• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra Yeni Server Url Adresi !!!!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söz verilirse uzun süre açık kalması gerekebilir.Uzun zamandan beri desteklenmeye çalışılan newcamd1 serverin bundan sonra hiç değilse adult kanallar la 2008 ortalarına kadar devamını sağlamaya çalışacağım.Ama anlayışla karşılamanız gereken ciddi bir kart maliyeti ve devamlılığı gerektiren masraflar var.Bedava olan bu hizmet nereye kadar götürülebilir.?.
    Bunun cevabını siz kullanıcıların vermesini bekliyorum.Saygılar.
    sayın hocam ;
    tabiki verilen bu karşılıksız hizmetin,veren kişiye bir bedeli var.ama kullanıcılar sanıyorkı bunu veren kişi bedelsiz olarak sunuyor.hatta bunun uzerine serzenişte bile bulunabiliyorlar.işin aslında bir adım otesi bence şudurkı bu tip yazıları yazanlar başka firmaların elemanları başka markaların kullanıcılarıdır. bize düşen bu insanların tahrıklerine kapılmadan next kullanıcıları ve bu cihaza markaya gonul verenler olarak bu tip insanların karşısında durmaktır.ama fevri hareketler yaparsak onların istediği şeyi yapmış oluruz ve next firması çalışanları ve kullanıcıları bu şekılde karşı karşıya gelmiş olacak.nitekim bunu kısmen başarmışlardı bile.buradan sadece ultra kullanıcıları değil tum next modelleri kullanıcılarınada bu mesajı vermek bir anlamda görevimiz.bu vesile ile ustalara mach1,nebu tv,tasarım yada diğer tum emeği geçenler ,en azından bir arkadaşına next'i tavsiye eden en ufak kullanıcıya bile teşekkur etmek isterim...saygılar

Yorum yap

ellerine saglık üstat

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Söz verilirse uzun süre açık kalması gerekebilir.Uzun zamandan beri desteklenmeye çalışılan newcamd1 serverin bundan sonra hiç değilse adult kanallar la 2008 ortalarına kadar devamını sağlamaya çalışacağım.Ama anlayışla karşılamanız gereken ciddi bir kart maliyeti ve devamlılığı gerektiren masraflar var.Bedava olan bu hizmet nereye kadar götürülebilir.?.
        Bunun cevabını siz kullanıcıların vermesini bekliyorum.Saygılar.
        sayın dostum bence bugüne kadar biz kullanıcılara sunduğunuz hizmetin değerini serwer kesildikten sonra anlayan dostlarımız olmuştur herhalde ne yazıkki daha düne kadar serveri eleştirenler veya ahkam kesenler bugün hiçbir şey olmamış gibi boy göstermekteler pes doğrusu
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Arkadaşlar verilen share desteği için hiçbir yetkili satıcının share hizmetide verilmek zorunda diye güvence verilerek cihaz satıtığını zannetmiyorum. Ancak ustalarında söylediği gibi; abuk subuk yazı yazıp onlarında şevkini kırıp bu hizmetten yararlanan arkadaşları da mahrum etmek hiç kimsenin haddine değildir. Verilen desteğe yine teşekkürler, her ne kadar ismi hoş olmasada yinede teşekkürler. Ama bir öneri ve rica usatalar ismi eğer değiştirmek kolay birşeyse lütfen ilgilenin ve değiştirin, bu sadece bir öneri ve rica.....

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın dostum bence bugüne kadar biz kullanıcılara sunduğunuz hizmetin değerini serwer kesildikten sonra anlayan dostlarımız olmuştur herhalde ne yazıkki daha düne kadar serveri eleştirenler veya ahkam kesenler bugün hiçbir şey olmamış gibi boy göstermekteler pes doğrusu
            memlekette yüzsüz bitmez yenisayfa kardeşim...

