• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Unable to add cookies, header already sent. ??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Unable to add cookies, header already sent. ??

merhaba bir müşterim için hosting sattım ve yedeğini yükledim 350 için fakat forum açılmıyor bu hatayı veriyor (yedeği ssh'dan yükledim) ama hala bu hata var

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_core.php on line 2685

Unable to add cookies, header already sent.
    File: /home/xxxxx/public_html/includes/class_core.php

sizce ne yapmalıyım tşekkürler

"class_core.php" tekrar ftp den includes/ içine upload et..

Yorum yap

config.php dosyasına alttaki kodları ekle ve kontrol et;

define('DISABLE_HOOKS', true);

Yorum yap

nersine ekleyeceğim o kodları? config.php nin?

Yorum yap

en alta php kapanış kodlarının üzerine olabilir

Yorum yap

teşekkürler ustam sağol

Yorum yap

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/class_core.php on line 2685

File: /home/rekorfo/public_html/includes/class_core.php
              Line: 2903

şimdide bu hatayı verdi

Yorum yap

File: /home/c5x7cosk/public_html/forum/includes/class_core.php
                Line: 2984

Bende de aynı sorun oldu

winde alınan yedek lınux de bu hatayı verdı yardım edersenız sevınırım..

Yorum yap

kısaca tekrar özetleyeyim;

Bu hatanın alındığı durumlarda yapılması gereken işlemler şunlar;

- config.php 'de ; <?php kodunun hemen altına şunları ekleyin;

Kod:
                  define('DISABLE_HOOKS', true);
                  - images klasörü hariç, tüm php dosyalarını ve klasörlerini ASCII modunda tekrar upload edin.

- Templateleri default olan yeni bir vBulletin teması olşturun.

- Kullandığınız browserin tüm çevrimdışı kaydını sıfırlayın, cookieleri temizleyin.

Tüm bunları yaptıktan sonra hala hata almaya devam ediyorsanız vBuletin Support 'a ticket göndermeniz gerek, incelesinler.

Not : Bu dediklerim , Null crackli vB kullanmayanlar için geçerli tabiki.

Yorum yap

teşekkürler usatm şimdi deniyorum ascii mod ne oluyor ascii mod ile uplaad nasıl olacak anlamadım:S

Yorum yap

darjeling Nickli Üyeden Alıntı
                      ascii mod ne oluyor ascii mod ile uplaad nasıl olacak anlamadım:S
                      kullandığın FTP programının özelliklerine gir; ayarlarda upload mod ayarı vardır ve genelde auto'dur. onu ASCII yap..

Yorum yap

smart ftp ve file zilla da bu özelik yok cute ftp nin süresi doldu :S hangi programı tavsiye edersiniz?

Yorum yap

CuteFTP

Yorum yap

sağol usta ama olmadsı hala kafayı yiyecem müşterimin vbullettinide lisanssız ticket gönderemeyiz en iyisi sorunsuz çalışan 1 vbullettin 350 sürümöü bulmak 350 dan alınan yedek 351 e uyarmı?

Yorum yap

350'den alınan yedek direk 351'e uymaz. veritabanının upgrade edilmesi gerekli.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X