• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar bende mpeg_streamclip calışmıyor sebebi ne olabilir

Yorum yap

• Quicktime kurulu değilse evet çalışmaz. Önce bu programı kurmanız gerekir.

Yorum yap

• tasarım usta flimlerin 1-2 dakkika sonrası convert ediyor flimlerin ilk kısımlarını yok nasıl düzelte biliriz.

Yorum yap

• as77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım usta flimlerin 1-2 dakkika sonrası convert ediyor flimlerin ilk kısımlarını yok nasıl düzelte biliriz.
          Gerekli ilaçlamayı yapmadıysanız editör bazı bölümlerini çevirmeyebilir. :ehehe:

Yorum yap

• tasarım arkadaşım yardımlarından dolayı tşk

Yorum yap

• Arkadaslar makinam next 2000 cis süper plus .Makineyi denemek icin kisa bir klibi once mpg formatina cevirdim. Daha sonra olusan dosyayi ts uzantili hale getirdim. Klibi usb ye yükledim ve makinaya taktim. Makina usb yi okuyor ama klibi acmiyor. usb diskte sorun yok cünkü mp3 müzikleri dinleyebiliyorum.
              Acaba nerde yalnis yapiyorum yoksa usb den film izleyebilmek icin güncel uygun yazilimi yüklemek zorundamiyim?( su ana kadar herhangi bir yazilim yüklemedim)
              Eger yazilim yüklemek zorundaysam hangi tarihli yazilimi yüklemeliyim (usb den) yardimlarinizi sabirsizlikla bekliyorum ...
              ve simdiden tesekkür ediyorum...

Yorum yap

• Tasarım usta, bir soru ve sorunum var, yardımcı olabilirsen sevinirim.
                Son üç yazılımda convert ettiğim video dosyalarını izlerken ses senkronu sorunu yaşıyorum, ses 2 sn. sonra geliyor. 11. ayda verilen yazılımda ve daha önceki yazılımlarda sorunsuz seyredebildiğim video dpsyalarını son ücyazılım da da aynı sorunla seyrediyorum. Bunun nedeni nedir acaba video ile ilgili bir altyapı değişikliği olmuş olabilirmi, sizde de aynı sorun varmı?
                :tr: :manga:
                Başkalarını bilen kimse bilgili,
                Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• ahmetta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaslar makinam next 2000 cis süper plus .Makineyi denemek icin kisa bir klibi once mpg formatina cevirdim. Daha sonra olusan dosyayi ts uzantili hale getirdim. Klibi usb ye yükledim ve makinaya taktim. Makina usb yi okuyor ama klibi acmiyor. usb diskte sorun yok cünkü mp3 müzikleri dinleyebiliyorum.
                  Acaba nerde yalnis yapiyorum yoksa usb den film izleyebilmek icin güncel uygun yazilimi yüklemek zorundamiyim?( su ana kadar herhangi bir yazilim yüklemedim)
                  Eger yazilim yüklemek zorundaysam hangi tarihli yazilimi yüklemeliyim (usb den) yardimlarinizi sabirsizlikla bekliyorum ...
                  ve simdiden tesekkür ediyorum...
                  arkadaşım hangi yazılımda olduğunu buraya yazarsan ona göre yardımcı olabiliriz, tahminen eski bir yazılımdasın.
                  buna göre son yazılımlardan birini yükle 3.1 yazılımı mesela (usb den yüklenince sorun çıkmıyor ben defalarca yükledim) daha sonra video dosyanı seyret.

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Tasarım usta, bir soru ve sorunum var, yardımcı olabilirsen sevinirim.
                    Son üç yazılımda convert ettiğim video dosyalarını izlerken ses senkronu sorunu yaşıyorum, ses 2 sn. sonra geliyor. 11. ayda verilen yazılımda ve daha önceki yazılımlarda sorunsuz seyredebildiğim video dpsyalarını son ücyazılım da da aynı sorunla seyrediyorum. Bunun nedeni nedir acaba video ile ilgili bir altyapı değişikliği olmuş olabilirmi, sizde de aynı sorun varmı?
                    Bu anlatımı hazırlamadan önce 300 Spartalı isimli filmi Allok Mpeg Converter ile converter ettim ve filmin boyutu yaklaşık: 1.7 Gb oldu ve Usb ile hiçbir sorun olmadan izledim. Aslında bu tür işlerle çok fazla uğraşan birisi değilim. Bana TV'de Belgesel olsun başka bir şey istemem.

Yorum yap

• ilgilendigin icin tesekkürler efeye arkadasim...
                      haklisin makinamdaki yazilim eski cihaz bilgisinden baktim ve anladigima göre 13.12.2006 tarihli bir yazilim. simdi senin tavsiyeni yerine getirecegim. saygilar...

Yorum yap

• ayefe kardes yukarda ismini yanlis yazmisin. Kusuruma bakmassin insallah. iyi calismalar...

Yorum yap

• ahmetta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ayefe kardes yukarda ismini yanlis yazmisin. Kusuruma bakmassin insallah. iyi calismalar...
                          Mühimdeğil teferruatlara takılmamak lazım.

Tasarım sanada cevabın için teşekkürler

Yorum yap

• ...

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tasarım usta, bir soru ve sorunum var, yardımcı olabilirsen sevinirim.
                              Senkron kayması yazılımdan değil convert ettiğin filmden ve kullandığın programdan kaynaklanıyor. senkron kaymasını daha çok Türkçe dublaj daha sonra virtualdub programıyla filme gömülmüşse ve 23.978 fps filmi 25 fps ile dönüştürürsen yaşarsın...Senkron kaymasını dosyayı dönüştürdükten sonra cihazda oynatmak yerine playerda (hangisini kullanıyorsan wmp,wmc veya gom) izlerkende görebilirsin...

:byeeee:

Yorum yap

• ReDaRRoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Senkron kayması yazılımdan değil convert ettiğin filmden ve kullandığın programdan kaynaklanıyor. senkron kaymasını daha çok Türkçe dublaj daha sonra virtualdub programıyla filme gömülmüşse ve 23.978 fps filmi 25 fps ile dönüştürürsen yaşarsın...Senkron kaymasını dosyayı dönüştürdükten sonra cihazda oynatmak yerine playerda (hangisini kullanıyorsan wmp,wmc veya gom) izlerkende görebilirsin...

:byeeee:
                                İlgin için teşekkürler,
                                video dosyamı inceleyince çözmüştüm bende sorunu 23.978 fps olmuş audio ayarı 25 fps yapınca sorunum düzeldi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X