• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - TVHeadend ile M3U IPTV Listesi Oluşturma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Olabilir, de o link normalde çalışıyor mu?

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Olabilir, de o link normalde çalışıyor mu?

Sevgiler...
      Normalde derken, pvr iptv client de çalışıyor.

Yorum yap

İptv serverini tvh ile kullanan var mı dostlar?

Varsa uğraşmaya devam edeyim...
        Yoksa boşuna cebelleşmeyeyim Forumu da meşgul etmeyeyim.

Yorum yap

Özkaradağ ustada bizim serverı kullanıyor o en sağlıklı bilgiyi verir .

Yorum yap

Bende sorun yok, ama crazyturk ile kralex dostların yazdıklarını notlarını da iyi okuyun.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bende sorun yok, ama crazyturk ile kralex dostların yazdıklarını notlarını da iyi okuyun.

Sevgiler...
              2 gündür uğraşıyorum, ilk sayfadaki basamakları defalarca yaptım, kaçırdığım bir nokta var ama ne?

Uygun bir vaktinizde uzaktan yardım rica ediyorum sizden.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=71776&page=5 burada 44 nolu mesajda önemli bilgiler vermiş kralex kardeşim. onu ve sonraki mesajları da oku.

Kralex ya da crazyturk önemli bilgileri ilk mesaja alıp harmanlarsanız çok iyi olur, zira kullanıcılar okumayıp arada yitip gidiyor bilgiler.

Sevgiler...

Yorum yap

Eyvallah üstad, sağolasın.

Yorum yap

tvh pişmanlıktır e2 candır

Yorum yap

• Saygılıyız görüşüne. Biraz zor tvheadend ama sonuçta biz uydu cihazı kullanmıyoruz. Wetek in asıl desteği media player tarafı. Tv ise bonus gibi.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı
                        Saygılıyız görüşüne. Biraz zor tvheadend ama sonuçta biz uydu cihazı kullanmıyoruz. Wetek in asıl desteği media player tarafı. Tv ise bonus gibi.
                        uydu tarafı olmasa bu cihaz bu kadar satılmazdı benim gçrüşüm ama alanların çoğu hem medya hemde uydu kısmı için aldılar bence tvh ise uydu kısmını tamamen berbat etmiş bu kadar karmaşık ve sıkıcı olurmu ya enigma2 kısmında saniyede yapılacak işler butvhde saatleri buluyor o yüzden uydu tarafında tvh pişmanlıktır diyorum android kısmında uydu tarafı bile bundan iyi ama enigma 2 candır diyorum yine belki duyarlar sesimizi.

Yorum yap

• E2 unutmamız lazım.E2 biteli çok oldu.CCcam ve gbox olmasaydı e2 de bir işe yaramazdı kimsede A!!!! e2 li bir cihaz çıkmış alalım demezdi.Eğer amaç hızlı kanal değiştirip tv izlemek ve cccam gibi emuları kullanmak ise piyasada o kadar çok cihaz varki onları daha ucuza kullanmak yeter.Wetek ayrı platform. Tvh lada kendine ayrı bir değer katıyor.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Tostos hocama laf yok, adam kendince haklı diyem, uğraştırıcı olmasın istiyor. Yani bilgisayara filan ihtiyaç olmadan halledilmeli diyor.
                            Ben onu çok net anlıyorum.

Yoksa Crazyturk abime katılıyorum yani.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tostos hocama laf yok, adam kendince haklı diyem, uğraştırıcı olmasın istiyor. Yani bilgisayara filan ihtiyaç olmadan halledilmeli diyor.
                              Ben onu çok net anlıyorum.

Yoksa Crazyturk abime katılıyorum yani.

Sevgiler...
                              solo2'nin babası anladı beni sağol ozkaradag :tr:

Yorum yap

• Zaten @tostos59 arkadaşa söylemek amacıyla değil e2 lerin genel durumunu izah etmek için yazdım.Onu ben anlıyorum.Herkes dream ve benzeri cihazlar alırken sanırım 2008 yılı idi biz 3 arkadaş yurtdışından (Hollanda'dan)AzBox almıştık.Türkiyede ilk kullanıcıları biz idik. O cihazın offical yazılımı bile e2 lerden çok daha iyi ve kullanışlı idi.Ama üreten adam cihazın arkasında durmadı.Bizde mecburiyetten e2 ye daldık.Epeyde kahrımızı çekti.Azbox hala elimde ve kullanıyorum görüntü,ses kalitesi,oynattığı video formatları ve bir çok özellikleri dream ve vudulardan çok daha iyi.Azbox'da bize öneren yine Erol beydir ama ona getirip satmak nasip olmadı.Yoksa @tostos59 ve hiç bir arkadaşa lafım olmaz ve olamazda.Durumu genel olarak anlatmak istedim.Alışkanlıklar kolay terkedilmiyor naparsın.Bir örneğide @tornacı arkadaş.E2 den vazgeçiremiyorum.
                                Sevgi ve saygılarımla...
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X