• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ürün: YE-2001 DACI PLUS yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ürün: YE-2001 DACI PLUS yardım

arkadaşlar elimde aşağıdaki özelliklere sahip cihazım var öncelikle hangi yazılımı ? hangi programla atacam.
    keyleri hangi programla atacam?
    detaylı bilgi verirseniz sevinirim saygılar...

özelikler

ürün:ye-2001dacı plus
    yazılım versiyonu:fmb618a04270sm000,41
    mekanik versiyon:A0-04
    yükleyici:I,1,1B(YK)

ya arkadaşlar yokmu yardım edecek olan boot versiyonu 615 aşağıda değil galiba?boot yükseltmem gereklimi?direk ilgili yazılımı atayım mı?

Yorum yap

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ya arkadaşlar yokmu yardım edecek olan boot versiyonu 615 aşağıda değil galiba?boot yükseltmem gereklimi?direk ilgili yazılımı atayım mı?
      Boot Dosyası yüklemene gerek yok ..
      Asagıdaki Linkten yükleme programı PCLink2.0i User indir ..
      http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=158
      Asagıdaki Linkten güncel yazılımını indir ..
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17371
      Gerekli dosyaları indirdikten sonra ..
      Cihaz Fisini cek (yada ön paneldeki anahtardan kapat) ön paneldeki CH+ tusuna basılı tut fisi tak .. cihazın ön panelinde 0300 veya 0030 görülecektir ..
      PCLink2.0i User programını calıstır ..
      PCLink2.0i User üzerinde bulunan Ampul logolu butona tıkla acılan pencereden cihaz uygun olan indirdigin yazılım dosyasını sec yukleme islemi bitince cihazına güncel yazılım yüklenmis olacaktır ..

Yorum yap

sayın mr memo öncelikle cevabınız için teşekür ederim ...yazılım atmadan önce ve sonra reset atmaya gerek varmı?yoksa cihaz otomatik olarak kendimi atıyor?

yazılımı attıktan sonra bilgisayardan sökmeden softcam dosyasını atsam olurmu? yoksa cihazı söküp, tv takıp kanal taratıp emu yu aktif edip ondan sonramı atmamız gerekiyor saygılar...

Yorum yap

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın mr memo öncelikle cevabınız için teşekür ederim ...yazılım atmadan önce ve sonra reset atmaya gerek varmı?yoksa cihaz otomatik olarak kendimi atıyor?

yazılımı attıktan sonra bilgisayardan sökmeden softcam dosyasını atsam olurmu? yoksa cihazı söküp, tv takıp kanal taratıp emu yu aktif edip ondan sonramı atmamız gerekiyor saygılar...
          Yazılımdan önce cihaz resetlemene gerek yok yazılımdan sonra cihaz kendisi resetlenecektir .. Cihaz yazılımdan sonra softcam dosyasını yükleyiniz .. ve cihaz ile pc arası baglantıyı cıkartın cihazı tv'ye takın daha sonra kanaları kurup cihaz emu atif edebilirsiniz ..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X