• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 c-cam boot 1,1'i 1,3'e çevirenlere yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 c-cam boot 1,1'i 1,3'e çevirenlere yardım

Sayın ustalarım,bir süre önce 1,1 boot versiyonu 1,3'e çıkarmak için bir yazılım verildi ve bunu denemek için servise 30 ytl verdik ve memnunda olduk,ancak şu an forumlarda takip ettigimiz kadarı ile 1.3 x-cam pluslarda cw menüsü herhalde açıkca var ve bazı keyler elle girilmekte,bizim 1,3 e çıkardıgımız x-cam larda ise böyle bir yer görülmemekte ve yine 1,1 e yazılım bekler gibi 1,3 bootlu x-cama halen yazılım beklemekteyiz,bizler 1,3'e çıkarttırdıgımız cihazlarda x-campluslar dan neyi eksik kaldı,daha neyini yükseltmemiz gerek,elle girebilecegimiz cw menüsünü ne zaman görebilecegiz,yoksa cihazımızı boşuna mı masraf ederek yükselttirdik,öğrenmek istiyorum.Elle girebileceksek hangi yazılımı yüklememiz gerekir,bilgileriniz ve desdeğiniz için şimdiden teşekkürler.
    ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
    ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

arkadaşım cw'nin boot 1.3'le hiçbir alakası yoktur bu boot yükseltmenin sadece cihazına uygun olan softcam yüklemek için faydası vardır daha başka herhangi bir artısı yoktur.

Yorum yap

Plus serileri bildiğim kadarıyla 1.3 değil 2.0 olarak üretildi ve Plus serileri ile eski seri 8000 ler arasında donanım farkı nedeniyle eski seri 8000 lere cw bölümü eklenemiyor. Bu yüzden cw bölümünü görememeniz normal.

Yorum yap

şu an icin ekli degil ama bu kesinlikle olmaz olamaz anlamına gelmez,
        8000xcam icin de bu yonde yazılımsal bir calişma oldugunda bu da kesinlikle olacaktır
        hatırlarsanız 8000xcam icin neler neler olmaz denmişti de şimdi neler yapılabildigini goruyoruz
        -aes lerin softcamla yukleme kesinlikle olmuyordu
        -boot versiyonunun loderle pc ile yukseltme (rs232 den) söz konusu bile degildi

Yorum yap

mehmet015 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          şu an icin ekli degil ama bu kesinlikle olmaz olamaz anlamına gelmez,
          8000xcam icin de bu yonde yazılımsal bir calişma oldugunda bu da kesinlikle olacaktır
          hatırlarsanız 8000xcam icin neler neler olmaz denmişti de şimdi neler yapılabildigini goruyoruz
          -aes lerin softcamla yukleme kesinlikle olmuyordu
          -boot versiyonunun loderle pc ile yukseltme (rs232 den) söz konusu bile degildi
          Bizde merakla beklemekteyiz..

Yorum yap

Lütfen konuya aşağıdaki linkten devam edin arkadaşlar. Konuyu kapatıyorum.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19897

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X