• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eklentiyi kaldırıp yeniden
    Yükleyince 1.08 update yaptı.

Yorum yap

• buradan özel mesaj atamıyorum sanırım bu user/pass işi bilgisayar kodi için geçerli değil sanırım doğrumudur usta.(bu arada daha önce yazdığın yaklaşık 10 mesajda sadece wetek için yazdığını okudum )

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        buradan özel mesaj atamıyorum sanırım bu user/pass işi bilgisayar kodi için geçerli değil sanırım doğrumudur usta.(bu arada daha önce yazdığın yaklaşık 10 mesajda sadece wetek için yazdığını okudum )
        Sana özel mesaj attım

Yorum yap

• ya veteğe bağlanamıyoruz ki ftp ile atalım hep hata veriyor neden anlamadım root vetek pass usser lütfen yardım
          MSN DURUMU::

Yorum yap

• Port 22.
            SFTP.
            Şifre: libreelec olmalı.

Sevgiler...

Yorum yap

• xorion ustam user pass kişiye özel mi yapıyorsun

kodiye kurdum ama wetek ci değilsin diyor

zorla bize de wetek aldırtacaksın

nedir bu gizlilik

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                xorion ustam user pass kişiye özel mi yapıyorsun

kodiye kurdum ama wetek ci değilsin diyor

zorla bize de wetek aldırtacaksın

nedir bu gizlilik
                Evet, kişiye özel user ve pass veriyorum. Bu girişler olmadan da şu an için wetek haricinde de kullanılabilir ama sadece wetek kullanıcılarına vermeye çalışıyorum. Şifresiz girişlerde zaten pek bişey de açılmıyor, görmüşsündür
                İleride başka cihazlarda çalışmasını engellemeyi de düşünüyorum.

BU arada yeri gelmişken wetek için kullandığım sunucunun süresi bugün bitiyor ve ben hosting firmasının bana coupon kodu göndermesini bekliyorum eğer göndermezse belki yeni bir sunucuya geçebilirim. Bu sebeple bugünden itibaren biraz sorun yaşanabilir. Konu netleşince bilgilendirme de yaparım.

Yorum yap

• wetek çok amatör kullanıcıya hitap etmiyor gibi.Türkiye de çok yagın değil galiba.

dikey elektronik dışında satan da yok galiba.

yine yanlış kulvarlarda yol alıyorsun.bak ben hazır smart tv almışken,daha geniş düşün

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                    wetek çok amatör kullanıcıya hitap etmiyor gibi.Türkiye de çok yagın değil galiba.

dikey elektronik dışında satan da yok galiba.

yine yanlış kulvarlarda yol alıyorsun.bak ben hazır smart tv almışken,daha geniş düşün
                    Bilmem ki bana kullanımı basit geliyor, android tarafını düşün, nerdeyse herkes android telefon kullanabilir bu da öyle birşey. Kodi desen apayrı bişey ben çok seviyorum, enigma2 desen sen yıllardır kullanıyorsun yani nedir ne değildir iyi biliyorsun.

Evet düşününce bence de çok yaygın değil ama biliyorsun teknoloji hala bir çok insanı ürkütüyor ve yanlış birşey yapma korkularını yenemiyorlar. Yine de hergeçen gün iyiye gidiyor gibi..

Evet Dikey Elektronik haricinde satan firma yok zaten satış hakları kendilerinde diye biliyorum ama Dikey zaten hepimizin yakından bildiği ve güvendiği firma.

Smart olayına gelince;

LG almışsın ve daha önce de belirttim webos için bir uygulama yapacağım bunu yapınca aynı zamanda android için de yapmış olacağım zaten. Android tarafını yine wetek için yapacağım webos da lg tv lere olacak inşallah

Planlarım bunlar..

Bi de İsmail, sen beni ne çok konuşturuyorsun yaa

Yorum yap

• Özlemişim be ustam senle sohbeti.

Çok güzel şeyler yapıyorsun ve yapacaksın.

Bu alemde seni tek geçerim

Yorum yap

• tifozy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Özlemişim be ustam senle sohbeti.

Çok güzel şeyler yapıyorsun ve yapacaksın.

Bu alemde seni tek geçerim
                        Kullanıcılar mı karıştı

Yorum yap

• Sanırım...

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Kullanıcılar mı karıştı
                            Tifozy eski nickim vay be 2006 da üye olmuşum.sizlerden kıdemliyim yani

Mach1 forumun eski müdavimlerinden olduğumu söylemiştim

Tablette eski user yüklü imiş

Yorum yap

• xorion usta pm attım size. Sevgiler...

Yorum yap

• Hosting süremi uzattım, eklenti tekrar aktiftir. User ve pass bekleyenlere gönderdim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X