraz ufalacak..tuş yumuşaklığı vb aynı..ben eski tipe alıştım yenisini seven değiştirir ASLA İLK KULLaNICILAR madur edilmez..hatta ilk alan arkadaşlardan tek model olduğu için penel seçeneği olmayanlara yeni panellede değiştirebilirim KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez
          5)saçma sapan söylentiler vb..kimseye yakışmıyor.herşey bitti panel -kumandaya kaldıysak çok yazık..oysa mevcuta ne yapabiliriz onu konuşalım yazılımla donanımımız zaten sorunsuz..herkesin estetil anlayışı farklı ,benim için önemli olan cihazın içi..dışı değil....ama kimseyide gücendirmem..benden söz.

Düzenleyen doktor : 09-03-2013 at 11:

Yorum yap

bu bilgiler bir başka forumda (tf) bir arkadaş soru sormuş doktor hoca bu yanıtı bu şekilde

Yorum yap

mach1 hocam bu açıklamalar için bir ileve bir yorumunuz varmı .doktor bey yazmış ama size göre şu an kullandığımız kasa üretimi devam edecekmi yoksa üretilmeyip yeni kasa ilemi devam edilecek yeni kumandanın gelme süresi hakkında bilginiz varmı?

Yorum yap

bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hosgeldin @doktor machina 3d alma arefesindeyim fakat bi takım yeniliklerden bahsediliyor değişeceği yönünde detaylı açıklama yaparsanız sevinirim...

doğru bilgiler şunlar
                1)yazılım çalışmaları çok iyi gidiyor,ondan fazla yenilik var onlarca yenilikte sırada,,,donanım sorunumuz yok zaten ..estetik elektroniğin kardeşi değil,akrabası,herkese göre farklı..gönül rahatlığıyla alabilirsin.
                2)machina 3d işlemcisi,ısı.arka çıkışları 2 tuneri nedeniyle full çıktı bu baz model...KİMSENİN PEK KONUŞMADIĞI Resim işleme özelliği nedeniyle elektronik marketlerden bilhassa philips vb sorunlu tv ler için talep alındı fakat market alt seviye (gerekirse sadece ) fta veya tek tuner tek kart girişli cı sız .arkada tek hdmı vb ürün istedi belki yıl sonunda market için sadece fta yada tek kartlı,ethernetsiz, bir model çıkabilir hepsi bu daha tasarımda bile değil.ana ürün asla değişmez..
                3)birçok kullanıcı tamamı siyah panel istedi ,PANELİ beğenmedikleri için değil,...ne model ismi ne özellik nede tek bir virgül değişmeden sadece ön paneli full siyah bir şekilde 2-3 aylık süre
                sonunda az bir miktar siyah panellede gelebilir ama bu ana panel asla değişmez.cihaz birçok ülkeye verilecek en azından farklı bölgeler için bu gerekli,ama ne donanım ne boyut hiçbirşey değişmeyecek..kutusuda aynı...
                4)uzaktan kumandası 2. partide biraz daha ufak bir modelle değişecek,kullanıcılardan yenisini daha şık yada eline uygun bulan olursa doktor olarak ücretsiz yenisiyle değiştirtecem..4 tuş diğer tuşlarla kombine edilecek bu sayede biraz ufalacak..tuş yumuşaklığı vb aynı..ben eski tipe alıştım yenisini seven değiştirir ASLA İLK KULLaNICILAR madur edilmez..hatta ilk alan arkadaşlardan tek model olduğu için penel seçeneği olmayanlara yeni panellede değiştirebilirim KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez
                5)saçma sapan söylentiler vb..kimseye yakışmıyor.herşey bitti panel -kumandaya kaldıysak çok yazık..oysa mevcuta ne yapabiliriz onu konuşalım yazılımla donanımımız zaten sorunsuz..herkesin estetil anlayışı farklı ,benim için önemli olan cihazın içi..dışı değil....ama kimseyide gücendirmem..benden söz.

