• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Son yazılımlarda X-Box'ta problem yaşayanlar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Son yazılımlarda X-Box'ta problem yaşayanlar

Softcam dosyanızın aktif olduğundan emin iseniz aşağıdaki bölümleri kontrol ediniz.

- Menü > Girişler > Cas bölümüne girin.

- Com Port: Free seçin.

- Kırmızı tuşa basın ve aşağıdaki gibi ayarlayın.

- EXIT tuşu ile tüm menülerden çıkarak ayarları kaydedin.

İyi seyirler.

Eline sağlık Digium;

Yazılımların verildiği 1. bölüme de gerekli uyarı yazılmıştır.

Yorum yap

ellerine sağlık digium üstad

Yorum yap

bilginize teşekkür ederim bende de x box var size danışacağım konu Free bölümü var ancak rs 232 9600 bölümüne nasıl girilecek ben o sayfaya bi türlü giremiyorum normalde free ile okeyliyorum çalışıyor fakat kanallarda donma olayı var donma nova paketinde genelde oluyor bilgilendirirseniz memnun olurum rs 232 9600 free konumundayken nasıl girebilirim aydınlık verirseniz memnun olurum teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Yorum yap

kuscuali67 Nickli Üyeden Alıntı
          bilginize teşekkür ederim bende de x box var size danışacağım konu Free bölümü var ancak rs 232 9600 bölümüne nasıl girilecek ben o sayfaya bi türlü giremiyorum normalde free ile okeyliyorum çalışıyor fakat kanallarda donma olayı var donma nova paketinde genelde oluyor bilgilendirirseniz memnun olurum rs 232 9600 free konumundayken nasıl girebilirim aydınlık verirseniz memnun olurum teşekkür eder saygılarımı sunarım.
          "Free" yazan yerin üzerine geldikten sonra kumandadan "Kırmızı" tuşa bas girersin.
          Nova'lardaki donma sorunu X-Box ile ilgili değil, yayınla ilgili bir sorun bunlar için alıcılarının ayarı ile oynama!

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
            "Free" yazan yerine üzerine geldikten sonra kumandadan "Kırmızı" tuşa bas girersin.
            Nova'lardaki donma sorunu X-Box ile ilgili değil, yayınla ilgili bir sorun bunlar için alıcılarının ayarı ile oynama!

hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim

Yorum yap

bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Merhaba
                Ben rotayı 21 derece kullanıyorum ve bu şekilde gerçekleşen birçok bilgi var bu kadar zarar
                Ile
                Yeni anahtar Bu web sitesinin kullanımı olduğunu, ama ne etkisi olduğunu teslim etmedi?

Yorum yap

bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Thankyou for ınformatıon

Yorum yap

21 dereceden seyrediyorum,son bir haftadır şifreliler yok baut hızını falan kontrol ettim hepsi tamam niye acaba?yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

tsk

Yorum yap

tarzan Nickli Üyeden Alıntı
                          21 dereceden seyrediyorum,son bir haftadır şifreliler yok baut hızını falan kontrol ettim hepsi tamam niye acaba?yardımcı olursanız sevinirim...
                          21 derecedeki datalar problemli olabilir.53 dereceye geçmeni ve x box la ilgili softcam ******* yüklemeni tavsiye ederim
                          Saygılar

Yorum yap

Elinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

Next Super Plus İrdeto2 13.4.2010 Yazılımları ile tasarım hocanın verdiği 16.04.2010 xbox keylerle 53 derece şu an sorunsuz çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X