• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000 super plus cıs usb li modelde av sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000 super plus cıs usb li modelde av sorunu

makınamda normal televızyon kanalını acıp ondan sonra makınayı actıgımda makına goruntu gostermıyor ama av a bastıgım zaman goruntu gelıo bu olay dun basıma geldı onceden ava basmama gerek kalmıyordu dırek televızyonu acınca makıanyıda acıonca goruntu cıkıyordu

doru01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makınamda normal televızyon kanalını acıp ondan sonra makınayı actıgımda makına goruntu gostermıyor ama av a bastıgım zaman goruntu gelıo bu olay dun basıma geldı onceden ava basmama gerek kalmıyordu dırek televızyonu acınca makıanyıda acıonca goruntu cıkıyordu
    uydudan tvye neyle bağlı skart to skart mı kullanıyorsun.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

hocam scart ıle baglı yalnız bu 1 senedır bole baglı ılk defa dun bole bıse yaptı acaba neden oldu

Yorum yap

hocam scart ıle baglı yalnız bu 1 senedır bole baglı ılk defa dun bole bıse yaptı acaba neden oldu
        tv ayarlarından hangisina basıp okeylediysen onla açılır

Yorum yap

scartı kablonu cihazın arkadaki üst taraftaki scart girişine takarsan düzelir
          alt tarafa takınca dediğin gibi oluyor
          next 2000 cis super plus ,çift 120 çanak ,x dream modül , yasal dt ,vestel cw 3001

Yorum yap

hocam ok ledıgım herangı bı yer yoktu menuden nereye gelıp okeylemem gerekıo bana yazarmısnız buraya

Yorum yap

hocam ok ledıgım herangı bı yer yoktu menuden nereye gelıp okeylemem gerekıo bana yazarmısnız buraya
              Menüden herhangi bir ayar yapmana gerek yok. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi Skart kablosunu yanlış yere takmışsın. Yukarıda TV yazan yere takman yeterli.

Yorum yap

şimdi tv de av kısmı 4 sistemdir skat doğru taktıysan arkadaşların dediği gibi skat doğru yere takılacak
                yukarda benim dediğimde tv nin av kanalı 4 sistemden 2 si çalışır 2 si çalışmaz bunları kontol etmenizi söylemiştim

Yorum yap

hocam hepsını yaptım amlesef olamdı scartın yerını degsıtırdım olmadı

Yorum yap

doru bence uygulamanda yanlışın var veya tv bölümüne takılan scart kablonun dişlerine bak eğilmiş veya kırılmış olabilir
                    next 2000 cis super plus ,çift 120 çanak ,x dream modül , yasal dt ,vestel cw 3001

Yorum yap

Kumandanın en üstte TV/SAT tuşu var buna basmışsanız tv otomatik AV ye geçmez.
                      Bu tuşa bastığınızda tv normal yayına geçer yeniden bastığınızda AV ye geçer

Yorum yap

saol hocam deneyecem

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X