• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sınırsız alan sunan USB bellek satışta!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sınırsız alan sunan USB bellek satışta!

Birkaç GB'lık USB bellekleri unutun. "Sınırsız" depolama alanı sunan USB bellek satışta! İşte fiyatı.

Bu yılın başlarında CES fuarında duyurulan sınırsız USB bellek ürünü sonunda ortaya çıktı.

Infinitec tarafından geliştirilen ürün aslında bir USB belleğe benzese de, verileri kendi içinde depolamıyor. Bu sayede "sınırsız" depolama sunabiliyor.

Ürün aynı anda iki kablosuz ağa bağlanabilme özelliğine sahip. Bu sayede PC gibi donanımları TV'lere bağlayabiliyor, aynı anda da internete bağlanabiliyor. Bu sayede farklı cihazlar arasında köprü görevi görüyor.

"Infinite USB Memory Device" ya da IUM denilen bu cihaz bağlandığı bilgisayarı ya da cihazı depo olarak kullanırken, diğer cihaz için bir USB bellek gibi görünüp çalışıyor. Dünyanın her yerine satışı başlayan ürünün fiyatı ise 129 dolar.

Daha iyi depolama için yeni teknolojiler!

ürünlerini CeBIT 2011’de sergiliyor. Daha iyi veri depolama ürünleri için yeni teknolojiler.
    1 – 5 Mart 2011 tarihinde Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenecek olan CeBIT fuarına katılan Verbatim'in gündemi işletme yöneticileri için son nokta depolama ürünleri olacak.

Verbatim yeni ürün portföyünü Planet Reseller alanı salon 15 stand D54’de sergileyecek. Verbatim standında dünyanın ilk 256bit AES donanım şifreleme ile donatılmış mikro USB sürücüsü yer alacak; önümüzdeki yıl içinde veri depolama için son nokta güvenilir güvenlik çözümleri arayan yöneticilere hitap eden Verbatim’in sayısız harici depolama ürünlerinden biri.

Store 'n' Go Executive II - Taşınabilir Hard Disk

Verbatim’in yeni Store 'n' Go Executive II HDD’si SuperSpeed USB 3.0, 750 GB depolama kapasitesi ve güçlü veri güvenliği için 256 bit AES donanım şifreleme sunuyor. Executive II şık ve minimalist görünümlü tasarımlıyla Siyah, Grafit, Gümüş ve Bronz olmak üzere dört çeşit kaliteli metalik yüzeye sahiptir. Executive II’nin bir özelliği sensörlü dokunmatik tuşudur.

Dokunmatik ekranlara benzer şekilde sabit disk üzerindeki sensör düğmesine hafifçe dokunarak kullanıcılar önceki işlevleri etkinleştirebilir.
    Harici sabit disk, güç tasarrufu sağlayan Yeşil Düğme (Green Button) yazılımı, VHD Format Yazılımı, senkronizasyon ve yedekleme yazılımı içeren bir yazılım paketi ile geliyor. Executive II HDD 2011 Mart ayından itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

Verbatim Store ‘n’ GO USB 3.0 Flash Sürücü
    Standart bir flash sürücünün uygun form faktörü ile USB 3.0 arabiriminin yüksek performans potansiyelini içinde barındıran Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Flash Sürücü olağanüstü hız, yüksek kapasite ve tak-çalıştır işlemi sunuyor. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri ile uyumlu olan sürücü, aynı zamanda USB 2.0/1.1 port ile çalışır. Bu birim USB 3.0 host sistemlerinde 100MB/sn kadar transfer hızlarını destekler.
    Çek ve it tasarımıyla konektörü koruyan Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 Flash Sürücü 16GB, 32GB ve 64GB kapasitelerde mevcuttur.

Verbatim 2.5'' SATA II SSD
    Dizüstü bilgisayarlar için dahili bir HDD yerine Verbatim’in 2.5" SSD’si herhangi bir PC’nin güvenilirlik ve pil ömrünü performansa dönüştürerek.saniyede 250MB okuma hızı ve 220MB yazma hızı oranlarında veri transferi sağlar. 64GB’dan 256GB'a değişen kapasitelerde sunulan Verbatim 2.5" SSD daha hızlı sistem açılışı, gelişmiş sistem yanıtı, HDD donatılmış sistemler üzerinde geliştirilmiş pil ömrü ve artan şok direnci sağlar. Opsiyonel masaüstü yüklemeleri için 3.5" Bay adaptörü ve güç kablosu içerir. Verbatim’in 2.5" SSD’si uzun süreli performans, güvenilir hata düzeltme ve gelişmiş dayanıklılık sunar. 2.5" SSD gelecek yıl ghosting yazılımı, veri aktarım kablosu, son kullanıcı kurulumunu kolaylaştırmak için ayrıntılı talimatlar ve bir DIY yükseltme kiti ile birlikte sunulacak.

Verbatim Güvenli Veri Mikro USB Sürücü
    Güvenli Veri Micro USB dünyanın ilk yerleşik 256bit AES donanım şifreleme ile donatılmış mikro USB sürücüsüdür. USB sürücü herhangi bir standart USB sürücüsüne benzer biçimde iş amaçlı olarak geniş bir yelpazede kullanılabilecek uygun ve güvenilir bir güvenlikli depolama aygıtıdır.Bu sürücüde saklanan tüm veriler şifrelenmiş ve yetkisiz görüntülemeye karşı tamamen koruma sağlanması yoluyla veri hırsızlığı veya veri sızıntısını korunmasına yardımcı olur. S
    ürücüler System-in-Package (SiP) teknolojisi kullanılarak üretilir ve entegre elektronik bileşenler USB’nin kapalı sıkıştırılmış kasası toz, su ve statik boşalmaya karşı dayanıklı olması ile günümüz piyasasında mevcut olan en emniyetli ve en küçük USB sürücü özelliğine sahiptir.
    Tüm Verbatim mikro USB sürücüleri Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerini destekler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X