• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next usb den yazılım atma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next usb den yazılım atma

forum içinde bu konuyla alakalı bir başlık bulamadığımdan sizden yardım istiyorum.
    ustalar bu konuda biraz acemiyim evde pc yok usb flash bellekten softcam ve NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC117B71_042108_TK2C1N0_MCAS_pz dosyalarını atabilirmiyim. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
    daha önce yaptıgım bi yükleme oldu ve
    şuan cihaz bilgisi**QNEC117B71-042108-SB3-DS4R32** dir

saygılarımla

atabilirsin arkadaşım softcamda atarsın yazılımda atarsın usbden...
    bu dosyaları usb ye at rar veya zipli olarak değil sadece dosyayı atacaksın...
    ondan sonra usb ni receiverına tak usb menüsünde bu dosyalar gözükür üstünde ok bas sırasıyla yükle bu kadar basit...

bi uyarı yapayım özellikle yazılımı atarken işlemin bitmesini sonuna kadar bekle işlem bitmiş zannedip cihazını kapatanlar var bu cihazına zarar verir..
    sonuna kadar beklersen hiç bişey olmaz sorunsuz yükler sabırlı ol ok...

Yorum yap

akşam deneyecegim tesekkur ederim yardımınız için saygılarımla

Yorum yap

NextStar'a Yardım

dunkes:Odun kesmiyeceğim..Ama hayatımda ilk olarak bir reciver katili olacagım...Merhaba arkadaşlar...Ben İtalya/Napoli'de yaşıyorum..Bana bu cihazı NextStar 18000 HDMI-CIS 232..Vaktimin azlığından dolayı Sirkecide kakaladılar..uydudan güncelleme yapıyorlar diye..Aynı şekilde arkadaşımada bir RedLine aldım RL100 CSX...Bu arada bana Napoli'de yardım edecek bir arkadaşım dahi yok..topu,topu 5 kişiyiz..diğerleride zaten bu konularda bilgisizler...Galiba ikisini bir araya getirsem bir reciver etmez...İkiside uydudan güncelleme yapmıyor...Şimdi Ustalarıma soruyorum...İkisini balta ile parcalayıp şöminede kebap yapayımmı..yoksa bana yardım edecek bir arkadaş varmı...Lütfen

Yorum yap

egestar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dunkes:Odun kesmiyeceğim..Ama hayatımda ilk olarak bir reciver katili olacagım...Merhaba arkadaşlar...Ben İtalya/Napoli'de yaşıyorum..Bana bu cihazı NextStar 18000 HDMI-CIS 232..Vaktimin azlığından dolayı Sirkecide kakaladılar..uydudan güncelleme yapıyorlar diye..Aynı şekilde arkadaşımada bir RedLine aldım RL100 CSX...Bu arada bana Napoli'de yardım edecek bir arkadaşım dahi yok..topu,topu 5 kişiyiz..diğerleride zaten bu konularda bilgisizler...Galiba ikisini bir araya getirsem bir reciver etmez...İkiside uydudan güncelleme yapmıyor...Şimdi Ustalarıma soruyorum...İkisini balta ile parcalayıp şöminede kebap yapayımmı..yoksa bana yardım edecek bir arkadaş varmı...Lütfen

Cihazınız ile ilgili tüm bilgilere burada verdiğim linkten ulaşabilirsiniz.(Next)
          http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=392

Öncelikle cihazınızın tam modeline göre verilen konu açıklamalarını okuyunuz,kafanıza takılan bir soru olursa verdiğim linkteki bölümden sorularınızı sorabilirsiniz.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X