• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım Talep Etmekteyim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Talep Etmekteyim

Merhaba Ben de NEXT ye 2000 super plus var.güncel yazılımı yükleyemiyorum. Usb den girince recevır kendisini resetliyor. CAS ları yükledim . Fakat şifreli kanalları 2 dk izliyorum tekrar şifre giriyor. Ayrıca emu' yu açtığımda şifreli kanalları izlemek için epey uğraşıyorum. Aç kapa aç kapa yapıyorum. Normalde emu yu açtığımda şifrelerin hemen çözülmesi mi gerekiyor. Ben bayağı uğraşıyorumda. Ayrıca key dosyasını yükleyince elle girmeme gerek kalmıyor mu ? Diğer konu başlıklarında manuel girilen şifrelerin oldupunu gördüm. USB den yüklediğim keyler bunları manuel girmeyi iptal mi ediyor.

hotbırd uydusunda ki tps kanallarını nasıl bulacağım
    Yeşil tuşa bas diyorlar ama nerede ve ne zaman basmam gerekiyor.

Ayrıca usb haricinde modül ve kart girişi var bunları nasıl kullanabilirim. Modül ve kartlara vereceğim para iyi ki almışım dedirtir mi

Şifreler çözüldüğünde hangi kanalları izleyebilirim? Son güncel keyi attığımda (softcam ) polsatları açar mı onuın için ayrı bir şey yüklemem gerekir mi ? Recevir menüsünde şifreleme türleri var yükledğim softcam hepsini kapsar mı yoksa, her bir şifreleme sistemi için ayrı ayrı yükleme mi yapmam gerekiyor.Ayrıca güncel softcamları nerede bulurum. USB den softcam haricinde başka şifre yükleyebilir miyim evetse hangilerini ve nereden yükleyebilirim
    Saygılar

tps deyince mesela multivizyonlar tps ile başlayan film kanallarını üzerinde yeşil tuş tps oto apdet yaparak izleyebilirsin ayrıca key dosyasını yükledikden sonra polsat paketinide izliyebilirsin

Yorum yap

ayrıca her şifre için ayrı ayrı yükleme yapman gerekmez günlük softcam key yükleyerek değişen keyleri güncelleyebilirsin kolay gelsin

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27991 ayrıca bu linkden keyleri güncelle tabiiki cihazına uygun dosyayı seçmeyi unutma

Yorum yap

cevaplar için teşekkür ederim. Modül ve kart konusunda yardımcı olurmusun hangisi ne işe yarar tavsiye modül ve kart var mı
          saygılarımla;

Yorum yap

clearss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cevaplar için teşekkür ederim. Modül ve kart konusunda yardımcı olurmusun hangisi ne işe yarar tavsiye modül ve kart var mı
            saygılarımla;
            Şimdilik modül veya kart almana gerek yok. Zira kullandığın cihazın emusu karttan daha fazla kanal açmaktadır.

Yorum yap

Teşekkürler.

Saygılarımla

Yorum yap

Merhaba aklıma takılan bir soru daha var. şimdi şifreleme sitemleri bölümünde gezindim bir çok şifreleme sitemi olduğunu gördüm Biss Keys, Cryptoworks Keys, CW Keys Irdeto Keys Nagravision I-II Keys Seca I-II Keys vb.... aşağıya doğru liste epey bir uzuyor. Şİmdi ben buradan softcam yüklediğimde bu şifreleme sistemlerinin hepsini içine mi alyor yoksa; softcam hazırlanma durumuna göre mi değişiyor mu bu şifrelerin içeriği. Sanırsam her kanalın farklı şifreleme sistemleri var, herkes talebin çok olduğu kanalları izlemek için mi belirli bir kalıp softcam yapılıyor. Bir kaç yerde okudum softcam yapmanın kolay olduğunu söylüyorlar ve yapılışını anlatıyorlar. Sonunda da siz yapmayın recevırın çıkışlarını yakarsınız diyerekten bir gözdağımı oluşturuyorlar. Bunu anlayamadım. Şifreleme verilerini nasıl oluşturduğunuzu da merak ediyorum. Her zaman hazıra konmak kolaydır. fakat bu işi hep hazırdan almak istemiyorum. Yeni varyasyonlar oluşturmak istiyorum . Bu konuda yardımcı olabilecek veriler ve kaynaklar talep etmekteyim.
                Saygılarıomla...

Yorum yap

Ayrıca emu yüklediğimde yukarıda bahsettiğim şifreleme sistemlerininden bazılarını manuel olarak girsem bir yaraı veya zararı olur mu
                  Saygılarımla

Yorum yap

clearss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhaba aklıma takılan bir soru daha var. şimdi şifreleme sitemleri bölümünde gezindim bir çok şifreleme sitemi olduğunu gördüm Biss Keys, Cryptoworks Keys, CW Keys Irdeto Keys Nagravision I-II Keys Seca I-II Keys vb.... aşağıya doğru liste epey bir uzuyor. Şİmdi ben buradan softcam yüklediğimde bu şifreleme sistemlerinin hepsini içine mi alyor yoksa; softcam hazırlanma durumuna göre mi değişiyor mu bu şifrelerin içeriği. Sanırsam her kanalın farklı şifreleme sistemleri var, herkes talebin çok olduğu kanalları izlemek için mi belirli bir kalıp softcam yapılıyor. Bir kaç yerde okudum softcam yapmanın kolay olduğunu söylüyorlar ve yapılışını anlatıyorlar. Sonunda da siz yapmayın recevırın çıkışlarını yakarsınız diyerekten bir gözdağımı oluşturuyorlar. Bunu anlayamadım. Şifreleme verilerini nasıl oluşturduğunuzu da merak ediyorum. Her zaman hazıra konmak kolaydır. fakat bu işi hep hazırdan almak istemiyorum. Yeni varyasyonlar oluşturmak istiyorum . Bu konuda yardımcı olabilecek veriler ve kaynaklar talep etmekteyim.
                    Saygılarıomla...
                    Softcam dosyasının içerisinde açılabilen tüm keyler mevcuttur. Yükleme yaptığınızda Softcamın içerisinde tüm keyler aynı anda cihaza yüklenir. Hazırlaması oldukça kolaydır. İsterseniz bununla ilgili editör program ile hazırlayabilirsiniz, isterseniz Softcam dosyasının üzerine Sağ tıkla düzenle bölümünden Not Defteri ile birlikte açarak kendiniz de düzenleyebilirsiniz. Yalnız bunun için biraz tecrübeniz olması gerekir, aksi halde dosyayı cihaza yüklemekte sorun yaşayabilirsiniz.

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X