• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT YE-2000 Super Plus Serileri 30 Nisan 2010 Tarihli yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın üstat
    Haziran ay ı geldi ve gidiyor Next 2000 dpcı süper plusların Kollu motor u ile ilgili kumandanın SARI tuşu ile ilgili yazılımı (bu bölümün unutulduğu daha önceki yazılımlarda ustalar tarafından belirtilmiş ve düzeltileceği bildirilmiş idi ) şu zamana bu düzeltilecek/düzeltilmiş yazılım gelmedi. ACABA
    Ustalar =Bizim tv lerin yaz tatiline çıktıkları gibi = Yaz tatiline mi çıktılar.Yoksa FİFA maçlarına mı takıldılar
    LÜTFEN
    Artık Next 2000 dpcı süper pluslarla ilgili kollu motor la ilgili kumandanın sarı tuş unu aktif hale getiren yazılımını
    LÜTFEN veriniz.
    Saygılar

Yorum yap

• senin dediğn hayal dostum yazılım cıkmaz artık

Yorum yap

• arkadaşlar bukonuyu hep yazdık sanırım ustalar bu konuyu halletmenin çabası içindedirler çünki çanak hava şartlarından etkileniyor çok zorluk çeiyoruz ilginize teşekkür saygılar

Yorum yap

• cahitcanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar bukonuyu hep yazdık sanırım ustalar bu konuyu halletmenin çabası içindedirler çünki çanak hava şartlarından etkileniyor çok zorluk çeiyoruz ilginize teşekkür saygılar
          ayrıca arada sırada limitlerde kayma oluyor.Hafif bir iki sayı çanağı sağa veya sola çevirerek kaymaları düzleyebiliyoruz.Bu sarı tuş bunun için çok önemlidir.

Yorum yap

• bugün yarın bir yazılım gelebilir diye ümit ediyorum. dpcıs serisi sarı tuş problemi için olmasada absat (bıstv) için bir yazılım geleceğini düşünüyorum.
            VESTEL UD9200 4K LED TV
            ARÇELİK 32" LED TV
            2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

• Selam arkadaşlar : Thorr uydusunda birçok yayın şifreye gitti bu yayınlarla ilgili yeni bir yazılım çıkmadımı bizi aydınlatabilirmisiniz acaba .yoksa kanallar başka bir uyduya mı gitti acaba .artıuk thorr un da bir espirisi kalmıyor galiba.başka sizin bildiğiniz bir uydu var mı acaba.şimdidden alakanız için teşekkür ederiz,iyi çalışmalar,kolay gelsin............. Koneka.

Yorum yap

• koneka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Selam arkadaşlar : Thorr uydusunda birçok yayın şifreye gitti bu yayınlarla ilgili yeni bir yazılım çıkmadımı bizi aydınlatabilirmisiniz acaba .yoksa kanallar başka bir uyduya mı gitti acaba .artıuk thorr un da bir espirisi kalmıyor galiba.başka sizin bildiğiniz bir uydu var mı acaba.şimdidden alakanız için teşekkür ederiz,iyi çalışmalar,kolay gelsin............. Koneka.
                Giden kanallar Nagra3 oldu ve diğerleride geçecek şimdilik çözümü yok ileride ne olur bilinmez başka uydu şimdilik Hellesat 39 doğu bulsatcom paketi var güncel *** takip ederek izleyebilirsin

