• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tebrikler Galatasaray

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tebrikler Galatasaray

Galatasarayi galibiyetinden dolayi kutluyorum.Daha iyi oynadilar ve kazandilar.:cuara:

maldanado ve kazımla oynayan zico intiharımızı hazırladı..galatasarayı haklı galibiyetinden dolayı kutlarım...
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar centinmenliginiz icin en büyük cim bom bom

Yorum yap

İyi oynayan kazansın vede cimbomum kazandı tebrikler.

Yorum yap

Temiz bir derbi oldu ,cimbom istedi kazandı.Tebrikler Cim bom ....
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Turkcell Süper Lig'in 32. haftasında oynanan ve belki de bu sezonun şampiyonunu belirleyen dev derbide Galatasaray, seyircisi önünde 1-0 öne geçip maçın galibi olan taraf Galatasaray oldu.

Karşılaşmanın 37. dakikasında Sabri'nin, Fenerbahçe ceza alanına havadan gönderdiği topa Nonda, kaleci Volkan ve Edu yükseldi. Edu ve Volkan'ın anlaşmazlığı sonucu, önüne düşen topu Nonda boş kaleye gönderdi.

Kaynak:hürriyet

Yorum yap

Yorum yap

Maldonado hucuma cikan takimi yan ve geri paslarla yavaslatiyor.Hatta 92. dakikada bile geri pas yapiyor.Aslinda Fenerbahcede kim cok iyiydi diye sorsalar aklima digerlerinden daha iyi oynayan bir isim gelmiyor.Demekki maca iyi hazirlanamamislar.

Yorum yap

Ayrica hangi takim icin olursa olsun kimse bir takimi tuttugu icin yada tutmadigi icin olmesin.

Yorum yap

Futbolcularımızı, tüm kulüp camiasını ve taraftarlarını can-ı gönülden kutluyorum...

Bazen Cimbom'un ölüsü bile yetiyor. Sezonun en önemli ve manalı bir derbisini kazandılar. Futbolcularımızı, tüm kulüp camiasını ve taraftarlarını can-ı gönülden kutluyorum...
                    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ayrica hangi takim icin olursa olsun kimse bir takimi tuttugu icin yada tutmadigi icin olmesin.
                      Sevgili dostum yazılarınıza aynen katılıyorum.ama ben o anki duygularımla içimden geleni yazıyorum,yada resimliyorum.Galatasaraylısı,Fenerbahçelisi,Beşikt aşlısı,ve diğer tüm takımlarımız için kimse ama hiç kimse ölmesin,iyi oynayan vede dostluk kazansın.

Yorum yap

Bunun bir yarisma oldugunu ve herseyin sahadaki rekabetle olabilecegini genelde unutuyoruz.Bazen tv de goruyoruz adamlar doner bicaklari ile maca gidiyorlar.Polis ise adam oldurmeye tesebbusten karakola goturecegine serbest birakiyor.Insanlar bicak , doner bicagi gibi silahlarla niye maca giderler anlamiyorum.Normalde bu gibi kesici aletle dolasanlar cok daha fazla ceza aliyor,ama futbol macina gidenler serbest birakiliyor.Sanki maca degilde doner kesme musabakasina gidiyor adamlar.Bir de kanimi kesseler tuttugumun takimin renginde akar kanim lafina gicik kapiyorum.Simdiye kadar akan butun kanlar Bayragimizin rengi gibi kirmizi akiyor saniyordum.

Yorum yap

Kimse döner bıçağı ile maça gitmiyor, polisin yakalandı dediği o bıçaklar kavga sırasında stadyum önünde satış yapan seyyar esnafın tezgahından kapılarak saldırıda kullanılıyor ve hatta eski bir rivayete göre seyyar esnafın bazı görevlilere çeyrek ekmek avantası vermediği için o görevliler tarafından tezgahtaki bıçaklara el konularak kavgada kullanılmış gibi gösteriliyormuş.

Bir insan döner bıçağını neresinde saklayabilirki? katlanabilir döner bıçağı çıktıda haberimizmi yok
                          En büyük aptallık,
                          Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Tebrikler Galatasaray

Yorum yap

Her zaman Her Yerde En Büyük GALATASARAY,
                              :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X