• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digital SATFINDER2 Uydu Yön Bulma Cihazı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bende kullanıyorum. süper bir cihaz. kullanımı çok kolay. antenini kendisi ayarlayan veya ayarlayacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. çok memnun kalırlar.

Yorum yap

selam arkadaşlar bendede satfinder2 var kullanımı çok kolay ve basit çok ta memnunun ama bazı eksileri var mesela multisiwiç ve daiseq swiçlerde çalışmıyor ber ayarı yok bende araştırma neticemde MAGİC FİNDER diye kullanışlı ve şık bir satlok cihazı buldum cihazda yok yok spekturum analizörü daiseq tanımlşama multisiviçlerde ve daiseq swiçlerde sorunsuz çalışıyor spektrumla kablodaki sinyal kaybını bile görebiliyorsunuz üstelikte türkçe menülü hafızda 32 uydu 8 tp var otomotik uydu tanımlama özelliği gerçekten çok işe yarıyor li on pil teknolojisiyle üretilen pilleri gerçekten harika kısa zamanda ve istediğin zamanda şarj edebiliyorsun açık kaldığında da otomotik kendiliğinden kapanıyor ekranı da bayağı geniş ve ışıklı profosyonellerde mutlaka olmalı bence spektrumu kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler şu an bende her ikiside var ikisindende çok memnunum. fiyatı ise satfinder2 den çok az fazla ama inanın buna değer saygılar hayırlı işler
      RADAR ELEKTRONİK

ŞEHREMİNİ/ÇAPA- İSTANBUL
      ---------------------------------------------------
      AMSTRAD CONAX HYUNDAI KYOTO REDLİNE NETA SOFTLİNE KONKA YETKİLİ SERVİSİ.

Yorum yap

selam arkadaşlar SAT FİNDER 2 yi yeni aldım bana göre çok iyi yukarıdaki yazılarda siwich'leri desteklemiyor ama problrm değil montaj hariç 1.5 dakkikada uyduyu ayarladim.bundan pahalı cihazı gördüm ama bunun kadar hızlı ve çok çabuk uyduyu bulan cihaz görmedim Aldığım fiyat 235 ytl valla bu fiyatın altında başka cihaz bulamadım.
        Next 9000-X-CAM Ultra,Next 2000 Super HDTV e-SATA,Yumatu Explorer,GoldMaster D-Smart,Next D-Smart HD,Next Minix,Toradial 90 uydu anteni uzerinden 8 uydu + 120 cm ile Thor,Next Merkezi sistem ile Türksat+Hotbirt+Eutelsat (Digitürk) 1.Digitürk HD (full paket),2.Digitürk Philips (çocuk paketi),3.Digitürk DCR (sinema paketi),4.Digitürk (full paket 2 kullanıcı) hepsi bir dairede tüm odalarda.

Yorum yap

arkadaşlar çok güzel cihaz önce birtane aldım pert ettim (yüksek gerilim hattı altında montaj yaparken) şimdi tekrar aynından 200 ytl ye aldım uydu ayarlaması falan güzel ama benim alıştığım frekanslardan farklı frekanslar yüklü yeni frekansları upload edemiyorum cihaza bi yöntemi falan varmı acil yardım edin

Yorum yap

arkadaşlar bu cihazı elemanların kullanması için bende aldım ama kullanım pratikliği sebebi ile kendimede alacağım ist . karaköyde bir arkadaşta 150$ 'a aldım şahane fiat ...reklam yasak olduğu için adresi açıktan yazmadım araştırın kesinlikle adresi bulursunuz.
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

bende yeni aldım yaklaşık 10 saat şarz yaptım ama şarj dolu işareti bir türlü gözükmüyor açtığımdada yarım saat bekleyip şarz bitiyor tekrardan şarza koyuyorum normalde 1 saatte hızlı şarz deniliyor takıyorum arkasındaki led kırmızı yanıyor ama dolum işartei yok ve doldumu dolmadımı hiç belli etmiyor gene yarım saatte bitiyor önerisi olan varmı ?

Yorum yap

aynen bende aldım 1 saat ti bulmuyor bıtıyor yardım edebılecek ustalar yokmu bukonu hakkında ek baterya olmazmı acaba ustalar yardımmm

Yorum yap

arkadaşlar HD yayınlarıda buluna bilirmi satfinder2 ile

Yorum yap

şarzı 1yada 2 saate bitiyor bende kullanıyorum ama isteyenler perpaya götürüp yeni batarya taktırıp bunu halledebilirler ama bu yeni bataryalar ücretli takılacaktır bilginize ama diger yönden çok iyi ve basit bir kullanıma sahip tavsiye ederim şarjı montajda biterse yarım saat şarj ettikden sonra işinizi bitirebilirsiniz

Yorum yap

selam aykut arkadasım nasıl oluyorda senın makınanın ıkı saat gıdıyor acaba acıklarmısın

Yorum yap

aldım.bu zamana kadar catıya tv cıkartarak bosuna hamallık yapmışız.kardesler.bütün montajcılara tavsiye ediyorum.hayırlı işler

Yorum yap

arkadaşlar sakıncası yoksa fiyatını ögrenirsem bede düşünüyorum

Yorum yap

djrexx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            aynen bende aldım 1 saat ti bulmuyor bıtıyor yardım edebılecek ustalar yokmu bukonu hakkında ek baterya olmazmı acaba ustalar yardımmm
                            eski tv tamırcısı arkadaş bu cıhazdan almıştı şarz bıtımınden dolayı ıllellah demıştı pıyasadan şarzlı pıllerın yuksek amperlısınden alıp bırde boş kutu satın alıp içıne monte ettı bır sıyah lastık bantla cıhazın arkasına bağladı,gerktığı zaman şarz voltaj girişınden fışını takarak. şarz dayanma zamanını 2,5 ğe katladı. yedek aküyu dolu olarak yanınızda taşıyıp gerekendede cıhaza takabılırsınız..
                            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tesekurler arkadasım bende oyle bır sey dusunmustum olup olmadıgını tereddutte keldım ok benımde elektrk cı bır arkadasa danıstım olur dedı ayne karakoy pıyasasından alıp yedek aku seklınde kullanıcam cıhaz guzel fakat buyonlerı var mecburen bu sekılde kullanıcan yıne de sagol arkadasım MUAMMER arkadasımm

Yorum yap

sayın mach1hocam satfinder2 yenasıl uydu ve frekans eklerim yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X