• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Cx-Cıs 2.Pvr 19/21.10.2007Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mertberkcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm Hocam Cihazdan Setting Almak İstediğimde %99 Sayıyo Sonra Transfer Error! Hatası Veriyo Neden Olabilir Hocam ...
    transfer yaparken başka işlem yapma

Yorum yap

• üstadım emegine ve yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

• Ye-2000 Cx Super Plus Hocam ....

Yorum yap

• mertberkcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Slm Hocam Cihazdan Setting Almak İstediğimde %99 Sayıyo Sonra Transfer Error! Hatası Veriyo Neden Olabilir Hocam ...
          2000 cıstan aldım şu an %100 problemsiz
          2000 dpcıs tan aldım gene %100 ok
          2000 cx ten aldım %100 hepsi ok hata sende yazılımda sorun yok
          Com port ayarın hsıc yada xcryptte olmasın dikkat et none olsun
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hayirli akşamlar,yeni aldiğim plus için hdd baktim ve problemsiz kullandiğim hdd sizle paylaşmak istedim,samsung smartdisk 80 gb,bunu PartitionMagic 8.0 TR ile fat32 çevirdim,internette türkce olarak free bulabilrsiniz,rahatlikla istediğiniz kadar bölümü fat32 ye çevirebilirsiniz,bugün denedim sonuc mükemmel,kayitlarda donma ve takilma yok şuanda bile kayitta yardimci olabildiysem ne mutlu,saygılar

Yorum yap

• usb' sizlere ne zaman gelir hocam

Yorum yap

• 19.10.2007 tarihli yazılımla 21.10.2007 tarihli yazılım arasında bir fark varmı acaba bilen arkadaş yokmu kolay gelsin.

Yorum yap

• elleriniz dert görmesin.ne zamandır bekliyorduk.şu an işteyim akşam gidince atacam.ustalar büyüksünüz.birde eğer 19 yazılımını yükledikikten sonra 21 i yüklersek kanallar gitmezmi.yada 30.09.un üstüne 19 yükleyincede kanallar gidiyormu? gidiyorsa direk 21 i yükleyeyim.
                  :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

• sen son yazılımı yükle
                    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

• pvr yazılım

as3348 Nickli Üyeden Alıntı
                      Mach1 hocam teşekkürler elinize sağlık.Time shift i biraz açıklar mısınız.
                      arkadasim mach hoca yazılımı verirken gerekli açıklamayı da vermiş zaten.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34162
                      [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• angora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hayirli akşamlar,yeni aldiğim plus için hdd baktim ve problemsiz kullandiğim hdd sizle paylaşmak istedim,samsung smartdisk 80 gb,bunu PartitionMagic 8.0 TR ile fat32 çevirdim,internette türkce olarak free bulabilrsiniz,rahatlikla istediğiniz kadar bölümü fat32 ye çevirebilirsiniz,bugün denedim sonuc mükemmel,kayitlarda donma ve takilma yok şuanda bile kayitta yardimci olabildiysem ne mutlu,saygılar
                        Sayın angora hdd nizin tam özellikleri nedir.Benimde smardisk hdd 80 gb 5400 rpm 8 mb pro edition hdd. var.Bende aynı Partition Magic 8.0 TR. ile Fat32 olarak biçimlendirdim fakat trt1,ntv,stv,atv,show,star,kanal7, kanald kanallar kayıt yapmaya başladığımda hdd ye normal kayıdı yapıyor fakat tv ekranında görüntü ve seste kılma ve donmalar oluyor bazen kayıt hatası diyor kendiliğinden kaıtı sonlandırıyor.Yaptığım kayıtı seyrettiğimde kayıtta herhangi takılma veya donma yok. cnn Türk,tv5,meltem,mesaj,dottv,yabantv gibi kanalları sorunsuz kayıt ediyor vede seyrediyorum.

Yorum yap

• yazılım süper olmuş hafızada yapılan değişiklik kaydetme v.s (bilgiler hafızalanıyor) mesajıda kısaltılmış gibi

Yorum yap

• @mach 1

arkadasim bu cihazlarda su harici hdd leri sadece fat32 formatinda degilde, ntsf formatli hdd leride tanisa guzell olcak hic degilse tak calistir olacak....

Yorum yap

• neccoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              @mach 1

arkadasim bu cihazlarda su harici hdd leri sadece fat32 formatinda degilde, ntsf formatli hdd leride tanisa guzell olcak hic degilse tak calistir olacak....
                              Cihaz size değil, siz cihaza uyacaksınız başka çare yok.

Yorum yap

• turkiyem71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Sayın angora hdd nizin tam özellikleri nedir.Benimde smardisk hdd 80 gb 5400 rpm 8 mb pro edition hdd. var.Bende aynı Partition Magic 8.0 TR. ile Fat32 olarak biçimlendirdim fakat trt1,ntv,stv,atv,show,star,kanal7, kanald kanallar kayıt yapmaya başladığımda hdd ye normal kayıdı yapıyor fakat tv ekranında görüntü ve seste kılma ve donmalar oluyor bazen kayıt hatası diyor kendiliğinden kaıtı sonlandırıyor.Yaptığım kayıtı seyrettiğimde kayıtta herhangi takılma veya donma yok. cnn Türk,tv5,meltem,mesaj,dottv,yabantv gibi kanalları sorunsuz kayıt ediyor vede seyrediyorum.
                                aşağıdaki programı övüyorlar. kapasite sınırı olmadan fat32 format atıyormuş. istiyorsan bir dene. ben indirdim ama deneme şansım olmadı.

http://www.compuapps.com/download/Sw...swissknife.htm

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X