• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 SuperPlus Arkaplan Resimleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yüklenen arkaplan resim yada radyofonu silme varmı yoksa resetlemede siliniyormu...

Yorum yap

osman.man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar 8000 lerin çok güzel arkaq plan resimleri var bunlar süperplusa olurmu format aynı değilmi teşekkürler
      next 2000 super x plush a next 8000 x cam ın arka plan resmini yükledim oldu formatı mpg boyutu 24.3 kb idi.Nefis bir kış resmi.

Yorum yap

radyo fon ile arka plan resmi aynı deyilmidir

Yorum yap

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          radyo fon ile arka plan resmi aynı deyilmidir
          size kalmış ister menü için veya radyo arka planı olarak kullanılmaya izin vermektedir; her ikisi içinde kullanabilirsiniz.

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            size kalmış ister menü için veya radyo arka planı olarak kullanılmaya izin vermektedir; her ikisi içinde kullanabilirsiniz.
            teşekür etim saygılar

Yorum yap

emeğin için teşekkürler arkadaşım.

Yorum yap

arkadaşlar kimse bu programın nasıl ve hangi brogramla yükleneceğini yazmıyor ... bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok teşekkür edecem

Yorum yap

eymen222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar kimse bu programın nasıl ve hangi brogramla yükleneceğini yazmıyor ... bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok teşekkür edecem

Yazılım key setting resim atmak için gerekli olan ana editor...
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8879

Yorum yap

~~fyt~~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Yazılım key setting resim atmak için gerekli olan ana editor...
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8879
                    usta teşekkür ederim ... eline sağlık ...

Yorum yap

arkadaşım bu com porttan bağlamak için herhalde usb li cihazımızda bunu nasıl kullanacağız. usb den key yazılım yada resim nasıl atılır bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Yorum yap

ramses2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım bu com porttan bağlamak için herhalde usb li cihazımızda bunu nasıl kullanacağız. usb den key yazılım yada resim nasıl atılır bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
                        Usbden softcam atma Resimli anlatım.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22012

Yorum yap

Resimler için çok teşekkür de benim bir sorum olacaktı bu resimler mpeg standartında galıba bu resımlerı pc de açabileceğim bir program varmıdır malum arkaplana atarken önizleme olmadığından ezbere atıyoruz ne çıkarsa bahtımıza diyorumkı pc de acıp baksak begendıklerımıze ısım verıp begendıklerımızı atsak arka plana daha hos olmazmıydı.yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

Yorum yap

resimleri medyapleyır gorebilirsin
                            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Galatasaray,,Beşiktaş,,Fenerbahçe,,Arka plan (Super) resimler eklenmiştir.16.03.2007
                              KaMeRaMaN mylivepage.com

Yorum yap

ellerine sağlık arkadaşım......
                                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X