• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VU+UNO 4K SE İzlenimleri,Fikirleri (Sadece VU+UNO 4K SE Kullanıcıları için)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VU+UNO 4K SE İzlenimleri,Fikirleri (Sadece VU+UNO 4K SE Kullanıcıları için)

VU+UNO 4K SE Kullanıcılarının genel anlamda izlenimleri fikirleri düşünceleri ve konunun daha çok dağılmaması adına böyle güzel olacağını düşündüm.

Bu konu altında izlenimleri paylaşacağım..Şimdiye kadar test ettiğim cihazlardan yola çıkarak..

VU+UNO 4K SE ile izlenimler...Düşünceler..
    (Şahsi izlenimlerim ve düşüncelerim olup,polemik konusu olmasın temennisiyle)

- Kumanda kalitesi oldukça güzel estetik güçlü,neredeyse her yerden cihazı algılıyor.
    Mükemmel diyebilirim...

- Çok hızlı Kanal Geçişleri (FCC SETUP ile )
    (FBC Tunerle gelen bu cihaz tunerinin hakkını veriyor...)

- Görüntü kalitesi akıcı canlı heyecanlı odaklanma ile en güzel renk kalitesine sahip

- Blackhole ve VTİ gibi güçlü yazılımcılara sahip ( Favori imajlarım olduğu için ikisini yazdım..Sadece VU+ İçin çalışırlar sonrasında openatv,openpli...

- VU+UNO 4K SE ısınma problemi yoktur,sadece kendisine ait bir ısınması var (olması gereken )malum uydu cihazı elektrik ile çalışıyor..

- Mükemmel kayıt imkanı istediğin zaman kayıt istediğin zaman sil ..Kayıt mı kırmızı tuş silmek mi kayıt üzerine gel menü tuşuna bas sil de siler çok basittir..( Her imaja göre tuşa vereceğin göreve göre değişkenlik gösterebilir..)

FBC özelliği ile çanak antenden ( diseqc switch ten) gelen tek kablo ile aynı banttan ( örnek üst bant horizantal) 8 transponder e kadar bir kanalı izlerken birçok kayıt imkanı sunar.

- Vu+ geneli olmakla beraber SKİNS (ARAYÜZLER) konusunda lider benim gibi arayüzlere sevenler için çok güzel arayüzler mevcuttur..

- VU+UNO 4K SE ile wifi yi çok hızlı görüyor ve cihazın hep peşinde gidiyor..
    (Giga blue wifi,Hiremco 150 mps ,Everest 150 mps)
    Özellikle 150 mps lik uyumlu wifi tavsiye edilir..

- Sök Tak kullanım kolaylığı harika VU+UNO 4K SE takacagınız hardiskiniz ile kayıtlarınız mükemmel

- Cihaz çok estetik ve Oscam Serverlar stabil ve hızlı çalışıyor ( Server kalitenize göre değişiklik gösterir hız ..)
    - Full Hd tv nin var ise ; Bu Cihaz ile 4 K yayınları rahatlıkla izleyebilirsiniz..

- Şifreli / Şifresiz kanal geçişleri çoook hızlı

- VU+ Ailesinin şimdiye kadar tüm cihazlarını kullanan birisi olarak VU+UNO 4K SE ile tam bir ZİRVE cihazını çıkarmış HELAL OLSUN VU+ Made in KOREA thanks..

- Çok Önemli bir dipnot : Yazılımlar 2.0 olmasına rağmen daha gelişimci daha yenilikçi daha oturmuş bir yazılım grubuna sahip eksiklikler olacaktır mutlaka ki..

- VU+UNO 4K SE de Lcd linux ile Lcd panelinizi istediğiniz gibi ayarlıyabiliyorsunuz..

Bu cihaz dahil tavsiyem ; (Genel Anlamda )

1- Sıfırdan kendi kanal taramanızı yapınız ve buketleriniz ile tamamlayın..
    2- Kesinlikle başkasının BACKUP larını kullanmayınız..
    3- Emin olmadığını bilmediğiniz Mod lu arayüz (Skin) eklentiler kurmayınız..
    4- İmageslarınızı mümkün mertebe sade kullanınız..
    5- İmagesları (yazılımları ) kanallarınız gibi sıfırdan yükleyiniz..

- 42/19/23,5/39/13 5 uydulu sistemim var ..
    Çok lu uydu tarama yaptığımda çok uzun taraması oluyor normalde 20/25 dk bitirmesi gerekiyor tamamını maalesef 1 saatten fazla sürdü size tavsiyem tek tek ağ arama yaparak taratın..Bu durum öğrendiğim yazılımsal mutlaka düzelecektir..

- İki Modülü kullananan biri olarak ( D Smart/Filbox ) tam uyumlu ve sorunsuz ...
    (VU+UNO 4K SE Cihazın arkasında tek modül girişi mevcut olup,iki modül ayrı ayrı test edilmiştir..İKİ MODULLU OLMASI iyi olacaktı.. ama sorun değil

- Tereddütsüz ..Araştırmadan Enigma 2 kullanıcısı iseniz kesinlikle tavsiye ederim..

- İyi keyifli seyirler..

Şimdilik bu kadar izlenimlerim oldukça paylaşırım..
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Lastsamuraı dost tanıtım ve inceleme için teşekkürler.Ah birde cihaz piyasada bulunsa...Bildiğim tüm E-Marketleri taradım,maalesef hiç birinde bu cihaz yok..Ne zaman geleceğine dair bir bilgi de yok..Satılabilen bir cihaz neden bulundurulmaz anlamadım...
    Pardon, "dolar" ın dizginlenemeyen yükselişini unuttum...

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı
      Lastsamuraı dost tanıtım ve inceleme için teşekkürler.Ah birde cihaz piyasada bulunsa...Bildiğim tüm E-Marketleri taradım,maalesef hiç birinde bu cihaz yok..Ne zaman geleceğine dair bir bilgi de yok..Satılabilen bir cihaz neden bulundurulmaz anlamadım...
      Rica ederim @rselturk dostum ; Cihaz Türkiye ye gelişi ay sonu başlarında olur.Bu cihaz çok talep gördü o yüzden stoklarını da çok bulunduramadılar sanırım.İsterseniz yardımcı olurum 😉😊
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Distribütörüyle görüştünüz mü?
        rselturk Nickli Üyeden Alıntı
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Uydu Market Firması'nda var görünüyor.

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
            Ön siparişte sanırım..

Sitesine baktım da homeiptv, prizma falan enteresan geldi

Yorum yap

Siparişler 1 Haziran'a kadar teslim edilecekmiş. Oldukça yakın bir tarih.

Yorum yap

arkadaşlar yurt dışından almayı deneseniz daha ucuza geliyor
                VATANA ASKERE UZANAN
                HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                KIRILSIN.

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                  Yok dost.Ayberk beyle görüştüm;stoklarında yokmuş.Sadece site güncellenmediği için var görünüyormuş.Bu uyarı üzerine onu da düzelttiler..

Yorum yap

arif özcan Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşlar yurt dışından almayı deneseniz daha ucuza geliyor
                    Dost bu fikir iyi de bir sıkıntısı var benim için:Böyle bir cihaza peşin ödeme yapamam.Onlarda da taksitli satış henüz icad edilmemiş:yazyaz:

Yorum yap

Güzel ve kullanışlı bir cihaz tavsiye ederim arkadaşlar.
                      4 aydır kullanıyorum Kodi ve diger tüm eklentiler mükemmel çalışmakta.
                      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                      Sorumluluk alınmaz
                      .
                      Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X