• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Makinaları Türkçeleştirme konusunda birkaç öneri:
    1."Menü" Fransızca bir kelime olup yerine Türkçe; "Komut" veya "Seçenek Listesi"
    2.Seçenek Listesinde "Liste Düzeni/Timer" İngilizce kelime olan "Timer" yerine Türkçe; "Zamanlayıcı"
    3.Hafıza durumunda "Free" yerine "Boş Alan" veya "Kalan Hafıza" kullanılabilir.
    4.Hafıza Yedekleme bölümünde Hafıza Yedekleyi seçince "Eminmisimiz?" yerine "Emin misiniz?" diye değiştirilebilir.

saygılarımla

Yorum yap

• alperen544 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Makinaları Türkçeleştirme konusunda birkaç öneri:
      1."Menü" Fransızca bir kelime olup yerine Türkçe; "Komut" veya "Seçenek Listesi"
      2.Seçenek Listesinde "Liste Düzeni/Timer" İngilizce kelime olan "Timer" yerine Türkçe; "Zamanlayıcı"
      3.Hafıza durumunda "Free" yerine "Boş Alan" veya "Kalan Hafıza" kullanılabilir.
      4.Hafıza Yedekleme bölümünde Hafıza Yedekleyi seçince "Eminmisimiz?" yerine "Emin misiniz?" diye değiştirilebilir.

saygılarımla
      Zamanla yavaş yavaş hepsi türkçeye çevriliyor merak etmeyin.

Yorum yap

• sayın hocam merhaba. bende next 2000 cıs super plus (usb) var. vermiş olduğunuz yazılımı atmak istedim ancak ekranda "konu başlığı bulunamadı" uyarısı verdi. bendeki son yazılım 113a acaba bununla ilgisi olabilir mi. eğer öyleyse 114a - 115a - 116a yazılımlarını nereden bulabilirim. şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

• flaşın içini gördümü.yeniden fat 32 formatla.içine yazılım yeniden indir zipten çıkart.
          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
          VU+ SOLO 2
          Popcorn Hour A-210
          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• cemolgar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın hocam merhaba. bende next 2000 cıs super plus (usb) var. vermiş olduğunuz yazılımı atmak istedim ancak ekranda "konu başlığı bulunamadı" uyarısı verdi. bendeki son yazılım 113a acaba bununla ilgisi olabilir mi. eğer öyleyse 114a - 115a - 116a yazılımlarını nereden bulabilirim. şimdiden ilginize teşekkür ederim.
            Önceki yazılımları atmanıza gerek yoktur...İndirmiş olduğunuz yazılımı önce zip'ten çıkarın ve öyle atınız....

Yorum yap

• her şey daha güzel

merhaba arkadaşlar 2000 cıs superplus kullanıyorum. 115.97 yazılımı vardı 117 'yi attım kanallar silinmedi("yeni ch tp mevcut" iptal deyince) swanki görüntüde renkler doygunluk daha iyi gibi geldi bana ayrıca tps *** güncelleme; kanal taşıma silme çok hızlı.... emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Önceki yazılımları atmanıza gerek yoktur...İndirmiş olduğunuz yazılımı önce zip'ten çıkarın ve öyle atınız....
                tabiki zipten cikardim. daha onceleri de hep ayni sekilde yukluyordum. cihazim 113a olarak aciliyor. softcam yukledi ama 117a yi yuklemedi.

Yorum yap

• cemolgar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  tabiki zipten cikardim. daha onceleri de hep ayni sekilde yukluyordum. cihazim 113a olarak aciliyor. softcam yukledi ama 117a yi yuklemedi.
                  Usb'den olmadıysa PC'den yüklemeyi deneyin.

Yorum yap

• Yazılımlar için teşekkürler.....

Yorum yap

• flash ı formatlayıp yeniden deneyeceğim bakalım. teşekkürler.

Yorum yap

• emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler
                        Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

• eyvallah hocam ellerıne saglık

Yorum yap

• next 9000 ve 5000 serileri de geldimi acaba?

Yorum yap

• janavar33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              next 9000 ve 5000 serileri de geldimi acaba?
                              Henüz gelmedi ama bu hafta içi olabileceği düşüncesi hakim.Ama bunu en iyi @Mach1 üstad ve ekibi bilir...

Yorum yap

• bu yazılımlarda hangi kanallar auto acaba polsatlar tps gibi automu yoksa ellemi giriyoruz teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X