Yorum yap

• yıllardır next.in cihazını kullanıyorum her zaman memnun olmuşumdur ancak gerek 8000 serilerine gerekse 2000 serilerinine verilen reklamlar ile bu cihazların hak etmediği bir fiatla satıldığına inanmıyorum bilhassa next8000xcam pluslardaki kanal değişim esnasındaki cihazın kilitlenme problemine hiç bir zaman çözüm bulunamamıştır. bu gün yok x box veya benzeri kullanım araçları ile bu sitede reklamı verilen aletler ile daha 2000 serisisinin piyasada oturmamış olmasına rağmen dobratech gibi bir cihazı piyasaya süren zihniyetin önceki cihazlar

için gerek yazılı medyada gerekse

satış noktalarında yaptığı büyük afişli reklamların bügün ne amaca yönelik olduğu

nu düşünmelidir. kullandığım next 2000 cıs süper plus cihazım digititürk.ün irdeto kartını okuyamıyorsa ve beni bu firmanın cihazına mahküm ediyorsa bu cihazlara verdiğimiz tutar gerçekten yüksek hala yeni yazılım bekleyen arkadaşlara sesleniyorum çözülemeyen problemler ile nereye kadar..saygılar ile çok sevdiğim next ürünlerine saygısızlık asla düşünmediğim bir olgudur lütfen ustalarımız bu konuyu irdelesin hayırlı pazarlar.

Yorum yap

• zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    kullandığım next 2000 cıs süper plus cihazım digititürk.ün irdeto kartını okuyamıyorsa ve beni bu firmanın cihazına mahküm ediyorsa bu cihazlara verdiğimiz tutar gerçekten yüksek hala yeni yazılım bekleyen arkadaşlara sesleniyorum çözülemeyen problemler ile nereye kadar..saygılar ile çok sevdiğim next ürünlerine saygısızlık asla düşünmediğim bir olgudur lütfen ustalarımız bu konuyu irdelesin hayırlı pazarlar.
                    Yazdığınız mesajın sadece bu bölümüne yorum yapmayı kendime uygun buluyorum.

Diğer yukarıdaki yazdığınız mesajın cevabını uygun bulursa, firmanın yetkili kişileri cevaplayabilirler.

Gelelim sizin sorunuza: Irdeto kartını cihazın öncelikle okuyabilmesi için yayıncı kuruluşun Irdeto altyapısı ile veya şöyle söyleyeyim, kullandığı kart ile ilgili altyapı bilgilerini paylaşmadıktan sonra bu soruna Next değil, dünyadaki hiçbir cihaz üreticisi bir şey yapamaz. Digiturk yaptığı uygulamayla ilgi bilgi vermesi gerekli ki! cihaz üreticileri de buna uygun yazılım yaparak bu sorunu çözsünler.

Sanırım birşeyler antalabildim.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yazdığınız mesajın sadece bu bölümüne yorum yapmayı kendime uygun buluyorum.

Diğer yukarıdaki yazdığınız mesajın cevabını uygun bulursa, firmanın yetkili kişileri cevaplayabilirler.

Gelelim sizin sorunuza: Irdeto kartını cihazın öncelikle okuyabilmesi için yayıncı kuruluşun Irdeto altyapısı ile veya şöyle söyleyeyim, kullandığı kart ile ilgili altyapı bilgilerini paylaşmadıktan sonra bu soruna Next değil, dünyadaki hiçbir cihaz üreticisi bir şey yapamaz. Digiturk yaptığı uygulamayla ilgi bilgi vermesi gerekli ki! cihaz üreticileri de buna uygun yazılım yaparak bu sorunu çözsünler.

Sanırım birşeyler antalabildim.
                      ilginize ve verdiğiniz açık bilgiye teşekkür ederim konuyu açmamdaki sebep bahsettiğim yayıncı kuruluşun kendi cihazına mahkum ulununca ileride üyelikten vazgeçilip elde kalan cihaz bir işe yaramıyor oysaki next alıcıları ile daima ileriye yönelik ve arkasında yazılım desteği güçlü olan bu alıcı ile her türlü yayını rahat izleme olanağına sahip olmak içindi,cevap vermediğiniz diğer konuda ise hocam gerçekten next8000xcam pluslardaki cihaz kilitlenme olayına bu güne kadar çare bulunamadı buda bu cihazı kullanaları üzüyordur sanırım yinede sağlık olsun saygılar.

Yorum yap

• emeğinize sağlık.

Yorum yap

• emeğinize çok teşekkürler.

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54697
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X