• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• enginim05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar server kapandımı acaba. önceden emuyla izlenen kanalların üstüne gelince newcamd devre dışı kalıyordu şu an hep newcamd1 açık gözüküyo yoğunluktan olabilirmi.şu an yayın yok. SAYGILAR
    4 gündür bende de aynı sorun var şu anda bişey seyredemiyorum server devrede gözükiyor ama kanalar kapalı bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

• atanov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      4 gündür bende de aynı sorun var şu anda bişey seyredemiyorum server devrede gözükiyor ama kanalar kapalı bilgi verirseniz sevinirim
      dostum serwer normal çalışıyor şuan açık ayarlarını kontrol et serwerde sorun yok
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• bende de herhangi bi sorun yok ...

Yorum yap

• Server kapalı galiba arkadaşlar dünden beri çalışmıyor!!!

Yorum yap

• alperkon Nickli Üyeden Alıntı
            Server kapalı galiba arkadaşlar dünden beri çalışmıyor!!!
            dostum şuan açık sorun yok
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Sayın arkadaşlar burada birçok arkadaş server çalışmıyor diyor fakat bende server hiç kesintiye uğramıyor.
              1-Severden seyrettiğiniz kanalları mutlaka arka arkaya sıralayın.
              2-Makinayı ilk açtığınızda DHCP servere bağlanın. 3-Bağlandı okeyini alınca görüntü alamazsanız makinayı arkadan kapatıp açın.

Yorum yap

• Günlerdir yazılanları okuyorum hiçbirşey yazmadım bekledim 1 haftadır yazılan yazılara bakıp cihazı kontrol ettiğim zamanlarda server hep açıktı hiçbir sorun yoktu ilginç..
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• evet serverle ilgili sorun yok, var diyen varsa ayarlarını kontrol edebilr.

Yorum yap

• Arkadaşlar server açıktır belkide ayarları tekrar tekrar yapmama rağmen bir sonuç alamadım çokta hakim değilim bu konulara neyi eksik yapıyoruz sizce?Bilmemek ayıp değil fırsat buldukça araştırıyorum ama bir türlü çözemedim daha önce yapmıştım.Uygun bir uslubla yardımcı olur derdimize çare bulursanız ben ve benim durumumdaki arkadaşları çok mutlu edersiniz.Syg,

Yorum yap

• FBI35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar server açıktır belkide ayarları tekrar tekrar yapmama rağmen bir sonuç alamadım çokta hakim değilim bu konulara neyi eksik yapıyoruz sizce?Bilmemek ayıp değil fırsat buldukça araştırıyorum ama bir türlü çözemedim daha önce yapmıştım.Uygun bir uslubla yardımcı olur derdimize çare bulursanız ben ve benim durumumdaki arkadaşları çok mutlu edersiniz.Syg,
                      hangi yazılımı kullanıyorsun önce onu yazmamışsın

Yorum yap

• Yeni yazilimi iki gün önce yükledim ve hatta fabrika ayarlarina bile geri dönmedim eski settingi kullaniyorum ve nerdeyse hersey mükemmel calisiyor diseq, kanal gecisi cok hizli, newcamd1 kesintisiz,donma yok,takilma yok.
                        Birtek sikinti suan softcam atilamamasi. Newcamd2 deneme firsati olmadi cünkü test server bulamadim. Ayrica orf , animal planet ve Bundesliga (premiere paketinde olan) eklenemezmi sayin mach1 hocam ellerinize saglik basarilarinizin devamini dilerim, selamlar.

Yorum yap

• Arkadaşlar benim tespit ettiğim bir nokta var URL adresine heriki adreside aynı anda yazmak gerekiyor yani sadece cardshare.mt2.cx yazarak bende serverı açmıyor beleşciyizi ekleyince açtı bu noktaya dikkat edin...
                          Son yazılım softcam atılamaması dışında gayet iyi görünüyor sanırım onuda ustalar hallederler iyi seyirler...

Yorum yap

• alperkon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar benim tespit ettiğim bir nokta var URL adresine heriki adreside aynı anda yazmak gerekiyor yani sadece cardshare.mt2.cx yazarak bende serverı açmıyor beleşciyizi ekleyince açtı bu noktaya dikkat edin...
                            Son yazılım softcam atılamaması dışında gayet iyi görünüyor sanırım onuda ustalar hallederler iyi seyirler...
                            cardshare adresini açmaması normal arkadaşım zaten o adres iptal edildi yenileri ilk sayfada var...

Yorum yap

• arkadaşlar şu anda serverde preoblem varmı?

Yorum yap

• goktasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar şu anda serverde preoblem varmı?
                                yok birsorun kanallar çalışıyor arkadaşım
                                DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X