Düzenleyen doktor : 09-03-2013 at 11:
                bu bilgiler bir başka forumda (tf) bir arkadaş soru sormuş doktor hoca bu yanıtı bu şekilde
                mach1 hocam bu açıklamalar için bir ileve bir yorumunuz varmı .doktor bey yazmış ama size göre şu an kullandığımız kasa üretimi devam edecekmi yoksa üretilmeyip yeni kasa ilemi devam edilecek yeni kumandanın gelme süresi hakkında bilginiz varmı?

HER YERE KONUYU KOPYALIYORSUN VE SORUYORSUN MUHATABIN YAZIYI YAZAN KİŞİ..MACH1 HOCA DEGİL VE YAZAN KİŞİ ((( KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez ))) DEMİŞ

Yorum yap

sn. şampiyon ben dikkat edersen mach1 hocaya ileve bir yorumunuz varmı diye sordum.
                  ayrıca mrk ettiğim bir soru daha var yeni parti kumanda şu ankinden dahamı iyi algılaması olacak . cevabını biliyorsanız yardımcı olun . bilmiyorsanız cevaplamasınız zaten azarlar gibi yazı yazmınızı doğru bulmuyorum

Yorum yap

sn. şampiyon ben dikkat edersen mach1 hocaya ileve bir yorumunuz varmı diye sordum.
                    ayrıca mrk ettiğim bir soru daha var yeni parti kumanda şu ankinden dahamı iyi algılaması olacak . cevabını biliyorsanız yardımcı olun . bilmiyorsanız cevaplamasınız zaten azarlar gibi yazı yazmınızı doğru bulmuyorum
                    KİMSEYİ AZARLAMIYORUM herkesi almış bi panik tut turmuş yeni parti cihaz diye

zaten senin devamlı kopyaladıgın eklentide yazıyor açıkça daha tasarımı bile olmayan bi cihazdan bahsediliyor yazıda açıkça yazmış yeni çıkacak olan cihazda tek tunur tek usb ve küçük kumanda hepsi bu sen her yere aynı yazıyı yazıyorsun bende sana alıntı yaptım daha öncede yazdım hocaya sahip çıkalım diye ama kimse oralı olmadı sen istedigin kardar yapıstır alacagın cevap şu ilgili yeze yaz sende yazmışın şimdi ilgili kişi nin sana cevap yazmasını beke dikkat edersen mah1 hoca artık fazla yazmıyor kumandada nasıl sorun var anlamadım iki cihazım da ayrı yerde gayet güzel algılıyor sizlerdeki sorunu anlamış degilim şuanda herkes bir şey yapmış kendince sorunu çözmüş sende ugraş biraz kuman danda sorun vasa

Yorum yap

Bana boşa sormayın arkadaşlar ben ilgilenmiyorum artık bu cihazlarla..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Üstadım umarım bizlere bir kırgınlığınız yoktur. Siz bu cihazlarla artık ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de sizin bu cihazın gelişmesine olan katkınız çok büyük. Bir machina 3D kullancısı olarak size müteşekkirim ve eminim ki kullanıcıların tamamına yakını böyledir. İyi geceler üstadım.

Yorum yap

satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ben SKY Italia kanallarını altyazılı izliyorum, altyazı değil de teletext kısmından ulaşıyorum altyazılara.
                          sayın satkingdom

nasıl yaptığınızı biraz daha açabilirmisiniz
                          saygılar

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın hocam
                            siz bizim herşeyimiz siniz, sizsiz hiç tadı olmaz emin olun
                            saygılar

Yorum yap

euro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın satkingdom

nasıl yaptığınızı biraz daha açabilirmisiniz
                              saygılar
                              Size elimden geldiğince ben yardımcı olmaya çalışayım,,,

Önce SKY İTALY film kanallarından her hangi birinin üzerine geliyoruz mesela HD olanlarından birinin üzerine.Sonra uzaktan kumandanın TXT+ tuşuna basıyoruz SAĞ üst köşede TELETEX yazan bir pencere açılacaktır.Orada alta doğru Subtitle İTALY vede Subtitle ENG yazar istediğinin üzerine gel ve OK tuşuna bas bir kaç saniye sonra İNGİLİZCE alt yazı gelecektir.Çıkmak istediğinizde EXİT tuşuna basıp çıkabilirsiniz.Kolay gelsin.....
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Enigma 2 deki cihazlar gibi kanal EPG si olabilirmi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X