• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 [9.2.1] Resmi Release CoreELEC 9.2.1 Kodi v18.5 Final

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TV'nin ayarlarında Tarama ile ilgili bir ayar olmalı, orada Only Scan / Sadece Tara ayarını seçip bırak.

Sorunun çözülmüş olacağını düşünüyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
      TV'nin ayarlarında Tarama ile ilgili bir ayar olmalı, orada Only Scan / Sadece Tara ayarını seçip bırak.

Sorunun çözülmüş olacağını düşünüyorum.

Sevgiler...

TV de sorun yok bu imajla alakalı imajdaki ayarları yapıyorum ama sabit kalmıyor kumandalar farklı ben cihazın kumandasını veya Tv nin kumandasını birleşik olarak kullanmıyorum cihazı kullanırken cihazın kumandasını Tv yi kullanırken Tv nin kumandasını kullanıyorum diğer imajlarda bu olay sabit kalıyor her açışta ayarlama gerekmiyor coreelec de sabit kalmadığı için her açışta Kalibrasyon ekranıda ayarlamam gerekiyor oysa ilk imajda bu sorun yoktu bir önceki mesajda linkini verdiğim arkadaşta aynı sorunu yaşıyor ve hiçbir çözüm üretilmemiş imajı hazırlayanlar wetek cihazlara hitap edecek imajları ortak cihazlara göre hazırladıklarından sorunun o yönde olduğunu düşünüyorum bu sorun bana göre yazılımla alakalı

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Bu (LibreELEC-S905.arm-8.2.4.2-Test2.wetekdvb.img) test imajını kurdum hiç bir sorun
        yok ve Coreelec den daha stabil çalışıyor

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
          TV de sorun yok bu imajla alakalı imajdaki ayarları yapıyorum ama sabit kalmıyor kumandalar farklı ben cihazın kumandasını veya Tv nin kumandasını birleşik olarak kullanmıyorum cihazı kullanırken cihazın kumandasını Tv yi kullanırken Tv nin kumandasını kullanıyorum diğer imajlarda bu olay sabit kalıyor her açışta ayarlama gerekmiyor coreelec de sabit kalmadığı için her açışta Kalibrasyon ekranıda ayarlamam gerekiyor oysa ilk imajda bu sorun yoktu bir önceki mesajda linkini verdiğim arkadaşta aynı sorunu yaşıyor ve hiçbir çözüm üretilmemiş imajı hazırlayanlar wetek cihazlara hitap edecek imajları ortak cihazlara göre hazırladıklarından sorunun o yönde olduğunu düşünüyorum bu sorun bana göre yazılımla alakalı

Saygılar
          Abi Whitelist'teki çözünürlükler aktif mi? Aktifse kapat.

Android çözünürlük ve tarama ayarlarını kontrol et, yoksa uyumsuzluk çıkıp ELEC Android'teki ayarları dikkate alıp uyguluyor.

Ayrıca son mesajındaki LE imajı Krypton tabanlı.

Sevgiler...

Yorum yap

Abi Whitelist'teki çözünürlükler aktif mi? Aktifse kapat.

Android çözünürlük ve tarama ayarlarını kontrol et, yoksa uyumsuzluk çıkıp ELEC Android'teki ayarları dikkate alıp uyguluyor.

Ayrıca son mesajındaki LE imajı Krypton tabanlı.

Sevgiler...

Whitelist bu kapalı bunu ben hiç aktif etmiyorum

Android çözünürlük 1080P

Tarama ayarlarında hiç bir sorun yok

bu olay epeyden beri dikkatimi çekiyordu yazayım dedim ben gene yazılımdan kaynaklı diyorum

Saygılar

Yorum yap

• Bende devel (Computerbastler18) sürümlerde logo ve arayüz hiç çıkmıyor.Hangi menüde gezindiğimi ve nereyi seçeceğimi göremiyorum.Sizde nasıl?
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Selam arkadaslar, coktandir cd karta imaj kurmuyordum, bugun kurmaya karar verdim..
                En sorunsuz, stabil calisan imaj hangisi? Simdiden tsk ederim.

Yorum yap

• son 5-6-7 tarihli devel imajlar ses var ekran yok bendede aynı

Saygılar

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                    Bende devel (Computerbastler18) sürümlerde logo ve arayüz hiç çıkmıyor.Hangi menüde gezindiğimi ve nereyi seçeceğimi göremiyorum.Sizde nasıl?
                    5-07-18 Sürümünden itibaren Karta sıfırdan yazmak gerekiyor, yoksa boot olmuyor.

asbest Nickli Üyeden Alıntı
                    Selam arkadaslar, coktandir cd karta imaj kurmuyordum, bugun kurmaya karar verdim..
                    En sorunsuz, stabil calisan imaj hangisi? Simdiden tsk ederim.
                    CE 8.90.4 Bence gayet stabil. Tavsiye ederim yani.

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                    son 5-6-7 tarihli devel imajlar ses var ekran yok bendde aynı saygılar
                    Abi ben linki bulamadım, nerede ki bu imajlar?

Sevgiler...

Yorum yap

• [QUOTE=ozkaradag;

Abi ben linki bulamadım, nerede ki bu imajlar?

Sevgiler...[/QUOTE]

çalışmadığından dolayı (Computerbastler18) anıda kaldırıldığı için linkler
                      silinmiş oluyor tarafımdan hepsi denenmiştir ve hiç bir işede yaramıyor

Saygılar

Yorum yap

5-07-18 Sürümünden itibaren Karta sıfırdan yazmak gerekiyor, yoksa boot olmuyor.
                        Sıfırdan da yazdım sonuç aynı.
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Düzeltme bugünkü 07-07-2018 tarihli devel imajda arayüz geldi yani çalışıyor.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                            Düzeltme bugünkü 07-07-2018 tarihli devel imajda arayüz geldi yani çalışıyor.
                            tam bende onu yazacaktım çok yaşa arayüz geldi

teşekkürler

Saygılar

Yorum yap

• Ben ne yaptım sa bu imajı çalıştıramadım.
                              Boot ekranında kalıyor. 2 değişik SD karta
                              16 GB lık ve 8 GB lık kartlar. Açılış ekranında
                              Kalıyor. Sevgiler....

Yorum yap

• Ben de 7-7-18 Devel'i 4-7-18'in üstüne güncelledim hiç bir sorun çıkmadı.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X