• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D V5.628 25.1.2019 Yazılımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D V5.628 25.1.2019 Yazılımı

Next Machina 3D V5.628 Yazılımı

- PowerVU kütüphanesi güncellendi.
    - Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
    - VOD içerikleri arttırıldı.
    - Uydu/TP listesi güncellendi.

http://www.nextyazilim.com/indir/1173
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

mach1 hocam iyi akşamlar.
    Yazılımı yükledim. VOD içeriklerinde yeniden filmlerin gelmesi iyi olmuş.
    Youtube daki çalışmayan müzikvideoları çalışıyor, fakat çözünürlüğü M+'dan arttırsanız bile (orta/yüksek) 360p çözünürlüğün üstüne çıkmıyor.

Yorum yap

emeği geçen ustalara teşekkürler

Yorum yap

Yazılımı yapan yetkili arkadaşların dikkatine youtube da ayarlarda yüksek kalite seçilmiş olmasına rağmen videoların bazıları 360p olarak oynatılıyor. Bazı arkadaşlarda belirtmiş aslında bu durum bir önceki yazılımdada mevcuttu dile getirmedim bunda düzelmiştir umuduyla yükledim denedim yine aynı videonun kalitesini normalde bilgisayardan kontrol ettiğimde 1080 olarak izleniyor ama cihaz bunu 360p olarak gösteriyor yine söylemek istiyorum her videoda yapmıyor seçmece mi desem bilemedim.Mesela alttaki video cihazda 360p oynatılıyor.

[YOUTUBE]VA4zsuldpBI[/YOUTUBE]
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Yazılımı yükledim free server kesildi mi yoksa yazılımla mı ilgili bir durum bilgisi olan var mı?

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı
            Yazılımı yükledim free server kesildi mi yoksa yazılımla mı ilgili bir durum bilgisi olan var mı?
            Yazılımı çıktığı gün yükledim.Dün akşama kadar free server çalışıyordu. Dün akşam gitti. Bugün kontrol etmedim.
            Yazılım gayet güzel olmuş, müzik kliplerinin( eski ve yeni ) 360p göstermesi dışında herhangi bir olumsuzluk göremedim. Uzun bir aradan sonra VOD bölümünün yeniden canlanması çok iyi oldu. Müzik kliplerinin ( VOD'daki dahil )çözünürlük hususunun da en kısa zamanda düzelmesi temennilerimle;
            Mach1 hocama ve yazılımda emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yap

beylun90 Nickli Üyeden Alıntı
              Yazılımı çıktığı gün yükledim.Dün akşama kadar free server çalışıyordu. Dün akşam gitti. Bugün kontrol etmedim.
              Yazılım gayet güzel olmuş, müzik kliplerinin( eski ve yeni ) 360p göstermesi dışında herhangi bir olumsuzluk göremedim. Uzun bir aradan sonra VOD bölümünün yeniden canlanması çok iyi oldu. Müzik kliplerinin ( VOD'daki dahil )çözünürlük hususunun da en kısa zamanda düzelmesi temennilerimle;
              Mach1 hocama ve yazılımda emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
              Sorun yok,çalışıyor.

Yorum yap

yazılımı atarken elektrik gitti geldi cihaz takılı kaldı açmıyor ne yapmalıyım

Yorum yap

beylun90 Nickli Üyeden Alıntı
                  Free server düzelmiş bir açıklamanızı anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim eski ve yeni derken 360p göstermesi burayı anlatırmısınız?
                  Böyle bir durum varsa bence yazılım düzelmesi gerekmez mi HD olan bir video eskiden yüklü ise 360p mi gösterecek ?

Yorum yap

hiko41 Nickli Üyeden Alıntı
                    yazılımı atarken elektrik gitti geldi cihaz takılı kaldı açmıyor ne yapmalıyım
                    - Boot modunda yazılım atın düzelir.

- Boot Modunda Yazılım Nasıl Atılır?

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı
                      Free server düzelmiş bir açıklamanızı anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim eski ve yeni derken 360p göstermesi burayı anlatırmısınız?
                      Böyle bir durum varsa bence yazılım düzelmesi gerekmez mi HD olan bir video eskiden yüklü ise 360p mi gösterecek ?
                      Eski ve yeni ile şunu kastediyorum. Yerli veya yabancı herhangi bir sanatçının 2018 yılına ait kliplerini daha önce 720p çözünürlükte izleyebilirken, şu anda 2018 ve 2019 kliplerini 360p çözünürlükte izleyebiliyoruz.
                      Bu yazılımlamı ilgilidir, teknik bir zorunlulukmudur, yazılımla direk ilgili arkadaşların bileceği veya bildiği bir husus. Ama bu yazılımla VOD/Müzik bölümünde bulunan ve uzun zamandan beri açılmayan klipler bile şu anda çalışıyor.

Yorum yap

Youtube şu an bu şekilde çalışıyor arkadaşlar çözünürlük olarak.
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Son yazılımı YouTube oynatma hatasının düzeltilmesi nedeniyle yükledim.
                          Ancak daha önce Machina3D ile 720p çözünürlükte izleyebildiğimiz Youtube videoları yeni
                          yazılımda ancak 360p de izliyenebiliyor. Arkadaşların dile getirdiği gibi ayarlardan yüksek cözünürlük seçilmesi durumu değiştirmiyor. Bu durumun bir yazılımla düzeltilmesi gerekir diye düşünüyorum.
                          Saygılar
                          170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                            Youtube şu an bu şekilde çalışıyor arkadaşlar çözünürlük olarak.
                            Cevabınızı görmeden yazmışım..
                            Açıklamanız için teşekkürler
                            170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

başta yazılım uzmanları olmak üzere paylaşımlarda emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X