• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 ultra network baglanti sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 ultra network baglanti sorunu

selamlar,
    next cihazim baglantisini hic degistirmedigim halde, sanki network kablosu yeni takilmis gibi surekli (ortalama dakikada 1 ) network connected, network settings success yaziyor.
    eskiden boyle bir problem yoktu, sonra gunde 1 -2 kez yapmaya basladi, sonra gittikce siklasti, simdi her dakikada bir bunu yapiyor. bu arada bu sebepten dolayi card share yaparken de artik cok gec acmasini sagliyor.
    kabloyu degistirip denedim, zaten hareketli bir kablo degildi, hic yerinden oynamayan bir kablo, bozulmasi icin bir sebep yok.
    ne olabilir?

modemde bir sorun olabilir modemi değiştirip deneyin...

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      modemde bir sorun olabilir modemi değiştirip deneyin...
      ayni modem 2 cihaza daha bagli
      (1 time capsule, 1 xbox 360) onlarda problem yok, baska portlardada denedim.

Yorum yap

khaledome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selamlar,
        next cihazim baglantisini hic degistirmedigim halde, sanki network kablosu yeni takilmis gibi surekli (ortalama dakikada 1 ) network connected, network settings success yaziyor.
        eskiden boyle bir problem yoktu, sonra gunde 1 -2 kez yapmaya basladi, sonra gittikce siklasti, simdi her dakikada bir bunu yapiyor. bu arada bu sebepten dolayi card share yaparken de artik cok gec acmasini sagliyor.
        kabloyu degistirip denedim, zaten hareketli bir kablo degildi, hic yerinden oynamayan bir kablo, bozulmasi icin bir sebep yok.
        ne olabilir?
        kablodan değil o. sadece bağlantı bilgisini açık yapmışsın kapatırsan o yazı gelmez. yanlış hatırlamıyorsam kumandadan 2006 yapıp gelen menüden o bilgiyi kapatabiliyorsun

Yorum yap

turan7474 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          kablodan değil o. sadece bağlantı bilgisini açık yapmışsın kapatırsan o yazı gelmez. yanlış hatırlamıyorsam kumandadan 2006 yapıp gelen menüden o bilgiyi kapatabiliyorsun
          ekranda yazip yazmamasi sorun degil, surekli modemle olan baglantiyi kesip tekrar baglaniyor problem orada, bu nedenlede her seferinde ip almasini bekliyoruz card sharing de.

Yorum yap

khaledome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ekranda yazip yazmamasi sorun degil, surekli modemle olan baglantiyi kesip tekrar baglaniyor problem orada, bu nedenlede her seferinde ip almasini bekliyoruz card sharing de.
            dostum bence sorun sizin modeminizden kaynaklanıyor
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kardeş benimkide öyle oldu sonra arızalandı artık ağa hiç bağlanmıyor 9000 ultralar çok dandik pişman oldum yaptıramıyorum kıbrıstayız

Yorum yap

anlayanda yok kemal beylede görüştüm yüksel elektronikten tavsiye etmem almayın 9000 ultra sakın sonra elinizde patlar benimki gibi

Yorum yap

ademgd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  anlayanda yok kemal beylede görüştüm yüksel elektronikten tavsiye etmem almayın 9000 ultra sakın sonra elinizde patlar benimki gibi
                  dostum sizin türkiyede hiçmi tanıdığınız yok sizin bahsettiğiniz cihaz aslında bende kullanıyorum inanın 20 ye yakın uydu seyrediyorum hiçbir sorunda yaşamadım yalnızca nilsattaki art veşhowtime leri almıyor buda öyle kalacak değil çünkü pvr lere yazılım verildi sanırım bunada yakında verilir eğer verilmesade hiç önemi yok çünkü emu haricinde hangi cihazda izleniyorki bundada izlensin.
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşlar bende 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım çok da memnunum

Yorum yap

slm

bestray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar bende 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım çok da memnunum
                      ben burada bulamadım teknik servis garantisi dolmadı türkiyede almıştım cihazı

Yorum yap

ademgd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ben burada bulamadım teknik servis garantisi dolmadı türkiyede almıştım cihazı
                        ilmet elektronik marmara bölgesi 27.sok no19 lefkoşe kıbrıs tel:0392 227 84 77 mete tosun... next 9000 ultra kullanma kılavuzu teknik servis bölümünden alınmış adrestir belki işine yarar kolay gelsin saygılar

Yorum yap

saol

bestray Nickli Üyeden Alıntı
                          ilmet elektronik marmara bölgesi 27.sok no19 lefkoşe kıbrıs tel:0392 227 84 77 mete tosun... next 9000 ultra kullanma kılavuzu teknik servis bölümünden alınmış adrestir belki işine yarar kolay gelsin saygılar
                          kardeş oraya götürdüm yapamadılar 1 aydan fazla uğraştılar olmadı

Yorum yap

istanbullada görüştüler olmadı tek çare istanbula gelirsem uçakla getireceğim

Yorum yap

bu arada yüksel elektroniğede yazdım bakalım ne diyecekler en iyisi değişim kampanyası varsa değiştireyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X