• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Aynen, hatta Play'ı yerel ağdan tunersiz TV Kutusu olarak kullanabiliriz.

Sevgiler...

Yorum yap

• wetek play i a/v çıkışından tüplü tvlerde kullanan varmı? Görüntü kalitesi nasıl?

Yorum yap

• O şekilde hiç denemedim ben tüplü tv yok çünkü .
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• zkartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          wetek play i a/v çıkışından tüplü tvlerde kullanan varmı? Görüntü kalitesi nasıl?
          Ben daha önce LED tv de A/V çıkışı denemiştim. Görüntü kötü idi ve tam oturmuyordu.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ben daha önce LED tv de A/V çıkışı denemiştim. Görüntü kötü idi ve tam oturmuyordu.
            hiç tüplü tvde deyenen arkadaş yok mu? eğer güzel görüntü ve ses veriyorsa bir arkadaşa alacaz..

Yorum yap

• enigma 2 de av den çalışmaz sadece android çalışıyor ... görüntü güzel fena sayılmaz ...

Yorum yap

• 2s 4k dan halaa ses seda yok ne zaman piyasaya çıkar inşallah eylül ayını geçmez...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Arkadaşıma faceden asagidaki gibi msj gelmiş arkadaşta almak için bekliyor.

The WeTek Play 2S release has been delayed, however, we improved the WeTek Play 2 model and we will release it this summer.

Yorum yap

• Dört gözle bekliyoruz

Yorum yap

• acaba fiyatı ne olacak?

Yorum yap

• bence 500-600 arası olur fazla olmaz...
                        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Wetek'e facebook uzerinden Play2 ile ilgili soru sormustum, biraz once yanit verdiler...

Play2 Agustosta geliyormus...

N9000q =》 TaPaTaLK

Yorum yap

• Ağustos az kalmış bakalım
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Wetek'e facebook uzerinden Play2 ile ilgili soru sormustum, biraz once yanit verdiler...

Play2 Agustosta geliyormus...

N9000q =》 TaPaTaLK
                              Bilgi için teşekkürler. Çok makbule geçti.
                              Hiç görmemişim biraz önce openelec sitesinde openelecbox ın uydu tunerli versiyonu varmış. Wetek play 2 için openelec android sevmeyenlere tunerli versiyon yapar mı? Android hiç kullanmıyorum e2 ve xelec kullanıyorum

Ayrıca wetek play 2 mi 2s i mi beklemeliyiz. Play 2 çıkınca hemen almamak mı lazım?

Yorum yap

• Ben Droid'siz kullanıyorum Play'ı ki. Yani, illa Droid sistemde kalacak diye bir kural yok.

P2S'i beklemenize gerek yok, P2 de gayet güzel olacak. Eğer P2S çok önemli özelliklerle gelirse P2'yi elinizden kolayca çıkarabilirsiniz.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X