• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny Arızaları Buradan

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sunny Arızaları Buradan

Sunny cihaz arızaları buradan cevaplanacaktır.

SELAM ora cihzım var sunny 7010 dcı yazılımı kullanıyom sorumşu!!.lig.tv.resmi.üyesiyim crıpto.kart.kullanıyom. cihazı açınca kartı tanımıyor kartı yuvasından çıkarıp takınca tanıyor yada cihazı hiç.kapatmamam.gerekiyo.sebebi.attığım.yazılı mmı?hata nerde daha evvel böyle bi.sorun yoktu SAYGILAR

Yorum yap

Cihazına uygun yeni bir yazılım yükle bi öyle deneyin sevgiler...

Yorum yap

sorun yazılımda değil.dt yaklaşık bir aydır türksattaki sinyalini zayıflattı.bu yüzden bu tür sorunlar başladı.sorununuza çare olarak dt yayınınızı 7 dereceden alınız.sorununuz düzelir.aynı cihaz ve kartla seyredebilirsiniz

Yorum yap

sunny 1030 cihazım var bazen şifreli kanlları çözmeye çalışırken yada kanalları hızlı geçmeye çalıştığımda cihaz resetleniyor sorun yazılımdan mı yoksa besleme devresinden mi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim (sorun başladıktan sonra 2-3 defa kaon yazılımı yükledim sorun aynı)

Yorum yap

arkadaşım yazılım at dene düzelemzse cihazda sorun vardır

Yorum yap

platipus Nickli Üyeden Alıntı
              sunny 1030 cihazım var bazen şifreli kanlları çözmeye çalışırken yada kanalları hızlı geçmeye çalıştığımda cihaz resetleniyor sorun yazılımdan mı yoksa besleme devresinden mi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim (sorun başladıktan sonra 2-3 defa kaon yazılımı yükledim sorun aynı)

Orjinal fabrika yazılımı yükleyip dene saygılar.
              Olmaz ise cihazda problem vardır.Servise götürün nasılsa o cihazlar garantili
              Saygılar....

Yorum yap

bende bir sunny dcı sky 1030 var bügün makine durduk yere kapanıp açılmaya başladı. fişini çektim taktım yine aynı orjinal yazılımı nı attım yine aynı ekranda aynen şöyle ( o F)
                gelip gidiyo ve açılıp kapanıyo aklıma gelen herşeyi denedim bl219 attım v619 çevir dim btm attım aynı hiç değişen bir şey yok acaba sen yardım cı olabilir misin ben flaştan şüpeleniyorum olabilir mi?? yardım cı olursan sevinirim moralim bozuldu valla...
                teşekkürler...

Yorum yap

üstad bende ORA AT-5010 DCI H/W12.C1.A5 cihaz var daha önce emulu yazılım yüklediğimde bir sorun yoktu daha sonra cw emulu bir yazılım yükledim TÜRKÇE Dil secenegi olmadıgı için tekrar emulu kaon yazılımı yükledim fakat cihaz yazılımı aldı kapanıp acıldıgında ekran yeşile döndü ve kendine devamlı reset atıyor bende emusuz orj. yazılımı yüklediğimde ise normale döndü normal açıldı ve gösteriyor fakat tekrar emulu yazılım atınca aynı sorun tekrarlıyor yardımlarınızı bekliyorum
                  8 nci mesajdaki arkadasla aynı sorun
                  teşekkürler...

Yorum yap

kaan66 Nickli Üyeden Alıntı
                    bende bir sunny dcı sky 1030 var bügün makine durduk yere kapanıp açılmaya başladı. fişini çektim taktım yine aynı orjinal yazılımı nı attım yine aynı ekranda aynen şöyle ( o F)
                    gelip gidiyo ve açılıp kapanıyo aklıma gelen herşeyi denedim bl219 attım v619 çevir dim btm attım aynı hiç değişen bir şey yok acaba sen yardım cı olabilir misin ben flaştan şüpeleniyorum olabilir mi?? yardım cı olursan sevinirim moralim bozuldu valla...
                    teşekkürler...
                    ARKADAŞLAR BU MESAJA YARDIM EDECEK BABA YİĞİT YOK MU ??

Yorum yap

kaan66 Nickli Üyeden Alıntı
                      ARKADAŞLAR BU MESAJA YARDIM EDECEK BABA YİĞİT YOK MU ??
                      arkadasım sorunlarımız aynı ama paylasımcı arkadaslarda tık yok. anlasılan deneme yanılma yoluyla biz kendımız bulacaz yada flashı kuş edecez :toplu:

Yorum yap

tuncay73 Nickli Üyeden Alıntı
                        üstad bende ORA AT-5010 DCI H/W12.C1.A5 cihaz var daha önce emulu yazılım yüklediğimde bir sorun yoktu daha sonra cw emulu bir yazılım yükledim TÜRKÇE Dil secenegi olmadıgı için tekrar emulu kaon yazılımı yükledim fakat cihaz yazılımı aldı kapanıp acıldıgında ekran yeşile döndü ve kendine devamlı reset atıyor bende emusuz orj. yazılımı yüklediğimde ise normale döndü normal açıldı ve gösteriyor fakat tekrar emulu yazılım atınca aynı sorun tekrarlıyor yardımlarınızı bekliyorum
                        8 nci mesajdaki arkadasla aynı sorun
                        teşekkürler...
                        sevgili arkadaslar sorunumu çözmüş bulunuyorum en son güncel yazılımı attıktan sonra softcam.key yukleyınce duzeldı ilginç bir durum

Yorum yap

kaan 66 kardeşim but ıp arızalarda ılk akla gelen flaş olluyo ancak besleme hatasıda cıkabılıyo sen ılk once blok kondansatoru yenıle ve btm yazılımı ıle tekrar dene

Yorum yap

ben tuncay arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum ben de çok şeyler denedim ama olmamıştı tuncay sayesin de şuan oldu.... teşekkürler tekrar..........

Yorum yap

ben çayırovalı her acılıp kapanma veya hic acılmama gibi arızalar flas arızasından ziyade beslemedeki kondansatorlerden kaynaklanıyor.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X