• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Espn amerıka

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Espn amerıka

Arkadaşlar, bundan 1 sene evvel eurobird'de daha önce cartoon network olan bir frekanstan birdenbire ESPN America isminde bir kanal yayınlanmaya başladı. Bilgileri aşağıda:

Eurobird9(ku)
    11727/27500/VER
    arqiva
    cryptoworks

Ben bu spor kanalını bütün kış seyrettim, bütün amerikan futbol maçlarını, superbowl dahil, şimdilerdeyse beyzbol maçlarını veriyorlardı, ta ki 2 gün evvel ********** sitesiden en son emu dosyasını ve yazılımı alıp güncelleyene kadar. Şimdiyse quality hala gayet yüksek fakat göstermiyor, kanal şifreli veya bozuk diyor. Arkadaşlar bir yardım edin biz ailecek bu kanalın hastasıyız? ne oldu bu kanalın şifresine?

kehribar75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bundan 1 sene evvel eurobird'de daha önce cartoon network olan bir frekanstan birdenbire ESPN America isminde bir kanal yayınlanmaya başladı. Bilgileri aşağıda:

Eurobird9(ku)
    11727/27500/VER
    arqiva
    cryptoworks

Ben bu spor kanalını bütün kış seyrettim, bütün amerikan futbol maçlarını, superbowl dahil, şimdilerdeyse beyzbol maçlarını veriyorlardı, ta ki 2 gün evvel ********** sitesiden en son emu dosyasını ve yazılımı alıp güncelleyene kadar. Şimdiyse quality hala gayet yüksek fakat göstermiyor, kanal şifreli veya bozuk diyor. Arkadaşlar bir yardım edin biz ailecek bu kanalın hastasıyız? ne oldu bu kanalın şifresine?
    bahsi geçen kanal sirius uydusunda eurobirddeki esp klasik kanalı bilginize
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

siriuse ayarlaman lazım çanakı

Yorum yap

espn klasik değil

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bahsi geçen kanal sirius uydusunda eurobirddeki esp klasik kanalı bilginize
        sirius uydusundaki kanalı bilmiyorum kardeş, ama benim bahsettiğim kanal espn klasik değil ondan eminim. çünkü ben bu bahsettiğim kanalda geceyarısı 4te kalkıp amerikadan "canlı/live" amerikan futbol finallerini seyrettim.

Arama sonucu kanal ismi espn amerika yazmıyor olabilir, dediğim gibi cartoon network kanalı birden bu kanalı yayınlamaya başladı bundan 8-9 ay evvel. Verdiğim frekanslara bakarsanız rica ederim.

Arkadaşlar dediğim gibi sirius uydusundaki kanalı bilmiyorum, ve çat diye çatıya çıkıp bütün düzenimi siriusa çeviremem, fakat bu arıza en son emu güncellemesinden sonra oldu, başka benim durumumda olan, bu kanalı takip eden, veya derdime çare olacak bilgileri bilen varsa ve paylaşırma memnun olurum. Saygılar.

Yorum yap

sirius uydusundaki kanalı bilmiyorum kardeş, ama benim bahsettiğim kanal espn klasik değil ondan eminim. çünkü ben bu bahsettiğim kanalda geceyarısı 4te kalkıp amerikadan "canlı/live" amerikan futbol finallerini seyrettim.

Arama sonucu kanal ismi espn amerika yazmıyor olabilir, dediğim gibi cartoon network kanalı birden bu kanalı yayınlamaya başladı bundan 8-9 ay evvel. Verdiğim frekanslara bakarsanız rica ederim.

Arkadaşlar dediğim gibi sirius uydusundaki kanalı bilmiyorum, ve çat diye çatıya çıkıp bütün düzenimi siriusa çeviremem, fakat bu arıza en son emu güncellemesinden sonra oldu, başka benim durumumda olan, bu kanalı takip eden, veya derdime çare olacak bilgileri bilen varsa ve paylaşırma memnun olurum. Saygılar.
          o kanal şimdi sirusta ve emuyla açılıyor veya digi tv tohorda var
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            o kanal şimdi sirusta ve emuyla açılıyor veya digi tv tohorda var
            benim çanak thora da bakıyor, iki tane espn america var, ama ikisi de digitv değil.

12226/28000 VER
            telenor/conax

12187/28000 VER
            upcdirect/cyrtoworks nagravision

Bunları EMU ile seyredebilir miyim? Bilen kıran var mı acaba?

Yorum yap

benim çanak thora da bakıyor, iki tane espn america var, ama ikisi de digitv değil.

12226/28000 VER
              telenor/conax

12187/28000 VER
              upcdirect/cyrtoworks nagravision

Bunları EMU ile seyredebilir miyim? Bilen kıran var mı acaba?

emu ile seyredemezsin ancak paylaşımla izlersin yada bu uydudakini emu ile izlersin ancak
              Eurobird 9A @ 9° East
              http://www.flysat.com/ebird9a.php

11727 V 27500

ESPN Classic Europe...şifresi.BISS
              ESPN America Europe...şifresi.BISS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X