• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X-Plus 18.1.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazılım için tüm emeği geçenlere teşekkürler.
    Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
    2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Teşekkürler mach1

Yorum yap

yazılım için ellerine sağlık mach1 usta çok teşekkür ederim bir next kullanıcısı olarak

Yorum yap

çok teşekkürler hocam ellerin dert görmesin

Yorum yap

teşekkürler elinize sağlık...

Yorum yap

Arkadaşlar merhaba Next 2000x CI Plus reciver kullanıyorum yeni yazılımı atarken PC Link 2.2 yimi yoksa eskisinimi (PC Link 2.0) kullansam daha iyi sonuç alırım. Birde daha önce yazılım atmadım fakat mantığını öğrendim sanıyorum anlamadığım Cihazla bağlantı kurulursa veya kurulmassa diye iki yazılım yükleme yöntemi veriliyor cihazla bağlantı kurulması ne demek, çünkü softcam atarken böyle bie durum dikkate alınmıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

hocam sen çok büyüksün

Yorum yap

genom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar merhaba Next 2000x CI Plus reciver kullanıyorum yeni yazılımı atarken PC Link 2.2 yimi yoksa eskisinimi (PC Link 2.0) kullansam daha iyi sonuç alırım. Birde daha önce yazılım atmadım fakat mantığını öğrendim sanıyorum anlamadığım Cihazla bağlantı kurulursa veya kurulmassa diye iki yazılım yükleme yöntemi veriliyor cihazla bağlantı kurulması ne demek, çünkü softcam atarken böyle bie durum dikkate alınmıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
                  Daha önce atmadı isen share yazılımını 2.0 ile standbye da dururken connect olup UP kalemden yolla yazılımı sonra 2.2 ile softcam at gene standbyeda iken ...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkür ederim mach1

Yorum yap

bende bunu soracaktım MACH1 üstad , sağ ol
                      dreambox 500S = 2x1
                      8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
                      42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
                      19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
                      7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
                      1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
                      RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
                      Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
                      "facta non verba" dunkes:

Yorum yap

tşk ler üstad eline ve emeğine sağlık

Yorum yap

Hocam ellerine sağlık....

Yorum yap

614a yazılımın üzerine, 614b li yazılımı ampulden değilde connect olup kalemdenmi atacağız 2.2 ile (2000x cıs plus) cevabı buldum

Yorum yap

adaş eline sağlık çok guzel...
                              C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

hocam ellerine sağlık aldığın dualar nekadar çok bilemez sin
                                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X