• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Next 9000 Ultra Tps Au Yazılımı 16.2.2007

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Key atabiliyormusun peki 9000 e? %3 e kadar gidiyorsa connect olmuşsun com kablon vs doğru demektir düzgün gitmesi lazım pcde %100e kadar ilginç başka bir pcde deneme imkanın varsa onu dene bakalım aynı olayı yapacakmı yapmıyorsa senin pcde engelleyen çakışan birşey olabilir...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Key atabiliyormusun peki 9000 e? %3 e kadar gidiyorsa connect olmuşsun com kablon vs doğru demektir düzgün gitmesi lazım pcde %100e kadar ilginç başka bir pcde deneme imkanın varsa onu dene bakalım aynı olayı yapacakmı yapmıyorsa senin pcde engelleyen çakışan birşey olabilir...
      mach1 üstad başka pc de denedim oldu ama benim pc deki problemi bi türlü çözemedim hatta benim eski laptop ta rs 232 (com) çıkışı yoktu sırf onun için onu sattım yeni bi rs 232 çıkışlı laptop aldım. bir iki defa yazılım attım problem çıkarmadı. bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz. bu arada bu laptopu sırf yazılım atabilmek için aldım markasıda BENQ joybook R55
      :manga: next 9000 ultra :manga:

Yorum yap

• com1 hatası

kadiraysi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mach1 üstad başka pc de denedim oldu ama benim pc deki problemi bi türlü çözemedim hatta benim eski laptop ta rs 232 (com) çıkışı yoktu sırf onun için onu sattım yeni bi rs 232 çıkışlı laptop aldım. bir iki defa yazılım attım problem çıkarmadı. bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz. bu arada bu laptopu sırf yazılım atabilmek için aldım markasıda BENQ joybook R55
        Pc'de com1 de sorunun I/O çakışması olabilir bence ilk önce aygıt yoneticisinden com portları kaldır pc'yi kapatıp aç com portları tekrar yükleyecektir oda olmassa pc'ın anakart modelıne göre bios update yapmayı dene büyük bir ihtimalle olacaktır.

saygılar

Yorum yap

• kadiraysi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşım, bende laptoptan dönüştürücü ile normal şekilde yazılım yüklemekte iken, laptopa format atıp, yeniden windows xp' i yükledikten sonra ultrama yeni yazılım atamaz oldum, uzun süre uğraştım, tam her şeyden ümidimi kesmişken rs232 kablosunu değiştirdiğimde sorunum çözüldü. Bunu da denemeni öneririm. Sorununu biran önce çözebilmen dileğimle, kolay gelsin.

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar kusura bakmayın belki yeri burası değildir ama animal planet ben de kapandı acaba komple mi gitti yoksa ben de mi sorun var

Yorum yap

• hmmtdnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              merhaba arkadaşlar kusura bakmayın belki yeri burası değildir ama animal planet ben de kapandı acaba komple mi gitti yoksa ben de mi sorun var
              sende degil arkadaşım herkesde gitti

Yorum yap

• hocam müsaitseniz acil yardım istiyorum cihazı resetledim yani fabrika ayarlarına döndüm yükleme proğramıyla yüklemeye çalıştığımda ilkinde %9 ikincisinde %2 de takılı kaldı üçüncüyü denemeye korktum dedeiklerinizide aynen uygulamaya çalıtım daha önce bir çok kere yüklediğimde buna benzer sorunla karşılaşmamıştım neden olabilir virüs proğramınıda kapatmıştım teşekürler

Yorum yap

• hocam bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar denedim bu sefer oldu sorun neydi anlamadım teşekürler

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Key atabiliyormusun peki 9000 e? %3 e kadar gidiyorsa connect olmuşsun com kablon vs doğru demektir düzgün gitmesi lazım pcde %100e kadar ilginç başka bir pcde deneme imkanın varsa onu dene bakalım aynı olayı yapacakmı yapmıyorsa senin pcde engelleyen çakışan birşey olabilir...
                    Mach1 hocam benimde pazar günü öyle bir problem başıma geldi yazılımatarken ilk baş %83te kaldı sonra tekrar denedim yeniden bu sefer %99da kaldı çok bekledim ama düzelmedi kapatıncada flaş uçtu ve makina birdaha açılmadı. Pazartesi İstanbula servise gönderdim bayi aracılıile hala gelmedi bayinin bugün söylediği "sorun sadece flaş değilmiş olayı çözemiyorlarmış" .Yazılım atarken başka ciddi bir arıza olmuş olabilirmi serviste 5günde cözülemiyeceği? Saygılar
                    Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

• Sanmam yarıda kalınca kapatırsan cihazı olsa olsa flash gider başka ne olabilirki servisi ara kendin konuş aracı ile değil...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hmmtdnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba arkadaşlar kusura bakmayın belki yeri burası değildir ama animal planet ben de kapandı acaba komple mi gitti yoksa ben de mi sorun var
                        Turksat animal planet dsmart içinde nds şifreli dsmart kartı kutu ile açar ancak yakında discoveryde gidebilir aynı animal gibi

Depo

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Ushuatv ye gel mute a bas sonra kırmızıya ufak bir ekran çıkacak au yapınca ok diyecek ve keyleri güncellemiş olacak otomatik olarak...

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• peki bu ushuaia üzerinde mute kırmızı tuş yaptıktan sonra ok yerine fail yazarsa ne olacak yani yazılım çalışmıyor olabilirmi şu an biri bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• acaba auto devam ediyor mu?

Yorum yap

• saat 00.50 gibi açmaya çalıştım, key bölümü karşıma çıktı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X