• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500 HD 27.10.2011 Yazılımı (v.2.52)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler

Yorum yap

Next YE-19500 HD 27.10.2011 Yazılımı (v.2.52) yazılımı, Next 19500 HD Superior (modülsüz) Cihaz için de kullanılırmı? yoksa bu yazılı modüllü cihaz için mi kullanılır?

Yorum yap

daraban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Next YE-19500 HD 27.10.2011 Yazılımı (v.2.52) yazılımı, Next 19500 HD Superior (modülsüz) Cihaz için de kullanılırmı? yoksa bu yazılı modüllü cihaz için mi kullanılır?
        Her iki modele ait yazılımda zaten var yeni modüllü olan model Next 19500 Süperor HD CIS adıyla veriliyor.

Eski model için Next 19500 Süperior HD ismi olanı indirebilirsiniz.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

daraban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          evet yükleye bilirsin bahsetigin yazilim 19500 HD Superior modülsüz olan icin.

Yorum yap

teşekkürler.
            2.52 yazılımı stabil bir yazlım oldumu? bu yazılımda problem, kusur var mI? bu yazılımın eksikleri neler?

Yorum yap

Ustalar;Astra uydusunda devamlı bootlama yapıyor. Kablo uydudan çıkarılmadan da botlamaya devam ediyor.Kablo çıkarılınca normale dönüyor.Next YE-19500 HD 27.10.2011 Yazılımı (v.2.52) yi hem yüklemeden önce hemde yüklemeden sonra fabrika ayarlarına döndüm yinede çözüm olmadı.Buna çare ne olacak,kablo tak çıkardan gına geldi.çözüm çözüm.........bekliyorum.
              BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ustalar;Astra uydusunda devamlı bootlama yapıyor. Kablo uydudan çıkarılmadan da botlamaya devam ediyor.Kablo çıkarılınca normale dönüyor.Next YE-19500 HD 27.10.2011 Yazılımı (v.2.52) yi hem yüklemeden önce hemde yüklemeden sonra fabrika ayarlarına döndüm yinede çözüm olmadı.Buna çare ne olacak,kablo tak çıkardan gına geldi.çözüm çözüm.........bekliyorum.
                cihaz bootlamaya başladımı kumandadan 1 re basarak açılmasını sağla o zaman kablo çıkarmana gerek yok...ama astrada bazı tranponderlerde bu bootlama işini yapıyor ..aslında bu transponderleri silip tekrar taratırsan yapmıyormuş diyorlar...

Yorum yap

hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kullandığınız softcam dosyalarında eğer TNT paketine ait kéyler yada cihazın Viaccess bölümünde bu pakete ait kéyler varsa bunları silin,bu kéyler çakışma yapıp boot sorununa yol açıyor.
                  Buradaki softcam dosyasını kullanabilirsiniz.
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
                  www.next.com.tr

Yorum yap

teşekkürler
                    kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

şu cihaza yakışmayan bir yazılım umarım düzeltirler bu sorunu

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=59893
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X