• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılımı yükledim ve kanallarım silindi diyen arkadaşlar,nasıl olur? hiçte silinmedi benim kanallarım hatta hatta favori kanallarım,çoklu gösterim,kanal kilitleme,uydularımın setingi bile silinmedi arkadaşalra duyurulur
    hiko61 kardeşim.eğer bana diyorsan,yazımı dikkatlice okumanı isterim.kanallarım bi önceki yazılımda silinmişti tekrar aynı sorunu yaşamayım diye sadece birkaç soru sordum.bu yazılımda kanalların silinmesi diye bir şey yok anlaşılan.saygılar

Yorum yap

bende yükledim kanalar silinmedi süper pulus cx

Yorum yap

Önceki yazılımda olanların kanalları silinmez...Kayıtta sorun filan yok soran arkadaş
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekkürler eline sağlık mach1 üstat..

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

corum19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tesekkürler usta ellerine saglik

kusura bak ma da ben bunu tam anlamadim "Kaydet hafızalama özelliği colour tuşundan kırmızı tuş ile açılan menuye taşındı"

tesekkürler
            Daha önceki yazılımlarda Kaydetme tuşu Color tuşuna bağlıydı bu özellik Kırmızı tuşa basınca açılan menünün içerisine kaydırıldı.
            bende eski yazılımdada colour tuşuna basınca hiçbirşey olmuyordu. "kaydetme tuşu color tuşuna bağlıydı" ifadesini bende anlamadım. bu yazılımda premium kanallarının düzelmesi ve yukarda belirtilen özellik dışında başka özellik varmı? teşekürler...

Yorum yap

teşekkürler hocam
              Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

makinama yazılımı yükledim.(kanallarım silinmedi).taşınabilir belleğime görüntüyü kayıt ederken bir önceki yazlıma göre daha hızlı giriş ve çıkış yapıyor.bir önceki yazılımda kaydettiğim görüntüyü izlerken ileri geri sarması sorun yaratıyordu bu yazılımda o da ortadan kalktı.normal bir dvd-vcd gibi ileri geri sarabiliyorum.yazılımı şiddetle tavsiye ediyorum.hiç tereddüt etmeden yükleyin.emeği geçen hocalarıma tekrar tekrar teşekkürler.saygılarımla sağlıcakla kalın

Yorum yap

superplus cx cihazlarında

Sevgili arkadaslar cok ilgınc usbye kayıt yaptıgımızda kanalı seyredebılıor ama baska kanala gecemıyorduk.Oysa kanald avrupayı kaydederken star avrupaya gecebılıor ve ızlerken kanal dyı hala kaydedebılıyorum sizin de basınıza geldi teknik servise sordugumda olmaz oyle sey cıhaz cift tuner olursa mumkundur dedıler.Sizinle paylasmak ıstedlm:trts:
                  42'' vestel pixelence
                  next 2000 super hdtv
                  next 2000 cx super plus
                  sony str 695 recevier
                  toshiba ep 30 hd dvd player
                  toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

Kayıt Sorunu

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Önceki yazılımda olanların kanalları silinmez...Kayıtta sorun filan yok soran arkadaş
                    Mach1 hocam. Sorun yok diyorsun.

Elimde 2 gb kingston bellek var. Help tuşuna bastım hemen kayıt hatası deyip kaydı durdurdu. Birkaç kez denedim. Bazılarında kayıt sadece 5-10 sn kadar sürebiliyor ama hemen kayıt hatası diyor ve kaydı durduruyor. Ben de anlamadım. O yüzden 115.10 yükledim.

Timer özelliğine kadar beklemeyi düşünüyorum. Ellerinize sağlık.

Not: Özel mesaj atmak istedim size özel bir konuda ama ulaşamadım.

Yorum yap

Sayın ÜSTADIM öncelikle tekrar EMEĞİNİZE ve ALINTERİNİZE TEŞEKKÜR eder gelecek günlerin
                      size ve ailenize NEŞE MUTLULUK ve SAADETLER getirmesini diler SAYGILARIMI sunarım.!
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Elinize SaĞlik Ama

Arkadaslar Bu Yazilimin Ozellikleri Neledir?bi Anlatirsaniz Sevinirim.tesekkurler

Yorum yap

tweeter Nickli Üyeden Alıntı
                          Mach1 hocam. Sorun yok diyorsun.

Elimde 2 gb kingston bellek var. Help tuşuna bastım hemen kayıt hatası deyip kaydı durdurdu. Birkaç kez denedim. Bazılarında kayıt sadece 5-10 sn kadar sürebiliyor ama hemen kayıt hatası diyor ve kaydı durduruyor. Ben de anlamadım. O yüzden 115.10 yükledim.

Timer özelliğine kadar beklemeyi düşünüyorum. Ellerinize sağlık.

Not: Özel mesaj atmak istedim size özel bir konuda ama ulaşamadım.

:toplu: bende sorun yok arkadaşlar.hatta sizlerin söylediği gibi sorun var mı ki diyerek klip kaydedip (yaklaşık 10dk) tekrar tekrar ileri geri sararak izledim.(toshiba 4gb u3 kullanıyorum) yazılımı tekrar yüklemeyi deneyin.kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar sorun yaratan flaşh belleklerinizi linkte verdiğim program ile formatlayın sorun düzelecektir.
                            http://upload.mach1digital.com/downl...52a0ac6b60e86a
                            Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

teşekkürler ellerin dert görmesin , saygılar .
                              kay:

Yorum yap

merhaba. teşekkürler mach1 hoca. yazılımı deneyemedim ama eminim süperdir. forumdaki arkadaşlara bu cihaza pc yada notebook r232 den başka erişim yokmudur. cihaz dediğim cx super plus usb li olanı yani usb den cihaza pc ilen bağlanamıyokmu. içerik dışı ise özür dilerim. ama sonucta yazılım falan yükleme ile ilgili oldğu için...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X