• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Şifreli kanalları izleme naıl oluyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Şifreli kanalları izleme naıl oluyor

merhaba benim skystar 2 pcı kartım var. Sorunum forumlardan gördüğüm kadarıyla key yazılarak şifreli kanallar izlene biliyormuş. Benim bunu nasıl yapmam lazım keyler nereye yazılıyor nasıl oluyor bana detaylı bir şekilde yardımcı olabilirmisininiz?

prestige_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba benim skystar 2 pcı kartım var. Sorunum forumlardan gördüğüm kadarıyla key yazılarak şifreli kanallar izlene biliyormuş. Benim bunu nasıl yapmam lazım keyler nereye yazılıyor nasıl oluyor bana detaylı bir şekilde yardımcı olabilirmisininiz?

S2emu1.26

vplug 1.2.1

Son Softcam

Bu Dosyaların Plugin Klasörünün İçine Atın

Açılan Kanallar Açılacaktır

Sorun Olursa BUradan Sorarsınız :kopar:

Yorum yap

attım ama herhangi bir değişiklik yok freex ler, sexwiev xxx, mct, vs kanallar yine şifreli

Yorum yap

diyelimki forumlardan key bulduk peki ya bu keyleri nasıl yazacak bununla ilgili bir bilgisi olan varmı

Yorum yap

puplik olan kanalların şifreleri guncel softcam lerin içinde vardır takip eder indirip plugin klasorunun içine atarsın okadar ...

Yorum yap

arkadaşlar eurosport u nasıl izleyebilirim . Yardım bekliyorum

Yorum yap

teşakkürler

Yorum yap

Paylaşımınoz için Teşekkürler.. Ben nedense linkten indirme yapamadım.

Yorum yap

avciveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Paylaşımınoz için Teşekkürler.. Ben nedense linkten indirme yapamadım.
                  İnmemesi normaldir. Aradan 4 yıl geçmiş.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X