• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uzman kardeş eline emeğine sağlık teşekkürler

Yorum yap

• Digi Tv 00 key ok

Yorum yap

• Şef eline sağlık
        NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

• teşekür ederim ustam kolay gelsin
          DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• usta tekrar teşekkür ederim
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• emeğe saygı teşekkürler

Yorum yap

• Teşekkür ederim, slm.

Yorum yap

• polsat+ve digi tv açık+D+ ları açan varmı acaba ??

Yorum yap

• astrada kileri seyrediyorum tekuilla 1- 8 ler xxx ve bikaç kanal daha açık d+ olarak arkadaşım
                    DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• d+ keyleri atarmısın açanları xxx leri ---atla:--açıyor ama geç açtı neden acaba :cuara:

Yorum yap

• Elinize emeyinize saglik cok dakiksiniz aninda görüntü saygilar sevgiler
                        Box 1 Triple Dragon DBS-3000CNCIE
                        Box 2 NEXT YE CIS SUPER PLUS USB
                        Box 3 ClarkeTech 2100PLUS USB
                        Modül T REX 4.1

Yorum yap

• acil yardım üstatlar key indiremiyorum giriş yapmamı istiyo site ama ben zaten giriş yaptım

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            d+ keyleri atarmısın açanları xxx leri ---atla:--açıyor ama geç açtı neden acaba :cuara:
                            normaldir bazen geç açması arkadaşım

Yorum yap

• Selam
                              Yeni yazılım atanlar (X-INF Serisi) Bundan sonra Next_Super-X-INF_PlusEmuKeys Atacaklar key dosyaları birleştirildi.....

Yorum yap

• ellerinize sağlık usta teşekkür ederim
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X