• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzman paşam bu formatların hiç birisini usbden atamadım ye 2000 cx plus yazılım uyumsuz diyor bilgisi olan arkadaş varmı uzun zamandır forumdan uzağımda arkadaşlar rahatsızlığımdan dolayı herkesede selamlar bu arada.
    NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• yazılım olarak son yazılımı kullanırsan hepsi uyar listeler günceldir.

Yorum yap

• uzman hocam yardım

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Next 8000 Serisi Sıralı Kanal Listesi
        merhaba bu linkteki kanal listesini 8000xcam modeline yüklüyorum fakat listede olan kanallar trt ler ve 15 20 kanla göstermiyor konu hhakkında ne yapabilirzz

Yorum yap

• ellerine saglık hocam

Yorum yap

• eyw. kardeşim sağolasın

Yorum yap

• uzman hocam yardım

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılım olarak son yazılımı kullanırsan hepsi uyar listeler günceldir.
              Uzman Hocam, Next2000CIS Super Plus için, Türksat+Hotbird+Thor+Sirius+Astra kanal listesi var mı acaba?

Yorum yap

• TÜM LİSTE güncellendi arkadaşlar 01.11.2008

YENİ GELEN TÜM KANALLAR İLAVE OLMUŞTUR BAZI UYDULAR KALDIRILMIŞTIR
                next 2000 süper hdtv hazır kanal listesi toplam 15 uydu

YENİ TÜRKSATTA BU L,İSSEDE

1.NOLU MESAJDA

bu liste .28.10.2008 TARİHLİ Yazılımında hazırlanmıştır direk USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

SERVERA GÖRE SIRALI

NOT 01.11.2008 TARİHİNDEN YANİ BUGÜN SERVERE TPS VE ABSAT FULL EKLENMİŞTİR AÇIKLAMA CS Members - Özel Alanı ( DA

CS Members - Özel Alanı SADECE SERVER ÜYELERİ GÖREBİLİR BİLGİNİZE

SERVERDE TPS VE AB-SAT FULL AÇIK 01.11.2008

AYRICA SİRUS UYDUSUNDA AÇANLAR BAŞLARDA LİSTEDE

Yorum yap

• Fmb ile İnf arasındaki fark ne dir?

Yorum yap

• Elimde 2000 Cı plus war hangi hazır kanal listesini atmam gerekir!

Yorum yap

• Arkadaşlar merhaba bu hazır kanal listesi ekleme olayını ilk defa kullanıyorum USB den atmak istedim recevier a flash belleği takıp UDB dosyayı bulup okeyledim atma işlemi başladı ancak uydu alıcısı kapalı konumda ve baya yavaş bir şekilde cihaz ekranında 1 den başlayarak yükselen numara oluşmaya başladı halen devam ediyor 10 dakika yı geçti bu şekildemi oluyor önceki kanalları silmedim ve yeni yazılımı attım.
                      Not: Cihaz bilgim imzamda var.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                      Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                      YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                      XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• Evet arkadaşlar başta da dedim yaa ilk defa diye liste güncelledikden sonra cihaz kapanmış ancak saat gösterme yerine kapandığı dakika yı gösteriyormuş ben de bekliyorum ne olacak diye sonra cihazı açtım liste aynen karşımda emeğinize sağlık.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• Selam. Arkadaşlar ben 12500 fta için kanal listesi yükleme yapıyorum fakat text dosyasını kabul etmiyor. bin dosyasına çevirmeyi denediğimde ise hata verip kapanıyor yardım edebilirmisiniz?

Yorum yap

• CX için 30 ekim yazılına göre setting yokmu arkadaşlar
                            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

• Uzm@n hocam,
                              verdiğiniz next2000plusinf-turk-hotb_291009.zip listesinde yenilerinin yanısıra hala eski kanalların frekansları yer alıyor sanırım silmeyi unutmuşsunuz. (örn:TRT) Bu listeyi cihaza yükledikten sonra ne yazıkki silmek zorunda kaldım.

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Next 8000 Serisi Sıralı Kanal Listesi
                                bu kanal listesini hangi loaderla atacvağız bi sürü loader var atıyoruz ulmuytor loader yükleme talimatı için yardım lütfen

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X