Yorum yap

newcamd1 ve pvryle tanıştırdığın için mach üstadım ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler , gereksiz karalama yapanları duymamak lazım herhalde ,saygılar .
              kay:

Yorum yap

başta nebutv ye ve mach1 hocama sonsuz teşekkürler,mach1 hocamın sayesinde pekçok konuyu ve paylaşımı öğrendim,allah razı olsun elleri dert görmesin,kimseninde bu konularda hakaret etmeye hakkı yoktur....ayrıca ücretsiz olan serverede kimsenin hakaret etme hakkıda yok bunun (ücretsiz) olduğunu lütfen unutmayalım.....tüm emeği geçenlere teşekkürler,selamlar saygılar.....

Yorum yap

İllagal olan bir olayın Legal bir platformda tartışma zorluluğu var Bilgisizce haksız yere eleştirenlerin hatta eleştiri boyutunu aşması ancak bencillik ve bilgisizlikten kaynaklanır. Paylaşım işlerinin başladığı ilk günlerde değerli dostumuz mach1 bizlerden bir iki kere bu iş için gerekli kişisel bilgilerimizi istemiş ve almıştır. ve herbirimize ulaşılabilir kart maliyeti vs. gibi konularda görüntü paylaşımı yaptığımız gibi bu işin külfetinide paylaşabilmemiz lazım bu konuda bütün duyarlı arkadaşların üstüne düşeni yapacağına eminim yeterki bu konuyu inandığımız dostlarımızın organize etmesidir. Ben varım ya siz ? unutmayın belesin sonu yok.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    İllagal olan bir olayın Legal bir platformda tartışma zorluluğu var Bilgisizce haksız yere eleştirenlerin hatta eleştiri boyutunu aşması ancak bencillik ve bilgisizlikten kaynaklanır. Paylaşım işlerinin başladığı ilk günlerde değerli dostumuz mach1 bizlerden bir iki kere bu iş için gerekli kişisel bilgilerimizi istemiş ve almıştır. ve herbirimize ulaşılabilir kart maliyeti vs. gibi konularda görüntü paylaşımı yaptığımız gibi bu işin külfetinide paylaşabilmemiz lazım bu konuda bütün duyarlı arkadaşların üstüne düşeni yapacağına eminim yeterki bu konuyu inandığımız dostlarımızın organize etmesidir. Ben varım ya siz ? unutmayın belesin sonu yok.
                    buna bende varım diyebilirim.bakalım kaç yürekli insan "varım" diyebilecek.... ama bedava oldumu sanki laf soylemeye yetkisi var gibi davranan insanlar var...

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sözlerinize katılıyorum ve bende varım elimden geleni yaparım....

Yorum yap

arkadaşlar serveri ayakta tutmak için elimizi taşın altına koyalım ve elmizden geleni yapalım,maliyeti neyse paylaşalım,unutmayalım paylaşım platformundayız ve paylaşalım....elini taşın altına koyacak kaç kişi var bakalım....

Yorum yap

üstümüze ve payımıza düşeni vermeye hazırım. yeterki biz nextcilere özel serverimiz kapanmasın.adres ver hemen havaleni göndereyim ustam.
                          next9000ultra,next2000cıplus,yumatu mx,orion modül,pc, türksat42,hotbırd13,sirius5,hispasat30,astra19,tho r08w

Yorum yap

sevgili nebu tv açıklamların için çok teşeşkkür eder sonuna kadar yanınızda olduğumu bilmenizi isterim bütün yönetici arkadaşlarıma saygılar....
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

bilgilendirdiğiniz için çok teşekürler verdiğiniz destek için hocam

Yorum yap

Burada bence ilk başta yapılan hata ücretsiz sever desteğinin baştan verilmesi idi. Sonunda böyle tepkilerin oluşacağını iyi niyetli düşünen üstad ya tahmin edemedi ya da göğüs geremeyi göze aldı. Ama bence tepki verenler de aşırı gidenler de haksızlık yapıyorlar. Ömür boyu bedava server olacak diye bir kural yok. Ama şu da bir gerçek ki çoğu insan server desteği var diya aldı bu cihazları. Keşke ilk başta bu bedava server işine girilmeseydi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X